Zobacz zdjęcia (5)
Ekran multimedialny Weddingiframe - Historia Miłosna w obrazach, Warszawa - zdjęcie 1
Ekran multimedialny Weddingiframe - Historia Miłosna w obrazach, Warszawa - zdjęcie 2 Ekran multimedialny Weddingiframe - Historia Miłosna w obrazach, Warszawa - zdjęcie 3 Ekran multimedialny Weddingiframe - Historia Miłosna w obrazach, Warszawa - zdjęcie 4 Ekran multimedialny Weddingiframe - Historia Miłosna w obrazach, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Ekran multimedialny Weddingiframe - Historia Miłosna w obrazach id:46842

Warszawa, mazowieckie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Witaj serdecznie

Dziękujemy, iż z pośród wielu dostępnych ofert na portalu Wesele z Klasą decydujesz się przeczytać właśnie Naszą :)

Spieszę się Tobie z odpowiedzią co chcielibyśmy Tobie zaoferować, aby wzbogacić doświadczenie weselne Twoje oraz Twoich gości. Weddingiframe jest to 49 calowy ekran w klasycznej, złotej ramie, który pokazuje gościom weselnym zdjęcia Pary Młodej (istnieje możliwość odtworzenia filmów). Na zdjęciach możesz pokazać zarówno wyjątkowe momenty z Waszego życia, jak również piękną codzienność.

Wyobraź sobie, wchodzisz na salę weselną, a Twoim oczom ukazuje się pięknie prezentujący się obraz umieszczony na sztaludze, widnieje na nim plan stołów, który to następnie zmienia się w prezentację Waszych wspomnień uchwyconych na zdjęciach.

To nietuzinkowa atrakcja i ciekawa niespodzianka, która zrobi wrażenie na gościach – wywoła uśmiech, a może i łezkę wzruszenia w oku. A wszystko to w pięknej oprawie, subtelnie wykonane i bez zbędnego okablowania.

Na Weddingiframe mogą być pokazane zdjęcia z dzieciństwa, z czasów Waszej znajomości, wspólne fotografie rodzinne, Wasza pierwsza podróż, ważne wydarzenia z życia, ślubne zdjęcia Waszych rodziców, wspólne momenty z rodziną i przyjaciółmi. No i wreszcie z sesji narzeczeńskiej!

Nie trzymajcie ich w szufladzie, na dysku, czy na komputerze, pochwalcie się nimi! Możliwości jest całe mnóstwo! Pokaz tych zdjęć na Weddingiframe nazywamy Historią Miłosną Pary Młodej, ponieważ obecni goście poznają lepiej Waszą historię.

Weddingiframe wykorzystuje nowoczesne oprogramowanie, które zapewnia bezpieczęństwo przechowywanych zdjęć. Zespół Weddingiframe zapewnia odpowiednie przetwarzanie danych w oparciu o wytyczne RODO.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasz pomysł jest w 100% pomysłem autorskim, z uwagi na co nie spotkasz go w ofercie innych osób. Weddingiframe swoją obecnością ożywia przestrzeń, w której się znajduje przy tym posiadając praktyczne zastosowanie dzięki m.in. wyświetlaniu planu stołów. Jest to nietuzinkowa atrakcja na weselu, którą chętnie wypatrują wszyscy goście weselni od rodziców Pary Młodej po znajomych.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W ramach Naszej oferty oferujemy wypożyczenie Weddingiframe na czas 5, 6 i 7 godzin. Jesteśmy otwarci na przedłużenie usługi indywidualnie do Waszych potrzeb ;)

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Uważamy, że min. tydzień przed weselem powinniśmy mieć już uzgodnione wszystkie elementy. Nie jest tego dużo. Po wybraniu oferty i czasu wypożyczenia Weddingiframe potrzebujemy, abyście przesłali do Nas zdjęcia, które będziecie chcieli pokazać gościom oraz miejsce ustawienia atrakcji. My zajmiemy się już resztą.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Rodzaj kontaktu jest dowolny, aczkolwiek w zupełności wystarczy Nam kontakt telefoniczny. Jakie informacje będziemy potrzebowali od klienta po wybraniu oferty oraz podpisaniu umowy, to: 1) Liczba zdjęć do wyświetlenia na ekranie 2) Miejsce ustawienia Weddingiframe 3) Miejsca przy stołach, które będą zajmowali goście (przy wybraniu oferty z planem stołów).

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Postaramy się upewnić, iż będziemy w stanie spełnić wszystkie nowe kryteria przed dniem wesela. Im wcześniej będziemy wiedzieli o zmianie, tym większa będzie szansa na sukces ;)

liczba odwiedzin: 1686

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie