SisWeddings - dekoracje ślubne

od 500 do 20000 zł
Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
509-450...

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • napis LOVE
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

O nas

Cześć!
Pragniesz pięknych dekoracji na swoim ślubie i weselu - dobrze trafiłaś/eś :)!
Od 9 lat prowadzę własną pracownię dekoratorsko - florystyczną. Mam własne, duże zaplecze dekoracyjne. Szkolę się i rozwijam. Inwestuję w nowe, ciekawe dekoracje, wiele z nich projektuję sama.
Przywiązuję ogromną wagę do jakości poszczególnych elementów i świadczonej usługi. Każda Para Młoda jest dla mnie wyjątkowa i staram się sprostać różnym oczekiwaniom moich Klientów <3.
Pragnę, aby moje dekoracje na długo zapadały w pamięć i upiększyły jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu.
Moje portfolio znajdziesz na stronie internetowej i naszych mediach społecznościowych. Napisz do mnie maila, albo odezwij się na WhatsApp i sprawdź czy Twój termin jest wolny:)

W naszej ofercie:
- bukiety ślubne oraz butonierki oraz inne dodatki;
- kompleksowe dekoracje kościołów
- kompleksowe dekoracje ślubów plenerowych
- kompleksowe dekoracje sal weselnych – florystyka oraz scenografia ślubna
- napis LOVE,
- ścianki do zdjęć wg. projektu indywidualnego
- i wiele innych
Jestem otwarta na nowe wyzwania, a Ty jesteś gotowy na najpiękniejszy dzień w swoim życiu?

Zapraszam Cię do współpracy,
Kasia wraz z zespołem SisWeddings

Bukiety i butonierki 2+2

od 500 do 800zł

Dekoracja kościoła/plener

od 1500 do 3900zł

Dekoracja sali - pełna

od 6000 do 15000zł

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza praca to nasza pasja - choć wydaje się to banalne, to prawda:) tylko dzięki temu, że lubimy to co robimy, udaje nam się osiągać spektakularne efekty, często pod wpływem stresu, w krótkim czasie... nie bierzemy masowej ilości zleceń, dlatego dopracowujemy nasze dekoracje w szczegółach. To komfort dla Pary Młodej, ale również i dla nas.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Inwestujemy w asortyment, stawiamy na wysoką jakość dekoracji oraz kwiatów, tak aby każda Para Młoda mogła się poczuć wyjątkowo. Umiemy w duże dekoracje i scenografie, różne konstrukcje, dzięki czemu osiągamy spektakularne efekty w optymalnych kosztach.

Jaki jest zakres naszych usług?

Zakres usług jest kompleksowy - dekoracja sali, kościoła/pleneru, samochodu, przygotowanie bukietu ślubnego, kwiatów dla rodziców. Jeśli możemy coś przygotować - zrobimy to.

Od czego uzależniony jest koszt naszych usług i w jaki sposób jest uzgadniany?

Koszt to głównie dobrej jakości kwiaty - chcemy, aby efekt był możliwie jak największy przy optymalnym budżecie. Jednak nie idziemy na skróty i nie tniemy kosztów tam, gdzie obciąć się ich nie da. Pod każdą dekoracją podpisuję się rękami i nogami ;).

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nasza firma powstała w 2015 roku. Od tej pory intensywnie się rozwijamy i zdobywamy doświadczenie.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Z uwagi na wiele informacji głównie drogą mailową, aby nie pominąć żadnych kwestii i tak często jak jest to konieczne. Zapraszamy na spotkanie do naszego biura, żeby móc spokojnie porozmawiać. Możliwe się uzgodnienia również na odległość np. przez WhatsAppie. Cały proces zamówienia, planowania mamy pod kontrolą i to my prowadzimy Was za rękę:)

Jakie ciekawe dodatki ślubne posiadamy w swojej ofercie?

Wiele rodzajów ścianek, które są wizytówką każdej dekoracji. Duży wybór naczyń i dodatków. Wiele elementów dekoracji kościoła i pleneru. Tak, aby każdy znalazł coś dla siebie, tak, aby każdy szczegół był dopracowany.

Czy przygotowujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów?

Posiadamy elementy dekoracyjne z kwiatów materiałowych - zwłaszcza na ściankach. Posiadamy też spektakularne w swoich efekcie i wielkości drzewa wiśniowe. Nie wszystko można wykonać z kwiatów naturalnych - stawiamy na racjonalny budżet i maksymalny efekt. Jednak staramy się również szanować naszą planetę. I kochamy kwiaty naturalne :)

Jak radzimy sobie z trudnymi miejscami/salami weselnymi?

Zależy w jakim aspekcie! Rozmowa z właścicielami sal w wielu przypadkach działa cuda. Szanujemy ich miejsca, które często są dorobkiem ich życia, dlatego nie ingerujemy i nie szkodzimy - po pierwsze. Rozmawiamy, tłumaczymy, sprawdzamy co można zrobić, tak, aby każdy był zadowolony. Mam szeroką wiedzę techniczną, ze względu na mój drugi zawód - projektowanie wnętrz, co niesamowicie mi pomaga :)

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Chęć działania, spełnianie się w swojej pracy. Pogoń za marzeniami i stawianie poprzeczki coraz wyżej. Wiedza projektowa, techniczna, florystyczna oraz wielotelnie DOŚWIADCZENIE.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończone kursy dekoratorskie, ukończony kierunek projektant wnętrz i przestrzeni. Doświadczenie zdobyte dzięki wykonaniu ponad 200 dekoracji 😉

Czy zgadzamy się na wykorzystanie w naszej realizacji dekoracji i dodatków dostarczonych przez państwa młodych?

Wszystko zależy co to za elementy :) to kwestia do uzgodnienia.

Czy dekorujemy przyjęcia w plenerze?

W zależności od warunków miejsca i pogody - jak najbardziej. Jest to zawsze dekoracja z bardzo indywidualnym podejściem.

Co możemy Wam zaproponować w zależności od pory roku?

Każda pora roku ma swoje zalety. Dekoracja może, ale nie musi! współgrać z tym, co mamy za oknem. Zimowe dekoracje są bardzo romantyczne! I "ocieplające". Na miłość każda pora roku jest dobra!

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Kwiaty są własnością Pary Młodej, resztę dekoracji zabieramy po weselu. Kwiaty użyte do dekoracji kościoła zostają w świątyni.

Jaki jest zakres naszych działań w dniu ślubu - przed i po uroczystości?

To cały ściśle zaplanowany harmonogram całego tygodnia. dnia dostawa towaru, przygotowanie kompozycji, transport, montaż dekoracji na sali, w kościele, następnie demontaż. Nie wiem czy ktoś chciałby wejść w te szczegóły 😁 o wszystkim co Para Młoda musi wiedzieć informujemy na bieżąco 😊 stawiamy na komfort dla Pary Młodej i dla nas - działając w tle;)

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście. Duży wybór rzeczy oraz personalizowane dodatki umożliwiają stworzenie oryginalnej dekoracji. Wszystko zależy od wymagań Pary Młodej oraz budżetu jaki chce na dekorację przeznaczyć.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Zadajemy mnóstwo pytań, oglądamy wiele realizacji, żeby móc zrozumieć co się podoba, a co nie do końca leży w guście Pary Młodej, a nastepnie proponujemy coś dla konkretnej pary😉

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Zdarza się to często. Planując ślub półtora roku wcześniej mamy czesto inną jego wizje niż docelowo. W ciągu roku, czy dwóch nasza oferta również się poszerza. Jesteśmy bardziej doświadczeni. Bywa, że sale weselne przechodzą remont, który zmienia naszą wizję. Ostateczną wersję dekoracji ustalamy 2-5 miesięcy wcześniej (najlepiej przed wyborem zaproszeń, tak, aby wszystko ze sobą współgrało). Nie warto jednak zwlekać do ostatniej chwili, kiedy już zamieszanie w naszej głowie będzie zbyt duże, a decyzje mogą być podejmowane pod wpływem chwili i emocji 🤗 ostatnie ustalenia dotyczące liczby kompozycji i wyglądu bukietu ślubnego odbywają się ok. trzy tygodnie przed ślubem.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Tak naprawdę nigdy nie jest z górki. Zaskakują nas różne sytuacje. Czasami, niestety, też i ludzie. Po pierwsze - nie panikować. Myśleć kreatywnie. Mieć plan awaryjny. Zgrany zespół, otwarty na różne możliwości to podstawa. Chęć dogadania się, zażartowania, rozluźnienia atmosfery. Jeśli dzieję się coś niespodziewanego o czym nie muszą wiedzieć Młodzi, najczęściej o tym nawet nie mówimy, staramy się sami wybrnąć z sytuacji. Młodym zaoszczędzimy stresu, a sobie dodatkowego zamieszania. Wiemy, że wielu sytuacjom można zapobiec wcześniej, dlatego mówimy naszym Parom na co zwrócić uwagę, czego szczególnie muszą się dowiedzieć, czego unikać. Znając sale weselne oraz kościoły wiemy gdzie czekają pułapki 😉 i co może się okazać problematyczne.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Obsługa dekoracji, którą zapewniamy wyręcza Młodą Parę w zasadzie w 100%, dlatego nie jest to konieczne. Bardzo nam miło jeśli dostaniemy informacje zwrotną, opinię albo zdjęcia.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jak zrodziła się nasza pasja do wykonywania dekoracji?

Przez przypadek. Studiowałam ekonomię oraz projektowanie wnętrz. Później miałam szczęście na swojej drodze spotkać niesamowity talent i autorytet w dziedzinie florystyki. Absolutna fascynacja. Wtedy jeszcze nie przypuszczałam, że pójdę kiedyś tą samą drogą. Ślub w rodzinie, gdzie zrobiłam pierwszą poważną dekoracje ujawnił pasję, możliwości i tak zrodziły się pierwsze zamówienia. To nie jest sposób na życie, to styl życia 😁

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Efekty końcowe! Po ciężkiej pracy, która czasami mamy wrażenie, że się nie skończy nigdy😂 to najlepsza część pracy, wracać z satysfakcją do domu ♥️

Realizacja z której jesteśmy najbardziej dumni.

Jedne są bardziej zbieżne z naszym osobistym gustem, inne trochę mniej, jednak dumni jesteśmy wtedy, kiedy Pary Młode są zadowolone z naszych usług. To w końcu cel naszej pracy😉

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Ślub w altanie na wodzie, piękne miejsce, cudna pogoda i okoliczności przyrody.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Sprawnie poruszamy się w stylu klasycznym, greenery oraz glamour.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Dążenie do celu. Ambicja. Rzetelność w przygotowaniach. Wytrwałość. Konsekwencja. Perfekcjonizm - do tej pory nie wiem czy bardziej pomaga czy przeszkadza😉 Otwartość dla spotykanych ludzi. Łatwość i chęć nawiązywania kontaktu. Umiejętność słuchania. Wyobraźnia i kreatywność.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Takich osób i firm jest kilka. Każda ma w sobie coś innego, niezwykłego. Niektórzy mają szeroki wpływ na całą branżę. Poszerzają nasze horyzonty. Art of Wedding, Art Size, Weclcome to the jungle, Rock and flowers, firmy zagraniczne.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Pinterest. Zagraniczne konta instagramowe. Nasze Pary Młode.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Ekologia jest dla nas bardzo ważna, nie tylko w pracy, ale w życiu codziennym. Dlatego dbamy o rzeczy, kupujemy rozważnie. Nie wyrzucamy pochopnie. Dajemy rzeczom drugie życie, oddajemy lub sprzedajemy. W naszej pracowni segregujemy śmieci bardzo skrupulatnie. Nie korzystamy ze sztucznych kwiatow jednorazowo i tylko wtedy, kiedy istnieje wyższa konieczność. Cenimy trendy eko, jednak niosą one pewne ograniczenia. Dla miłośników ekologii zaproponowalibyśmy naturalne kompozycje bez użycia gąbki florystycznej i inne naturalne dekoracje.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Trendy trendami, niech sobie trendują. Ważne jest co podoba się Parze Młodej. Wiemy jakie trendy nie przemijają, co dobrze wygląda po latach i nie zawahamy się tej wiedzy użyć 😉

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Męża ♥️ okulary i krem z filtrem, scyzoryk i trytki (każdy dekorator zrozumie😂), nie wykluczam metrówki, młotka i wkrętarki 😂 no i jasiek musi być (poduszka) I Harry Potter (książki)!!!

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: SisWeddings
NIP: 6612268599
Imię i nazwisko: Katarzyna Ronduda Łuczycka
Adres: Ostrowiec Świętokrzyski, 27-400, woj. świętokrzyskie
509-450...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4205
Zadzwoń
509-450...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Ostrowiec Świętokrzyski

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy