Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

ENS studio filmowe - zapraszamy do współpracy id:30091

Kontakt

501-555...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Gdynia, pomorskieZobacz na mapie
Data dodania: 11-08-2017
Liczba odwiedzin: 28

Oferta

Nowe kreatywne studio filmowe zaprasza do współpracy przy realizacji filmów ślubno/weselnych.

Nasza oferta dotyczy wszystkiego co wiąże się z produkcją filmów. Tworzymy filmy z wykorzystaniem kamer naziemnych oraz filmujemy z lotu ptaka. Za ujęcia z drona nie pobieramy dodatkowych opłat.

Tworzymy filmy dla osób fizycznych – reportaże z uroczystości rodzinnych (śluby, wesela, chrzciny, I Komunia Święta itp.) ale realizujemy także zlecenia dla firm. Nasze studio zajmuje się także produkcją: reklam TV, spotów, reportaży, relacji wideo, filmów promocyjnych i prezentacji. Nasza oferta skierowana jest także do instytucji i urzędów. Gwarantujemy najniższe ceny i najwyższą jakość.

Nigdy nie idziemy najprostszą drogą. Każda produkcja to nowe wyzwanie ale za każdym razem cel jest niemal ten sam – zatrzymać czas w najlepszy i najpiękniejszy sposób. Kreatywność to jedna z czołowych, naszych zasad. Tworzymy filmy niebanalne, nietuzinkowe, indywidualne – nie używając szablonów.

Filmy realizujemy głównie na terenie województwa pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego ale MOŻEMY DOJECHAĆ W KAŻDE MIEJSCE NA TERENIE POLSKI I UE.

UWAGA! Mamy wolne terminy na 2017 i 2018 rok.

Zapraszamy do współpracy!

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie www lub na Facebooku. Zachęcamy do kontaktu!

Rodzaj:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Cennik

Oferta podstawowa (FULL)
od 2000 do 2500 / film
Jesteśmy zespołem profesjonalnych operatorów filmowych. Tworzymy filmy w najwyższej jakości i przystępnej cenie. Nagrywamy z kamer naziemnych (Panasonic GH5, Panasonic FZ2000) a także z drona (DJI Phantom 4 Pro). Za ujęcia z lotu ptaka nie pobieramy dodatkowych opłat. Postprodukcję i pracę podczas montażu filmu wykonujemy na licencjonowanym oprogramowaniu Final Cut Pro, bądź Adobe Premiere, co gwarantuje najwyższą jakość obrazu. Współpracujemy z UNIPPM, co gwarantuje nam dostęp do tysięcy licencjonowanych utworów muzycznych.

Cena zawiera:

- Produkcję filmu ze ślubu/wesela (dwa komplety po dwie płyty dvd+dwa pendrive)
- reportaż z przygotowań do ślubu,
- teledysk z podziękowaniami dla rodziców,
- klip ślubny już w 24 godziny po Uroczystości.

Nasi operatorzy posiadają niezbędne dokumenty uprawniające do nagrywania filmów w obiektach sakralnych, a także licencje na poruszanie się statkiem powietrznym (dronem). Rejestrujemy całą uroczystość w kościele, a na sali weselnej z kamerami jesteśmy obecni do ok. godziny 2:00.

Czas trwania produkcji/całego filmu dokumentalnego, który oddajemy nowożeńcom: około 120-140 minut

(Film oddajemy na dwóch płytach - DVD lub Blu-Ray - wedle życzenia zleceniodawców i bez dopłaty w przypadku blu-ray) Nowożeńcy otrzymują dwie kopie, w eleganckim etui, z dedykowanym nadrukiem na płytach. W cenie także dwa pendrive.

Cena zawiera także:
Teledysk ślubny (ok. 5-minutowy skrót z całego dnia - ze ślubu w formie teledysku, nowożeńcy otrzymują już dzień po Uroczystości, aby na gorąco mogli podzielić się z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi, np. w mediach społecznościowych)
- Making off z całości
- Realizację filmu przez dwóch operatorów
- Filmowanie w jakości 4K

W prezencie - za dodatkową opłatą w wysokości 150 złotych, możliwość domówienia dwóch dodatkowych kompletów płyt dvd/pendrive.

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:ENS FILM&MEDIA; STUDIO
Imię:Sebastian
Nazwisko:Bona
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdynia
Kod:81-472
Adres:Legionów 112G

Godziny pracy

Pn:09:00 - 21:00
Wt:09:00 - 21:00
Śr:09:00 - 21:00
Cz:09:00 - 21:00
Pt:09:00 - 21:00
Sb:09:00 - 21:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia