Fotografia ślubna i narzeczeńska LUSTRZANI | Duet

3500 zł
Warszawa, mazowieckie
(2)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 2 fotografów

O nas

Hej! Nazywamy się Sylwia i Jacek i tworzymy markę fotografii ślubnej Lustrzani. Jako małżeństwo dzielimy wspólną pasję i z przyjemnością będziemy towarzyszyć Wam w tym niezwykłym dniu, uwieczniając Waszą historię. Napiszcie do nas, z radością odpowiemy na Wasze pytania!

Według nas, idealne zdjęcia łączą dobrą technikę z wydobytymi emocjami, uczuciami i bazują na niezwykłej relacji. Podkreślamy "według nas", bo to Nasz świat, który możecie poczuć i zrozumieć. A jeśli już tak się stanie, to zostaniemy z Wami na zawsze. Właśnie taką moc mają uwiecznione wspomnienia. Z przyjemnością opowiemy Waszą historię, która da Wam możliwość powracania do tych wyjątkowych chwil.

Fotografujemy w duecie - różne punkty widzenia, inne perspektywy dają więcej możliwości podczas ślubu. Więcej informacji, zdjęć i blog na naszej stronie internetowej.

Fotografia ślubna i narzeczeńska LUSTRZANI | Duet
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-06-2019
Szczecin
Data dodania: 10-09-2019

Bardzo polecamy tę dwójkę !!!!!!! LUSTRZANI bardzo uważnie słuchają co oczekuje klient a co najważniejsze przekładają to na zdjęcia Zdjęcia wyszły tak jak tego oczekiwaliśmy .W naszym dniu byli bardzo mało zauważalni ( to nie oznacza ze ich nie było😉) Bardzo wczuli się w klimat wesela co uczyniło ich kameleonami . Zaleta LUSTRZANYCH jest praca na DWA aparaty !!!!!! oraz bardzo szybka obróbka zdjęć. LUSTRZANI są też bardzo otwarci na propozycje i na zwiedzanie świata :) 🌎Bardzo dziękujemy Wam za zdjęcia , GORĄCO POLECAMY💕💕💕 i serdecznie was pozdrawiamy 🌺🌸🌼

I
Iwona
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2016
Rawa Mazowiecka
Data dodania: 15-10-2016

Polecam!!! Sylwia i Jacek profesjonalnie podeszli do naszej sesji narzeczeńskiej, proponowali ustawienia i świetnie się z nami komunikowali. To przesympatyczni młodzi ludzie, którzy naprawdę lubią to co robią. Zdjęcia są wyrażne, uchwycone w idealnym momencie. Obydwoje dbają o szczegóły, dzięki czemu obrazy są ciekawe. Dziękujemy jeszcze raz za świetne zdjęcia! :) Będziemy Was polecać!

Nazwa firmy: Lustrzani
Imię: Sylwia i Jacek 
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 4327

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy