Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Dwoje fotografów 2xwięcej możliwości z pomysłem profesjonalnie na 100%, Słupsk - zdjęcie 1
Dwoje fotografów 2xwięcej możliwości z pomysłem profesjonalnie na 100%, Słupsk - zdjęcie 2 Dwoje fotografów 2xwięcej możliwości z pomysłem profesjonalnie na 100%, Słupsk - zdjęcie 3 Dwoje fotografów 2xwięcej możliwości z pomysłem profesjonalnie na 100%, Słupsk - zdjęcie 4 Dwoje fotografów 2xwięcej możliwości z pomysłem profesjonalnie na 100%, Słupsk - zdjęcie 5
1 / 5

Dwoje fotografów 2xwięcej możliwości z pomysłem profesjonalnie na 100% id:26235

Słupsk, pomorskie
(6)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 2 fotografów

Reportaż ślubny w naszym wykonaniu jest jak opowieść, w której jesteście głównymi bohaterami. Jej wyjątkowość budują okazywane przez Was emocje i uczucia. Obserwujemy je i utrwalamy na fotografii by po latach oddawały tę samą wrażliwość.
Pracujemy w stylu reporterskim, będąc zawsze w centrum akcji-jesteśmy specjalistami od dynamicznych zdjęć. Oj... będzie się działo! Zachowujemy przy tym dyskrecję by nie zakłócać atmosfery. Zawsze pracujemy we dwoje, możecie więc liczyć, że uchwycimy w kadrze każdą chwilę, złapiemy ulotne wzruszenia, łzy i uśmiechy... a nasze dwa spojrzenia, dwa podejścia zaowocują naprawdę wyjątkową pamiątką najpiękniejszych chwil.
Oprócz klasycznych zdjęć z pleneru zrobimy zdjęcia z charakterem. Zdjęć pozazdroszczą Wam wszyscy!

Najkorzystniejszą ofertą jest zamówienie pakietu całościowego:
możemy być z Państwem od samego początku- w domu, ubieramy Panią Młodą i Pana Młodego, błogosławieństwo i droga do kościoła lub urzędu. Mówimy sakramentalne TAK! Rodzice witają Was chlebem i solą oraz wszystkich gości. Przyjęcie weselne i wszystko co się wydarzy! Dziękujemy Wam Rodzice i dmuchamy świeczki z weselnego tortu, a na sam koniec jak wystarczy Wam sił - oczepiny. Będziemy z Wami do godz 1.00. To wszystko udokumentujemy pokazując emocje Wasze i Waszych bliskich. Zaprosimy Was jeszcze na plener (w innym dniu), gdzie zdjęciami opowiemy ciekawą historyjkę dopasowaną do Waszego temperamentu i zainteresowań - 2 tematy.
W ramach tego najlepszego pakietu otrzymacie Państwo autorskie wykonanie zdjęć, przygotowanie płyty z około 200 obrobionymi wybranymi zdjęciami w której zdjęciami opowiemy historię Waszego dnia oraz wszystkie pozostałe zdjęcia na płycie- a będzie ich masakrycznie dużo (przy pełnym pakiecie około 1500)!!!!! Pakiet ten jest w cenie od 1800 zł.

Proponujemy też wykonanie fotoksiążki 28 albo 48-stronicowej opowiadającej zdjęciami i słowem historię tego szczególnego dnia. Nasz HIT! Dodatkowy koszt dla fotoksiażki 28 stron 250 zł(zawiera około 100 zdjęć z tekstami)lub 48 stron 400 zł(zawiera około 200 zdjęć z tekstami).

Wprowadziliśmy też możliwość nakręcenia teledysku z wesela, gdzie przy ulubionej piosence zaprezentujemy Wasz ślub i wesele.
Zdjęcia będziecie oglądać Państwo przez kolejne... 100 lat. Warto zadbać aby były ciekawe!
Całkowity koszt usługi uzależniony od zakresu prac.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020

Opinie (6)

Dwoje fotografów 2xwięcej możliwości z pomysłem profesjonalnie na 100% id:26235
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-09-2019
Łeba
Data dodania: 04-01-2020

Agnieszka i Rafał to prawdziwi profesjonaliści. Nie wiadomo gdzie i kiedy, a łapią wszystkie ważne momenty, wszystkich gości w czasie zabawy i przede wszystkim robiąświetne zdjęcia. Bardzo dobrze się z nim współpracuje. Polecamy serdecznie!!!

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-06-2019
Gdynia
Data dodania: 28-12-2019

Profesjonalizm i pasja to kluczowe słowa, które opisują pracę Agnieszki i Rafała. Jesteśmy wciąż pod wrażeniem naszych ślubnych ujęć. Podczas dnia ślubu nie czuliśmy presji obiektywu. Ponadto miłe usposobienie dawało nam dużo swobody i zapewniało przyjacielską atmosferę. Mieliśmy ogromne szczęście, że mogliśmy z nimi współpracować. Polecamy!!! Jeszcze raz dziękujemy.

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-08-2019
Gdańsk
Data dodania: 11-11-2019

Agnieszka i Rafał świetnie zrealizowali zlecenie. Byli zawsze tam, gdzie działo się coś interesującego, uchwycili wszystkie istotne momenty w trakcie przygotowań, ślubu i wesela. Poza umiejętnością robienia świetnych zdjęć mają też coś, czego nie posiadają inni fotografowie, a co podkreślali nasi goście. Byli dyskretni, nie przestawiali nikogo po to, aby ujęcie było lepsze, potrafili sami tak się ustawić, żeby uchwycić to, co najpiękniejsze. Wysoka kultura osobista, bardzo przyjemny sposób bycia i przede wszystkim świetne oko, to coś, co sprawia, że z pełną odpowiedzialnością polecamy ich wszystkim młodym parom. Dziękujemy i polecamy!

Z
Zuzanna i Kacper
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-05-2019
Załakowo
Data dodania: 13-06-2019

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie pary fotografów, które widać na zdjęciach. Potrafią ująć każdy najdrobniejszy szczegół tego wyjątkowego dnia! Pełni pomysłów (zwłaszcza pani Agnieszka) i spontaniczności w sesji w plenerze. Absolutnie nie rozpraszający ani pary młodej ani gości, wręcz niezauważalni, bardzo dyskretni a efekty ich pracy przerastają oczekiwania.
Szczerze polecamy!

Agnieszka i Rafał
13-06-2019

Wielka przyjemność po naszej stronie. Dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego.

A
Ania i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Chojnice
Data dodania: 21-05-2019

Współpraca pełna profesjonalizmu, doświadczona, uśmiechnięta i pełna pasji Pani Fotograf co daje luźną i przyjemną atmosferę. Efekty niesamowite! Polecamy!!!

Agnieszka i Rafał
21-05-2019

Dziękujemy za wspólnie spędzone wyjątkowe chwile!

A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Lębork
Data dodania: 12-05-2019

Wspaniały zapis emocji towarzyszących nam tego dnia. Od początku do końca profesjonalizm. Wspaniałe zdjęcia, wspaniały plener, wspaniała atmosfera. Dziękujemy z całego serca!

Agnieszka i Rafał
18-05-2019

My również dziękujemy że mogliśmy uwiecznić na zdjęciach emocje Waszego Wielkiego Dnia! To było dla nas wielkie wyróżnienie. Dziękujemy.

Kontakt

Adres: Słupsk, , 76-200, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 1779

Popularne miasta w okolicy