Zobacz zdjęcia (3)
Dworek Nad Stawem, Wodzisław Śląski - zdjęcie 1
Dworek Nad Stawem, Wodzisław Śląski - zdjęcie 2 Dworek Nad Stawem, Wodzisław Śląski - zdjęcie 3
1 / 3

Dworek Nad Stawem id:26753

Wodzisław Śląski, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Dworek nad Stawem to wspaniały kompleks, posiadający urokliwe położenie, w niewielkim miasteczku, wśród drzew nad stawem i pośród bujnej zieleni. Tchnący staropolską gościnnością lokal podkreśla walory miejsca w które chcemy Państwa zaprosić.
To wyjątkowy w swoim rodzaju obiekt, który usytuowany jest z dala od zgiełku miasta, dzięki czemu daje niepowtarzalną okazję do wypoczynku i znakomitej zabawy.Przyjęcie Weselne
Dzień zawarcia związku małżeńskiego jest dniem odmieniającym całe nasze życie. To dzień, w którym wiążemy z drugą osobą nasze nadzieje, pragnienia oraz naszą przyszłość. "Dworek nad Stawem" to miejsce zasługujące na szczególną uwagę wszystkich, którzy cenią sobie dobrą, swojską i góralską kuchnię oraz lubią przebywać w otoczeniu nieskazitelnej natury.

Nowożeńców zapraszamy na niezapomnianą noc poślubną w apartamencie
w którym czeka na Parę Młodą wiele niespodzianek!

Sala
Architektura sali zapewnia swobodę zabawy, a dzięki doskonałej kuchni, wzorowej obsłudze oraz pięknym otoczeniu, wesele w Dworku pozostanie wspomnieniem niosącym ze sobą moc silnych, radosnych i wspaniałych wrażeń nie tylko dla Pary Młodej, ale także Gości.

liczba odwiedzin: 2969

Popularne miasta w okolicy