Zobacz zdjęcia (5)
eMKa na ślubie, Lublin - zdjęcie 1
eMKa na ślubie, Lublin - zdjęcie 2 eMKa na ślubie, Lublin - zdjęcie 3 eMKa na ślubie, Lublin - zdjęcie 4 eMKa na ślubie, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

eMKa na ślubie id:52326

Lublin, lubelskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Jestem romantyczką i wierzę, że ślub jest początkiem drugiego, nowego życia. Od tej chwili to Wasza wspólna przygoda. W zdrowiu i chorobie. W szczęściu i niedoli. Bierzecie odpowiedzialność za siebie wzajemnie i za wspólne nowe życie. Ja również w tym uczestniczę. Bowiem biorę odpowiedzialność za Wasz dzień, który jest tym początkiem. Dbam, byście mogli skupić się na sobie, na gościach, na emocjach i wzruszeniach.  Zabieram zmartwienia i stres o przyjęcie, Wam zostawiam radość, zabawę i poczucie, że jesteście w odpowiednim miejscu. 
Wiecie co jest najlepsze? Kocham to! Kocham Wasz uśmiech, wasze emocje, waszą miłość. To jest coś co przynosi satysfakcję dobrze wykonanej pracy. I takie widoki chcę oglądać jak najczęściej.
Wizja i misja mojej firmy opiera się na dostępności dla KAŻDEJ Pary Młodej, dlatego moje ceny nie osiągają nawet 10 000 zł.
Pierwsze spotkanie jest darmowe i nie zobowiązujące. Umówcie się i sprawdźcie. Liczę, że to ja będę miała zaszczyć brać udział w części Waszego życia!

W mojej ofercie znajdziecie:
- Organizacja i koordynacja ślubu i wesela
- Koordynacja ślubu i wesela
- Organizacja ślubu i wesela lub tylko niektóre jej elementy
- Konsultacje ślubne
- Organizacja zaręczyn
- Organizacja wieczoru panieńskiego i kawalerskiego
- Organizacja Baby Shower oraz Gender Reveal Party (przyjęcie z okazji poznania płci dziecka)
- oraz inne imprezy okolicznościowe.

Do tego liczne promocje i gratisy.
Znajdziecie mnie w Lublinie, ale działam w całym województwie lubelskim. Chcę rozwinąć swoje skrzydła również na województwo mazowieckie, świętokrzyskie oraz podkarpackie.

ZAPRASZAM!

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Lublin, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 144

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie