Zobacz zdjęcia (14)
SisWeddings - wyjątkowe dekoracje ślubne, Ostrowiec Świętokrzyski - zdjęcie 1
SisWeddings - wyjątkowe dekoracje ślubne, Ostrowiec Świętokrzyski - zdjęcie 2 SisWeddings - wyjątkowe dekoracje ślubne, Ostrowiec Świętokrzyski - zdjęcie 3 SisWeddings - wyjątkowe dekoracje ślubne, Ostrowiec Świętokrzyski - zdjęcie 4 SisWeddings - wyjątkowe dekoracje ślubne, Ostrowiec Świętokrzyski - zdjęcie 5
SisWeddings - wyjątkowe dekoracje ślubne, Ostrowiec Świętokrzyski - zdjęcie 6
1 / 14

SisWeddings - wyjątkowe dekoracje ślubne id:39711

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
509-450...

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • napis LOVE
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Jesteśmy firmą zajmującą się dekoracyjną oprawą ślubów i wesel. Działamy głównie na terenie woj. świętokrzyskiego i mazowieckiego. Jesteśmy zespołem ludzi, których łączy pasja, ambicja i doświadczenie zdobyte podczas kilkuletniej, intensywnej działalności. Choć nasza praca bywa trudna, daje nam ogromnie dużo satysfakcji.
Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe i staramy się sprostać różnym oczekiwaniom oraz gustom naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze dekoracje na długo zapadały w pamięć i upiększyły jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu – dzień Waszego ślubu.

W naszej ofercie znajdziesz:
– bukiety ślubne, butonierki oraz dodatki
– dekoracje kościołów, a także ślubów plenerowych,
– dekoracje sal weselnych – florystyka oraz scenografia ślubna,
– dekorację światłem, napis LOVE oraz napis Miłość
Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, a Ty jesteś gotowy na najpiękniejszy dzień w swoim życiu?

Zapraszamy do współpracy!
Zespół SisWeddings

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza praca to nasza pasja - choć wydaje się to banalne, to prawda:) tylko dzięki temu, że lubimy to co robimy, udaje nam się działać mimo czasami ogromnego zmeczenia, pod wpływem stresu, w krótkim czasie... to naprawdę jest wymagająca praca! Choć na taką nie wygląda! Skupiamy się na jeden Parze Młodej na tydzień, nie bierzemy zleceń w mnogiej liczbie, dzięki temu mamy czas na dopracowanie dekoracji, znacznie mniej stresu i nie musimy byc w trzech miejscach na raz. To komfort dla Pary Mlodej, ale również i dla nas.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Inwestujemy w asortyment, stawiamy na wysoką jakość dekoracji oraz duży wybór, tak by każde wesele mogło być wyjątkowe.

Jaki jest zakres naszych usług?

Zakres usług jest kompleksowy - dekoracja sali, kościoła, samochodu, przygotowanie bukietu ślubnego, kwiatów dla rodziców. Jeśli możemy coś przygotować - zrobimy to.

Od czego uzależniony jest koszt naszych usług i w jaki sposób jest uzgadniany?

Koszt to głównie kwiaty. Nasze dekoracje robimy nie po najniższej linii oporu😉 - chcemy aby efekt był możliwie jak największy przy optymalnym budżecie.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nasza firma powstała w 2015 roku. Od tej pory intensywnie się rozwijamy i zdobywamy doświadczenie.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Z uwagi na wiele informacji głównie drogą mailową, aby nie pominąć żadnych kwestii i tak często jak życzy sobie Para Młoda, bądź w celu zdobycia wszystkich informacji tak często jak to jest potrzebne.

Jakie ciekawe dodatki ślubne posiadamy w swojej ofercie?

Wiele rodzajów ścianek, które są wizytówką każdej dekoracji. Duży wybór naczyń. Wiele elementów dekoracji kościoła. Tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Czy przygotowujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów?

Posiadamy elementy dekoracyjne z kwiatów materiałowych. Są trwałe i znacznie tańsze niż miałyby być przygotowane z kwiatów ciętych - np. ścianka kwiatowa. Nie wszystko można wykonać z kwiatów naturalnych - stawiamy na racjonalny budżet i maksymalny efekt. Jednak staramy się również szanować naszą planetę.

Jak radzimy sobie z trudnymi miejscami/salami weselnymi?

Zależy w jakim aspekcie! Rozmowa z właścicielami sal w wielu przypadkach działa cuda. Szanujemy ich miejsca, które często są dorobkiem ich życia, dlatego nie ingerujemy i nie szkodzimy - po pierwsze. Mówiąc szczerze... wiemy jakie pomysły potrafią mieć Państwo Młodzi, które wynikają najczęściej z braku wiedzy o przygotowaniu dekoracji od strony technicznej. Dlatego rozmawiamy, tłumaczymy, sprawdzamy co można zrobić, żeby wyglądało najlepiej i każdy był zadowolony.
Niestety nie wszystkie sale są przychylne dla firm dekoratorskich, co wynika często z faktu, że chcą ingerować w każdy element wesela, także w dekoracje - to od Pary Młodej zależy czy i na ile pozwoli na taką ingerencję. Drogie Pary Mlode pytajcie co sala ma Wam do zaoferowania i czy spełnia to Wasze oczekiwania, żeby zaoszczędzić sobie później rozczarowania.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Chęć działania, spełnianie się w swojej pracy. Pogoń za marzeniami i stawianie poprzeczki coraz wyżej.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończone kursy dekoratorskie, ukończony kierunek projektant wnętrz i przestrzeni. Iii doświadczenie zdobyte dzięki wykonaniu ponad 200 dekoracji 😉

Czy zgadzamy się na wykorzystanie w naszej realizacji dekoracji i dodatków dostarczonych przez państwa młodych?

Nie zgadzamy się na dostarczenie kwiatów, ponieważ mając swoich sprawdzonych dostawców możemy gwarantować świeżość kwiatów, w innym przypadku niestety tak nie jest. Żeby przygotować należycie dekoracje musimy również zaplanować odpowiednią ilość kwiatów i zieleni.
Natomiast akceptujemy inne drobne dodatki i dekoracje, które przygotowała Para Młoda. Muszą one być jednak omówione wcześniej. Każda firma bierze odpowiedzialność za efekty swojej pracy, dlatego jeśli coś nie spełnia naszych wymogów estetycznych, jest wykonane niestarannie lub jest to np. niestabilna konstrukcja, zagrażająca gościom - nie zgadzimy się na wykorzystanie takich elementow. Przykład: Panna Młoda wykonała swoją dekoracje na naszej konstrukcji. Niestety wykonanie pozostawiało wiele do życzenia. Była to dla nas nauczka na przyszłość. Najczęściej popełniamy błędem przez Pary Młode są zbyt małe elementy dekoracyjne, lub niedoszacowanie potrzebnej ilości elementów potrzebnych do dekoracji, co wynika z braku doświadczenia w przygotowywaniu tego typu rzeczy, a także- stres! Brak cierpliwości i praca na ostatnią chwilę. Szanujemy "wkład własny" Młodych Par, jednak jeśli jesteśmy odpowiedzialni za dekorację od A do Z, mamy możliwość dopilnowania każdego szczegółu.

Czy dekorujemy przyjęcia w plenerze?

W zależności od warunków miejsca i pogody - jak najbardziej. Jest to kwestia indywidualna.

Co możemy Wam zaproponować w zależności od pory roku?

Każda pora roku ma swoje zalety. Dekoracja może, ale nie musi! współgrać z tym, co mamy za oknem. Zimowe dekoracje są bardzo romantyczne! I "ocieplające". Na miłość każda pora roku jest dobra!

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Kwiaty są własnością Pary Młodej, resztę dekoracji zabieramy po weselu. Kwiaty użyte do dekoracji kościoła zostają również w świątyni.

Jaki jest zakres naszych działań w dniu ślubu - przed i po uroczystości?

To cały ściśle zaplanowany harmonogram działań:) dostawa towaru, przygotowanie kompozycji, transport, montaż dekoracji na sali, w kościele, następnie demontaż. Przygotowanie dekoracji samochodu, przygotowanie i wydanie bukietów... Nie wiem czy ktoś chciałby wejść w te szczegóły 😁 o wszystkim co Para Młoda musi wiedzieć informujemy na bieżąco 😊

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście. Duży wybór rzeczy oraz personalizowane dodatki umożliwiają stworzenie oryginalnej dekoracji. Wszystko zależy od wymagań Pary Młodej oraz budżetu jaki chce na dekorację przeznaczyć.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Zadajemy mnóstwo pytań, oglądamy wiele realizacji, żeby móc zrozumieć co się podoba, a co nie do końca leży w guście Pary Młodej, a nastepnie proponujemy coś dla konkretnej pary😉

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Zdarza się to często. Planując ślub półtora roku wcześniej mamy czesto inną jego wizje niż docelowo. W ciągu roku, czy dwóch nasza oferta również się poszerza. Jesteśmy bardziej doświadczeni. Bywa, że sale weselne przechodzą remont, który zmienia naszą wizję. Ostateczną wersję dekoracji ustalamy 5 miesięcy wcześniej (najlepiej przed wyborem zaproszeń, tak, aby wszystko ze sobą współgrało). Dopuszczamy wymianę dekoracji w tej samej kategorii oraz wybór dodatkowych opcji. Kolor kwiatów czy styl kompozycji może zmienić się nawet na trzy tygodnie przed ślubem. Nie warto jednak zwlekać do ostatniej chwili, kiedy już zamieszanie w naszej głowie bedzie zbyt duże, a decyzje mogą być podejmowane pod wpływem chwili i emocji 🤗 ostatnie ustalenia odbywają sie miesiąc- trzy tygodnie przed ślubem.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Tak naprawdę nigdy nie jest z górki. Zaskakują nas różne sytuacje. Czasami, niestety, też i ludzie. Po pierwsze - nie panikować. Myśleć kreatywnie. Mieć plan awaryjny. Zgrany zespół, otwarty na różne możliwości to podstawa. Chęć dogadania się, zażartowania, rozluźnienia atmosfery. Jeśli dzieję się coś niespodziewanego o czym nie muszą wiedzieć Młodzi, najczęściej o tym nawet nie mówimy, staramy się sami wybrnąć z sytuacji. Młodym zaoszczędzimy stresu, a sobie dodatkowego zamieszania. Wiemy, że wielu sytuacjom można zapobiec wcześniej, dlatego mówimy naszym Parom na co zwrócić uwagę, czego szczególnie muszą się dowiedzieć, czego unikać. Znając sale weselne oraz kościoły wiemy gdzie czekają pułapki 😉 i co może się okazać problematyczne.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Obsługa dekoracji, którą zapewniamy wyręcza Młodą Parę w zasadzie w 100%, dlatego nie jest to konieczne. Bardzo nam miło jeśli dostaniemy informacje zwrotną, opinię albo zdjęcia.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jak zrodziła się nasza pasja do wykonywania dekoracji?

Przez przypadek. Najpierw studia projektowania wnętrz. Później miałam szczęście na swojej drodze spotkać niesamowity talent i autorytet w dziedzinie florystyki. Absolutna fascynacja. Wtedy jeszcze nie przypuszczałam, że pójdę kiedyś tą samą drogą. Ślub w rodzinie, gdzie zrobiłam pierwszą poważną dekoracje ujawnił pasję, możliwości i zrodziły się pierwsze zamówienia. Razem z siostrą rozpoczęłyśmy przygotowania do nowego przedsięwzięcia. To nie jest sposób na życie, to styl życia 😁

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Efekty końcowe! Po ciężkiej pracy, która czasami mamy wrażenie, że się nie skończy nigdy😂 to najlepsza część pracy, wracać z satysfakcją do domu ♥️

Realizacja z której jesteśmy najbardziej dumni.

Jedne są bardziej zbieżne z naszym osobistym gustem, inne trochę mniej, jednak dumni jesteśmy wtedy, kiedy Pary Młode są zadowolone z naszych usług. To w końcu cel naszej pracy😉

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Ślub w altanie na wodzie, piękne miejsce, cudna pogoda i okoliczności przyrody.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Grennery! Jednak sprawnie poruszamy się także w stylu klasycznym, który bardzo lubimy i glam.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Dążenie do celu. Ambicja. Rzetelność w przygotowaniach. Wytrwałość. Konsekwencja. Perfekcjonizm - do tej pory nie wiem czy bardziej pomaga czy przeszkadza😉 Otwartość dla spotykanych ludzi. Łatwość i chęć nawiązywania kontaku. Umiejętność słuchania. Wyobraźnia i kreatywność.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Takich osób i firm jest kilka. Każda ma w sobie coś innego, niezwykłego. Niektorzy mają szeroki wpływ na całą branżę. Poszerzają nasze horyzonty.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Firmy, które podziwiamy, u których odbywamy szkolenia. Pinterest. Zagraniczne konta instagramowe. Jednak! Mówimy nie programom telewizyjnym, które mają niewiele wspólnego z rzeczywistością...

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Ekologia jest dla nas bardzo ważna, nie tylko w pracy, ale w życiu codziennym. Dlatego dbamy o rzeczy, kupujemy rozważnie. Nie wyrzucamy pochopnie. Dajemy rzeczom drugie życie, oddajemy lub sprzedajemy. W naszej pracowni segregujemy śmieci bardzo skrupulatnie. Nie korzystamy ze sztucznych kwiatow jednorazowo i tylko wtedy, kiedy istnieje wyższa konieczność. Cenimy trendy eko, jednak niosą one pewne ograniczenia. Dla miłośników ekologii zaproponowalibyśmy naturalne kompozycje bez użycia gąbki florystycznej i inne naturalne dekoracje.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Trendy trendami, niech sobie trendują. Ważne jest co podoba się Parze Młodej. Wiemy jakie trendy nie przemijają, co dobrze wygląda po latach i nie zawahamy się tej wiedzy użyć 😉

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Męża ♥️ okulary i krem z filtrem, scyzoryk i trytki (każdy dekorator zrozumie😂), nie wykluczam metrówki, młotka i wkrętarki 😂 no i jasiek musi być (poduszka)

Opinie SisWeddings (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt SisWeddings

Nazwa firmy: SisWeddings
NIP: 6612268599
Imię i nazwisko: Katarzyna Ronduda Łuczycka
Adres: Ostrowiec Świętokrzyski, , 27-400, woj. świętokrzyskie
509-450...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2840
Zadzwoń
509-450...
Napisz

Popularne miasta w okolicy