Zobacz zdjęcia (5)
Dr.Wina by Bocelli Van, Warszawa - zdjęcie 1
Dr.Wina by Bocelli Van, Warszawa - zdjęcie 2 Dr.Wina by Bocelli Van, Warszawa - zdjęcie 3 Dr.Wina by Bocelli Van, Warszawa - zdjęcie 4 Dr.Wina by Bocelli Van, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Dr.Wina by Bocelli Van id:48911

Warszawa, mazowieckie
E-firma videospotkanie

O nas

Rodzina Bocelli długo zanim zaczęła być znana na scenach muzycznych świata produkowała wspaniałe wina!

Ze słonecznej Toskanii do Polski trafił i został odrestaurowany Bocelli Van by Dr.Wina – uroczy trójkołowiec Piaggio 501 stworzony, by serwować oryginalne wino Bocelli – zaliczane do pierwszej dziesiątki najlepszych win musujących z regionu Veneto na świecie oraz drinki na jego bazie. Jest kwintesencją włoskości - to jeden z legendarnych modeli Piaggio Ape produkowanego od 1948 roku. Jest połączeniem znanego, kultowego motoroweru Vespa z miniaturową ciężarówką. Nasz wyjątkowy Van oferuje pełną funkcjonalność profesjonalnego, małego baru do serwowania wina, piwa i drinków zarówno we wnętrzach, jak i na otwartym powietrzu.

W przypadku Dr.Wina by Bocelli serwujemy jedynie inne alkohole z dodatkiem wody mineralnej lub oryginalne włoskie piwo. Wszystkie nasze wina pochodzą z winnicy Bocelli z ponad 130-letnią tradycją, a drinki przygotowywane są wyłącznie na bazie oryginalnego włoskiego wina Bocelli. Dr.Wina jako jedyna w Polsce została wybrana na operatora wyjątkowych Vanów sygnowanych przez rodzinę Bocelli. Zaopatrujemy eventy, wesela, wieczory degustacyjne, imprezy targowe w wyselekcjonowane gatunki win „Bocelli Family Wines" w najlepszych możliwych cenach.

Jesteśmy dumni, że możemy serwować tak znamienite wina doceniane przez największe winiarskie sławy w licznych konkursach.

Co otrzymujecie Państwo w ramach wypożyczenia naszego Vana?

- profesjonalną obsługę barmańsko/somellierską wraz z jedynym oryginalnym Bocelli Vanem by dr.Wina,

- transport vana na terenie Polski,

- serwowanie oryginalnego wina musującego i win marki Bocelli z butelek oraz drinków „Bocelli Drinks" z nalewaka na bazie oryginalnych, markowych premiksów, a także włoskiego piwa,

- serwujemy wina i wina musujące w odpowiedniej temperaturze, ponieważ nasz Van wyposażony jest w lodówki i schładzacze, a także transportery do lodu,

- aranżujemy strefę wypoczynkową wokół Vana – łańcuchy świetlne, podświetlane litery, leżaki, stoliki, kwiaty. Jest to doskonała scenografia i tło do zdjęć na imprezie, evencie czy sesji fotograficznej,

- zapewniamy możliwość degustacji najlepszych włoskich serów i wędlin, słodyczy, oliwek z wyselekcjonowanych przez nas oryginalnych wytwórni,

- dostarczamy oryginalne włoskie gadżety z winnicy Bocelli, w tym butelki podpisane przez samego mistrza Andrea Bocelli,

- personalizujemy prezenty, upominki, opakowania, szkło, pudełka na wino,

- przygotowujemy najbardziej wytworne czekoladki i monodesery, czekoladowe upominki personalizowane pod event i osoby – tylko z najprawdziwszej belgijskiej czekolady,

- stylowy włoski wygląd i atmosferę tworzy odrestaurowany Piaggio Ape 501 – kwintesencja apenińskiej wiejskiej prostoty, która zmieści się także do niewielkich pomieszczeń,

- serwujemy wyłącznie produkty o najwyższych standardach jakościowych – naturalnie przygotowywane bazy owocowe, syropy Monin, oryginalne alkohole, włoską wodę mineralną.

Akcja promocyjna marki, party, garden party, spotkanie rodzinne, stoisko targowe, urodziny firmy, pępkowe, zaręczyny, engamenent party czyli impreza zaręczynowa, wieczór panieński, wieczór kawalerski, rehearsal dinner, poprawiny, wesele w ogrodzie, prezentacja nowych produktów, wernisaż, jubileusz, festyn, event plenerowy, przyjęcie w ogrodzie, koncert, wydarzenie kulturalne, spotkanie integracyjne – tu wszędzie doskonale wkomponuje się nasz Van i zapewni niebagatelną atrakcję połączoną z profesjonalnym serwisem.
Zapraszamy do kontaktu.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Bo życie jest za krótkie na picie taniego wina! Nie mówiąc o upijaniu tanim winem naszych cudownych Gości! Pamiętajcie - nie istnieje coś takiego jak "Wino musujące z nalewaka, kija". Wino musujące może być rozlewane wyłącznie z butelek pochodzących z jednego regionu Włoch położonym w regionie Veneto i Friuli (Conegliano-Valdobbiadene). Nasi barmani i somellierzy przygotują najmodniejsze drinki na bazie Bocelli: Spritz, Bellini, Hugo. Smak nie pozostawia złudzeń. Jedno z dziesięciu najlepszych win musujących na świecie podkreśli wyjątkowość Waszego święta! Gdybyście mieli wybrać pomiędzy Ferrari i Dacią, czy nawet Fordem i zachwycić swoich gości, co byście wybrali?

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Przede wszystkim oryginalnością. Jesteśmy jedyną firmą serwującą oryginalne włoskie wino musujące z winnicy sławnego tenora -Andrea Bocelli i jego brata ANdrea. Co ważne winnica ta ma ponad 200 letnią tradycję. Początki jej są datowane na 1730 rok. W 1831 Rodzina Bocelli zaczęła komercyjnie sprzedawać wina. Natomiast na początku XX wieku Alcide Bocelli - dziadek Andrea i Alberto w niesłychany sposób przeorganizował winnicę, aby produkować doskonałe wina.
Oprócz win z vana, dostarczymy też na Wasze wesele najlepsze wina na stół, których nikt się nie powstydzi: białe, czerwone, a nawet pomarańczowe! Wina Bocelli zostaną z pewnością zauważone przez Waszych Gości - w tym przypadku nie tylko ważny jest prestiż, ale i doskonały smak!

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Chcielibyście otrzymać butelkę wina z oryginalnym podpisem Andrea Bocelli - najsłynniejszego tenora śpiewającego muzykę klasyczną na świcie? A może dedykowane życzenia na plakacie? Nasza oferta jest nie do przebicia przez firmy oferujące powszechnie występujące wina, które nie potrafią się niczym wyróżnić. Nie mówiąc o smaku! Zaoferujcie swoim Gościom jakość i znaną markę! Wasi Goście będą zachwyceni!

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Oryginalne wino musujące i drinki na bazie wina musującego. Wino musujące, które zaliczane jest do pierwszej dziesiątki najlepszych na świecie! Zapewne znacie marki oryginalnego szampana, ale czy rozpoznajecie marki najlepszych win musujących? Większość vanów w Polsce oferuje nalewanie z tzw "kija" taniego, podrabianego frizzante, które również jest oficjalnym winem musującym i nie może być w żaden sposób nalewane jako wino musujące. Frizzante jest również zaliczane do win musujących i nie można używać takiej propozycji jako oryginalnej.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Bardzo lubimy nasz styl - trochę retro, trochę nowoczesny! Niezapomniane smaki wina i drinków, które przyniosą Waszym Gościom niezapomniane wspomnienia!

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Cieszymy się, gdy tylko Wy cieszycie się z naszej obecności na weselu. Serwując najlepsze drinki na bazie jednego z najlepszych win musujących na świecie oferujemy Wam i Waszym Gościom jakość, którą z pewnością zauważą.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Nie mamy żadnych problemów, jeśli wesele lub Goście weselni mówią po angielsku. W tym języku mozna porozumieć się w większości krajów na świecie!

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Warto skontaktować się z nami minimum 2 tygodnie przed planowanym weselem!

liczba odwiedzin: 1176

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie