Zobacz zdjęcia (5)
EmDesign - dekoracje, scenografia, florystyka, Kielce - zdjęcie 1
EmDesign - dekoracje, scenografia, florystyka, Kielce - zdjęcie 2 EmDesign - dekoracje, scenografia, florystyka, Kielce - zdjęcie 3 EmDesign - dekoracje, scenografia, florystyka, Kielce - zdjęcie 4 EmDesign - dekoracje, scenografia, florystyka, Kielce - zdjęcie 5
1 / 5

EmDesign - dekoracje, scenografia, florystyka id:46080

Kielce, świętokrzyskie

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Czym więc się zajmujemy?
🖌 projektem i wykonaniem dekoracji na Twoje wydarzenie (wesele, event rodzinny). Zadbamy o to, aby było niesztampowo. Dopilnujemy, żeby catering i sala weselna współgrała z dekoracją.
🖌 scenografią na eventy firmowe. Strefy chill, tematyczne pikniki, gale firmowe, to wszystko robimy z sukcesem od ponad 10 lat!
🖌wynajem dekoracji: leżaki, szklane buteleczki, podkładki drewniane, podtalerze, aparat Instax wraz z dodatkami, korki na menu, karafki, skrzynki drewniane, mnóstwo kolorowych poduszek, wazoniki, szklanki, ramy, sztalugi i wiele, wiele innych.
🖌 na pokładzie mamy również grafika, więc nie musisz się martwić, że cokolwiek będzie niespójne - zadbamy o tablicę z układem sali, rozsadzeniem gości, o winietki lub inne aspekty, których potrzebujesz.
🖌️ dekoracje biur - wielkanocne, świąteczne.
🖌️ przygotowanie pod sesje zdjęciowe - hoteli, restauracji lub innych przestrzeni.
🖌 jako, że wywodzimy się z agencji eventowej, jeśli potrzebujesz zadbamy o oprawę świetlną, DJ lub pomożemy w innych aspektach związanych z organizacją eventu.
🖌 co ważne, nie ograniczamy się do Kielc i okolic :)

I nie martw się, pracujemy razem od ponad 10 lat, a EmDesign to kolejna z marek EmEvent Grupa Eventowa :)

liczba odwiedzin: 1170

Popularne miasta w okolicy