Drewniana fotobudka - w stylu retro, boho

Wronki, wielkopolskie
E-firma umowa na odległość

O nas

Fotobudka – pozwól gościom zachować wspomnienia

Jaka jest najpopularniejsza pamiątka z udanej imprezy? Oczywiście zdjęcia! Najlepiej takie, które można wydrukować zaraz po ich zrobieniu. Zabawne fotografie rozluźniają atmosferę oraz sprawiają, że goście szybciej się integrują, zapamiętując Wasze przyjęcie na długo. Gotowymi zdjęciami można się wymieniać lub wklejać je do księgi pamiątkowej. Zdjęcia z fotobudki często pojawiają się w mediach społecznościach, dzięki czemu o Twojej imprezie lub uroczystości będzie naprawdę głośno. Fotobudka jest również atrakcją dla najmłodszych. Jeśli na twojej imprezie będą dzieci i chcesz zapewnić im rozrywkę, to możesz mieć pewność, że fotobudka będzie się cieszyła wśród nich niezwykłą popularnością.

Wszystko to uzyskasz, zamawiając na swoją imprezę naszą fotobudkę! Doskonale sprawdzi się na weselach, wieczorach panieńskich, spotkaniach rodzinnych, festiwalach, imprezach integracyjnych, czy też festynach.

Podczas imprezy goście często szukają atrakcji innych niż taniec, jedzenie, tudzież rozmowy. Ich uwagę z pewnością przyciągnie zbudowana z drewna, ustawiona na trójnogu fotobudka. Styl retro oraz niewielkie rozmiary sprawiają, że nie przypomina ona standardowych tego typu urządzeń.

Gabaryty mogą sugerować niższą jakość – nic bardziej mylnego! Wewnątrz kryje się bowiem nowoczesny sprzęt pozwalający wykonać zdjęcia w studyjnej jakości.

Zapraszamy do kontaktu !

liczba odwiedzin: 1683

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wronki

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie