Jak z Marzeń Wedding planner

Rzeszów, podkarpackie
(11)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
510-934...

O nas

Organizacja i koordynacja wesela bez stresu - Moja Misja: Para Młoda, która czuje się jak goście na własnym weselu!

Cześć, nazywam się Karolina Pasieka-Mazur i jestem wedding plannerką z ponad 5 letnim doświadczeniem
👉Zorganizowałam ponad 30 weselw 3 lata, 🔝100% zadowolonych klientów - przeczytaj opinie!
👉 Moje usługi obejmują: całościową organizację ślubu, koordynację dnia ślubu, rekomendację kontaktów, konsultacje ślubne
👉 Mówię płynnie w języku angielskim, organizuję wesela międzynardowe, do tej pory dla 10 narodowości wesele polsko-włoskie, polsko-hiszpańskie, polsko-angielskie, polsko-indyjskie, polsko-amerykańskie, polsko-walijskie, polsko-irlandzkie, polsko-ukraińskie, polsko-niemieckie, polsko-kanadyjskie
👉 Zapewnię Ci spokój i bezpieczeństwo w dniu ślubu, spokojne przygotowania ślubne oraz sprawdzonych usługodawców


Przeczytaj opinie o współpracy ze mną i sprawdź czy warto zatrudnić wedding plannera Jak z Marzeń

Specjalnie dla Ciebie przygotowałam film, w którym opowiadam o tym jak wygląda współpraca ze mną przy poszczególnych usługach. Jeśli nie wiesz czy to dla Ciebie oglądnij lub napisz do mnie wiadomość i porozmawiajmy o współpracy! 🔽🔽🔽

Tak wygląda nasza praca

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

O dokładnej współpracy nagrałam film, żeby pokazać Ci, jak działam. Ale współpraca rozpoczyna się od pierwszego kontaktu/rozmowy, gdzie ustalamy, na czym Wam zależy a ja opowiadam co mogę dla Was zrobić. Następnie przesyłam spersonalizowaną ofertę i jeśli jesteście zainteresowani to podpisujemy umowę i zaczynamy działać. Płatność jest rozłożona na raty, po wykonanych czynnościach. Ustalamy to zgodnie z Waszymi preferencjami.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pary, które o to zapytałam, powiedziały, że urzekła ich moja energia, aktywność i chęć do szybkiego działania. Poczuli się bezpiecznie i wiedzieli, że są w dobrych rękach i wszystko będzie dobrze. Dodatkowo elastyczność tworzenia oferty, płatności to coś, na co zwracacie uwagę. Często w opiniach podkreślany jest profesjonalizm i zaangażowanie. Działam aktywnie w social mediach, byś mogła/mógł mnie poznać.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Nie ma takiego stwierdzenia, kto powinien, myślę, że tak, na prawdę kto chce i czuje, że ta usługa pomoże mu przeżyć ten czas tak, jak sobie wyobraża i marzy. Przygotowania do ślubu najczęściej przeżywa się raz w życiu i warto zrobić to dobrze, by wspominać ten cudowny okres jak najpiękniej.
Najczęściej korzystają pary mieszkające za granicą, pary międzynarodowe, zapracowani, osoby, które lubią oddelegować zadania.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oferta wedding plannera podzielona jest na dwie części - jedna z nich to całościowa organizacja, według mnie najbardziej sprawdzi się dla osób, które nie mają czasu na samodzielną organizację wesela, są zapracowane, wolą oddelegować zadania i cieszyć się wolnym czasem, nie lubią niczego organizować, stresuje ich to. Dodatkowo to idealna usługa dla osób mieszkających za granicą lub par międzynardowowych. Takie projekty są dużo bardziej wymagające i potrzebują jeszcze więcej poświęconego czasu i znajomości branży.
Druga usługa - KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU - przeznaczona jest dla każdego, kto w dniu ślubu chce poczuć się jak gość, niczym się nie przejmować, nie stresować i mieć luźną głowę gotową do przeżywania emocji i zabawy.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Najszybciej zorganizowane wesele było w 4 miesiące, gdzie tak naprawdę po 2 miesięcach współpracy wszystko było dograne. Jeśli chodzi o czas to średnio właśnie jest to 3-4 miesiące w zależności od współpracy z Parą i szybkości podejmowania decyzji. Myślę, że spokojnie w 1 miesiąc również dalibyśmy radę, aczkolwiek byłoby to męczące dla Pary pod kątem ilości decyzji do podjęcia.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Koordynacja rozpoczyna się około miesiąc przed uroczystością opracowaniem scenariusza dnia ślubu. Tworzymy go wspólnie podczas spotkania. Następnie przesyłam go do pozostałych wykonawców, by każdy wiedział, co będzie się działo. Podczas koordynacji jestem z Wami na miejscu od godzin porannych, sprawdzając salę, dekoracje, rozkładając papeterię, dbając o komfort Wasz i Waszych gości. Pozostaje na weselu do godziny 1 w nocy, chyba, że jest potrzeba koordynacji transportu w nocy to wtedy zostaję dłużej. Podczas koordynacji rozwiązuje problemy, jestem pośrednikiem między wykonawcami a Wami, a także między gośćmi a Wami. Dbam o to byście mieli spokojną głowę i mogli się bawić.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Przede wszystkim Para Młoda oszczędza czas, który musiałaby poświęcić na organizację ślubu, a jak wiemy czas to pieniądz. Dodatkowo niejednokrotnie daję radę wynegocjować dodatkowe rabaty lub gratisy, lecz wszystko zależy od daty wesela.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończyłam kurs na Wedding Plannera jeszcze w 2018 roku, od tej pory ciągle się rozwijam uczestnicząc w webinarach czy szkoleniach branżowych, a także rozwijam się w marketingu, trendach i ułatwieniu zarządzania projektem jakim jest wesele korzystając z narzędzi typu Asana.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuje już ponad 5 lat, z czego moje 3 ostatnie sezony były pełne realizacji. W tym roku zrealizowałam 13 wesel, z czego jestem bardzo dumna. Każdy sezon uczy czegoś innego i pozwala się rozwijać.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W pracy weddding plannera najbardziej lubię relacje z ludźmi, które się zawiązują. Emocje, które z nimi przeżywam. Przez czas przygotowań czasem nawet 2-3 letni, poznaję ich, ich potrzeby, marzenia i staram się je zrealizować. To daje ogromną satysfakcję. Czuję się jak ich przyjaciółka ślubna i z wieloma Parami mam kontakt do dziś.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Spotkamy się na rozmowach online by ustalać szczegóły. Tak naprawdę najtrudniejszy moment organizacji to wybranie sali weselnej, wykonuje wtedy wizje lokalne miejsca weselnego, tworząc materiał video i foto z wybranych wcześniej sal. Wszystkie umowy podpisywane są online, a w tym sezonie z jedną z Par zobaczyłam się na żywo w dniu ślubu, ale przez stały kontakt nie czuliśmy tego, że się wcześniej nie widzieliśmy. Wszystko przebiega w przyjacielskich warunkach i cały czas jest moje wsparcie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługuję się biegle językiem angielskim i w podstawowym stopniu niemieckim.

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

Jestem jedna, więc maksymalnie mogę obsłużyć jedno wesele na jeden termin.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Najlepiej skontaktować się około roku przed planowanym terminem, chyba że zależy Wam na konkretnej dacie w sezonie to wtedy warto jeszcze wcześniej. Jeśli chodzi o koordynację to można próbować nawet na tydzień przed weselem, kwestia czy będzę miała dostępny termin.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Najczęściej są to spotkania online (około 4-5 spotkań na omówienie większych tematów) Na codzień do szybkich wiadomości używamy komunikatorów, tworząc grupę ślubną z Parą Młodą. Dodatkowo umowy/ważne informacje przesyłam mailowo.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Zwykle dostosowuję się do nowej wizji i z nią działamy. To ma być Wasz dzień na Waszych zasadach :) Jeśli to wpływa na czas wykonywania moich obowiązków, bo na przykład dwukrotnie muszę coś wykonać to wtedy informuję o tym Parę zanim podejmę się zadania, by wiedzieli jaki to dodatkowy koszt będzie.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Wiele zdarzeń podczas wesela występuje. W sezonie 2023 była to zepsuta fryzura Panny Młodej i w 30 min zorganizowałam nową fryzjerkę, która poprawiła fryzurę po ceremonii.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Odpowiedzi na to pytani udzielą Ci moje Pary Młode, w filmie "Czy warto zatrudnić wedding plannera?" Sprawdź na profilu!

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Mój przepis na znakomite wesele to odstresowana Para Młoda, która czuje się jak goście na weselu. Myśli o zabawie, czasie ze swoimi gośćmi, tańcach i ma pełen luz w głowie. Nie liczy się liczba gości na weselu, ale to jak Wy to czujecie i jak chcecie by ten dzień wyglądał! A w odstresowaniu na pewno pomoże koordynatorka wesela, która przejmie wszystkie organizatorskie obowiązki.

Jak radzić sobie ze stresem w dniu ślubu?

Najlepszy sposób na stres w dniu ślubu to dobre wcześniejsze przygotowanie, poprzez przygotowanie harmonogramu dnia ślubu i ustaleniu drobnych szczegółów, które nie ustalone wcześniej w dniu ślubu mogą być czynnikiem zapalnym do nagłego wybuchu. Stres i tak się pojawi, bo to bardzo ważny dzień, ale warto zadbać o szczegóły wcześniej, by one nie dokładały nam stresu.

Nasze pasje.

Uwielbiam tańczyć, od dziecka tańczyłam w balecie, później taniec towarzyski, a teraz cudowny West Coast Swing. Poza tym moja pasją jest poznawanie nowych ludzi i spotkania z nimi.

Ciekawostki na nasz temat.

Jestem mamą dwójki chłopaków i mam wspaniałą rodzinę. Z wykształcenia jestem inżynierem, ukończyłam studia z fizyki medycznej, ale nigdy nie pracowałam w zawodzie. Przy swoim ślubie przypomniałam sobie, że jestem urodzonym organizatorem i wróciłam do swoich marzeń.

Jak z Marzeń Wedding planner
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 11 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2023
Rzeszów
Data dodania: 13-12-2023

Gdyby nie pomoc niezawodnej Karoliny - Agencja Ślubna Jak z Marzeń nie dali byśmy sobie rady.

Dzięki profesjonalnej pomocy Karoliny przez cały okres przygotowań jak i w dniu ślubu nie musieliśmy się martwić praktycznie niczym, a tym samym w spokoju i bez stresu przygotowywać się do najważniejszego dnia w życiu.

Karolina
29-12-2023

Dziękuję za te słowa! Współpraca z Wami sama przyjemność

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Rzeszów
Data dodania: 31-10-2023

Gdy zaczynaliśmy planować wesele, pierwsze komplikacje były w poszukiwaniu idealnej sali, ja Polka, Pablo Hiszpan i mieszkamy w Hiszpanii...
Wszystko na zdjęciach przez internet piękne, a na żywo.. zawsze coś nam się nie podobało
Wtedy zdecydowaliśmy, że potrzebujemy pomocy, skontaktowaliśmy się z kilkoma wedding plannerami, ale od pierwszej chwili Karolina miała w sobie coś wyjątkowego.
Szybko podpisaliśmy umowę i zaczęliśmy organizować z nią nasze idealne wesele.
Zawsze dostępna, a ja, od codziennego stresu, przeszedłam do relaksu wiedząc że niczego nie zabraknie z Karoliną
Przeglądała wszystkie umowy, szukała usługodawców, rezerwowała terminy u makijażystki i fryzjerki (rzecz nie tak łatwa), itd.
Wybór Karoliny to najlepsza decyzja, jaką para młoda może podjąć, tak na organizację przez wszystkie miesiące poprzedzające ten ślub, jak i koordynację w dniu ślubu.
Podczas organizacji będziesz umiała się cieszyć bez stresu i podążać za jej wskazówkami. A w dniu ślubu jedyne, co musisz zrobić, to cieszyć się najpiękniejszym dniem swojego życia. Jeśli pojawi się jakiś problem, to Karolina się nim zajmie, a Ty nie musisz się o nic martwić.
A jeśli chodzi o pary tak jak my, dwujęzyczne, lub co mieszkają za granicą to tym bardziej, Karolina mówi po angielsku i jak potrzebowaliśmy żeby wesele miało akcent hiszpański, to tak zrobiła żeby rodzina od Pablo też się fajnie bawili pomimo różnicy kultury.

Dziękujemy, byłaś najlepszym wyborem na nasz ślub ❤️

Karolina
29-12-2023

To najcudowniejsze co mogłam usłyszeć <3

P
Patrycja&Karol
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Małkowice
Data dodania: 14-10-2023

Karolina jest totalną profesjonalistką!!! :) Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usługi koordynacji dniu ślubu w wykonaniu Karoliny i to był strzał w dziesiątkę! W tym szczególnym dniu nie musieliśmy się martwić żadnym załatwianiem spraw, Karolina towarzyszyła nam od samego rana, miała rozwiązanie na każdą sytuację, w tym każdą kryzysową :D i wprowadzała bardzo pozytywny nastrój <3 Wybawiliśmy się na naszym własnym weselu bardziej niż na niejednym gdzie byliśmy gośćmi, mimo, że wszyscy mówili nam przed, że "na własnym ślubie to się nie pobawisz". Dodatkowo duża otwartość Karoliny i bardzo pozytywne wibracje, sprawiły, że czuliśmy, że Karolina jest naszą kolejną znajomą, gościem na weselu niż typowym usługodawcą. Polecamy 100% każdemu! Karolina, tęsknimy! <3

Karolina
29-12-2023

Dziękuję i cieszę się, że widzimy się na kolejnym weselu :)

M
Marcelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Łańcut
Data dodania: 14-11-2022

Organizacja z Karoliną to była sama przyjemność. Świetny kontakt w każdej ze spraw: od wyszukiwania podwykonawców poprzez stały kontakt, zadawanie pytań i wyjaśnianie niedopowiedzeń.

Koordynacja w dniu ślubu perfekcyjnie - czuliśmy się jak goście na swoim weselu :)

Karolina
29-12-2023

Dziękuję :)

Joanna
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Wybrane firmy: 6 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Arłamów
Data dodania: 18-09-2022

Kiedy ktoś zapyta mnie jaka decyzja była najlepsza w organizacji wesela - odpowiem zdecydowanie, że pomoc profesjonalnej wedding planerki :) Wsparcie Karoliny było nieocenione i jeśli planujecie ślub - zacznijcie od tego. Karolina pomagała nam od samego początku. Dzięki niej udało się znaleźć super podwykonawców, którzy sprawdzili się w 100%, negocjując warunki współpracy i ustalając wszelkie szczegóły. Wszystkie pomysły scaliła w całość i nadzorowała, aby wszystko odbyło się zgodnie z planem. Jednakże przede wszystkim - sprawiła, że w dniu wesela mogliśmy po prostu cieszyć się chwilą, sobą, bez stresu i gonitwy. Myślałam, że jako panna młoda nie będę mieć czasu na imprezę, a dzięki Karolinie - bawiłam się fantastycznie! Dlatego jeśli moją opinię czyta ktoś, kto zastanawia się czy warto podjąć współpracę - odpowiem zdecydowanie - WARTO :) Karolina - dziękujemy ♥️

Karolina
29-12-2023

To ja dziękuję za te piękne słowa :)

K
Kasia & Lars
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Kraków
Data dodania: 27-08-2022

Karolina jest super oparciem w dniu slubu i przed, zawsze znajdowala rozwiazania i wyjscia z problematycznych sytuacji, nawet wtedy kiedy mielismy nietypowe prosby. Jestesmy bardzo zadowoleni ze wspolpracy, zdecydowanie polecamy!

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Rzeszów
Data dodania: 02-08-2022

Wszystkim osobom, które nadal zastanawiają się czy zdecydować się na współpracę z konsultantką ślubną - zdecydowanie powiem, że warto. A żeby mieć pewność, że wszystko przebiegnie praktycznie bezproblemowo i zgodnie z naszą wizją, szczerze polecam wybór Pani Karoliny z Agencji Ślubnej Jak z Marzeń. Teraz wiem, że to była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć, przystępując do organizacji wesela. Pani Karolina była do naszej dyspozycji praktycznie przez cały okres przygotowań, dlatego też wszelkie pytania i wątpliwości mogliśmy w każdej chwili przedyskutować i wybrać rozwiązanie najbardziej nas satysfakcjonujące. To co było dla mnie bezcenne i nieprzeliczalne na żadne pieniądze to spokój wewnętrzny i świadomość, że jest Ktoś kompetentny, kto czuwa nad przebiegiem uroczystości weselnej jak również nad wszystkimi detalami związanymi z organizacją ślubu i wesela. Gdybym miała wybierać jeszcze raz, to pewnością byłaby to Pani Karolina. Sukces gwarantowany :)

Karolina
03-08-2022

Dziękuję bardzo! Współpraca z Wami to sama przyjemność, spokój, opanowanie i radość z samej zabawy. Do zobaczenia na kawie w Rzeszowie!

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-06-2021
Rzeszów
Data dodania: 06-08-2021

Polecam serdecznie. Pełen profesjonalizm w każdym calu, z taką Wedding Plennerką można przeżyć przygotowania bez stresu i być pewnym, że wszystko się uda. Decyzja o podjęciu współpracy była najlepszą decyzją w całej organizacji imprezy. Polecam z całego serducha 😘

Karolina
03-08-2022

Dziękuję bardzo!

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Karolina Pasieka-Mazur
NIP: 8133807438
Imię: Jak z Marzeń 
Adres: Rzeszów, woj. podkarpackie
510-934...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3693
Zadzwoń
510-934...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Rzeszów

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie