Zobacz zdjęcia (35)
Fotografia Ślubna Karolina Kowalczyk, Łódź - zdjęcie 1
Fotografia Ślubna Karolina Kowalczyk, Łódź - zdjęcie 2 Fotografia Ślubna Karolina Kowalczyk, Łódź - zdjęcie 3 Fotografia Ślubna Karolina Kowalczyk, Łódź - zdjęcie 4 Fotografia Ślubna Karolina Kowalczyk, Łódź - zdjęcie 5
Fotografia Ślubna Karolina Kowalczyk, Łódź - zdjęcie 6
1 / 35

Fotografia Ślubna Karolina Kowalczyk id:51209

od 1250 do 3400 zł / całość
Łódź, łódzkie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
535-101...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

REPORTAŻ i SESJA
Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moja ofertą ślubną. Jest kilka wariantów do wyboru w zależności od tego jaki będzie Wasz ślub i jakie macie w związku z tym potrzeby. Fotografuję od wielu lat ale od dwóch skupiam się bardziej na ślubach. Dlaczego? Bo odkryłam, że ten dzień porusza także i mnie. Wszystko jest pięknie przygotowane, dopracowane, Wy jesteście radośni, pełni emocji. Wykonywanie zdjęć w takich okolicznościach naprawdę uskrzydla! Ponadto sama kilka miesięcy temu brałam ślub i zrozumiałam, czym to jest dla osób po drugiej stronie obiektywu!

A PRZED ŚLUBEM?
Przed ślubem mocno zachęcam do spotkania indywidualne, lub online abyśmy mogli się poznać i przełamać pierwsze lody. Co więcej polecam pakiet z sesją narzeczeńską gdyż po pierwsze otrzymacie kolejną piękną pamiątkę, po drugie zdjęcia z sesji będziecie mogli wykorzystać do zaproszeń, albo podarować gościom jako prezenty w ramach podziękowań, a po trzecie będziemy mieli szansę się lepiej poznać i oswoić z sobą oby w dniu ślubu łatwiej nam sie współpracowało bez zbędnych stresów.

SPRZĘT
Pracuję na profesjonalnym sprzęcie z najwyższej półki. Korzystam z dwóch aparatów pełnoklatkowych Canon, kilku obiektywów stałoogniskowych, kiedy są potrzebne to również z lamp typu speedlight, statywów i różnych gadżetów, które urozmaicą moje zdjęcia.

ALBUMY I ODBITKI.
Kilka odbitek otrzymujecie ode mnie w pakiecie, ale jeśli potrzebujecie więcej to żaden problem. Wykonuję także piękne albumy pamiątkowe. Zawsze zachęcam aby tak wyjątkowy dzień oprawić w najlepszy możliwy sposób i wspólnie zaprojektować Wasz album ślubny.

CZAS OCZEKIWANIA NA ZDJĘCIA
Wiem, że Wy i wasza rodzina nie możecie się doczekać zdjęć, tym bardziej, że emocje wciąż są takie żywe. Staram się obrabiać fotografie tak szybko jak to możliwe, ale jednocześnie nie robiąc tego automatycznie - na dobre rzeczy warto poczekać :-) Zgodnie z umową oddaję zdjęcia najpóźniej po 30 dniach roboczych od daty ślubu.

ZAPRASZAM WAS DO ZERKNIĘCIA NA MOJĄ OFERTĘ.

Pozdrawiam!
Karo Kowalczyk

Oferta Fotografia Karolina Kowalczyk

5 pakietów do wyboru

od 1250 do 3400zł/ całość
Pobierz ofertę

Zapraszam do pobrania pliku pdf i zapoznania się z moją ofertą ;-)

Opinie Fotografia Karolina Kowalczyk (1)

Dodaj opinię
Fotografia Ślubna Karolina Kowalczyk id:51209
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-07-2021
Łódź
Data dodania: 05-02-2022

Serdecznie polecam! Karo stworzyła dla nas piękną pamiątkę z naszego ślubu. Jest bardzo utalentowaną fotografką, zdjęcia wyszły przepiękne! Kontakt złapaliśmy od razu, nie było najmniejszego problemu żeby coś dogadać czy zmienić. Co ważne w dniu naszego ślubu działała sprawnie i niepostrzeżenie. A i z doświadczenia - nie warto rezygnować z sesji ślubnej, bo to są jedne z najpiękniejszych zdjęć!

Karo
11-04-2022

Dzięki za poświęcenie chwili na naskrobanie opinii i miłe słowa, super było Was poznać! :-)

Kontakt Fotografia Karolina Kowalczyk

Nazwa firmy: Fotografia Karolina Kowalczyk
NIP: 7322071305
Imię i nazwisko: Karolina Kowalczyk
Adres: Łódź, woj. łódzkie
535-101...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 652
Zadzwoń
535-101...
Napisz

Popularne miasta w okolicy