Zobacz zdjęcia (2)
Filmy tworzone z pasją - 4K, dron, teledysk w 24h - wszystko w cenie, Gdynia - zdjęcie 1
Filmy tworzone z pasją - 4K, dron, teledysk w 24h - wszystko w cenie, Gdynia - zdjęcie 2
1 / 2

Filmy tworzone z pasją - 4K, dron, teledysk w 24h - wszystko w cenie id:30091

Gdynia, pomorskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Nasza oferta dotyczy wszystkiego co wiąże się z produkcją filmów. Tworzymy filmy z wykorzystaniem kamer naziemnych oraz filmujemy przy użyciu dronów. Za ujęcia z drona nie pobieramy dodatkowych opłat.

Nie jesteśmy „kamerzystami” a filmowcami, którzy dokumentując jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu jakim jest ślub i wesele dają z siebie wszystko aby w efekcie końcowym powstał wyjątkowy film dokumentalny, który po latach będzie ciągle atrakcyjny w odbiorze i który pozbawiony będzie kiczu, tak często stosowanego w tego rodzaju produkcjach.

Każda Para Młoda to inna opowieść. W przypadku dziesiątek już par, dla których tworzyliśmy filmy, tylko jeden element - najważniejszy w całym projekcie - zawsze jest taki sam. Bóg - bez względu na wyznanie Nowożeńców, Bóg jest zawsze ten sam i ta chwila składania przed Nim przysięgi wydaje się być równiez taka sama. Ale... Tak tylko się wydaje. Ten moment - najważniejszy w całej opowieści filmowej, nigdy nie jest taki sam. Za każdym razem jest inny bo inne są osoby, które sobie nawzajem ślubują aż po kres... inne są ich reakcje, inne są emocje, inny sposób wzruszenia, inna reakcja na stres itp. itd. I właśnie ten jeden moment - tak bardzo podobny a jakże rożny u wszystkich par, powinien być wyznacznikiem dla każdego filmowca. Każda para młoda powinna być potraktowana indywidualnie bo szablonowo można jedynie pracować na taśmie produkcyjnej w jakiejś fabryce - nigdy przy takich produkcjach filmowych. Jeżeli pojawia się rutyna, powinno się zmienić zawód. Filmować inne wydarzenia.

Dlatego właśnie, gdy 3 lata temu wchodziliśmy na rynek ślubny, przyjęliśmy za świętość jedną, kluczową zasadę - gdy zauważymy, że nie ma już w nas emocji, wzruszeń i nawet łez w tych najpiękniejszych momentach - przestaniemy to robić. Po ponad 50 realizacjach filmowych te wszystkie niezwykle emocje nadal w nas są, dlatego działamy dalej skupiając się właśnie na filmie i oferując jedynie film w naszych usługach. Nie podpisujemy już umów na pakiet fotograficzno-filmowy, bo za fotografów odpowiedzialności brać więcej nie chcemy. Możemy odpowiadać za coś, na czym się znamy. Mamy jednego fotografa, z którym współpracujemy i którego gorąco polecamy. W 2017 roku Raphael Newman został jednym ze stu najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Jego kadry potrafią zapierać dech... Gdy pary planujące ślub chcą skorzystać z pakietu filmowo-fotograficznego w ENS Studio - z nami podpisują Umowę na film a z Rafałem na zdjęcia. Do 2020 roku mieliśmy jedną Umowę.

Współpracujemy z UNIPPM - największą bazą muzyczną, ponieważ w naszych filmach zawsze wykorzystujemy muzykę z licencją. UNIPPM (Universal Music) gwarantuje nam dostęp do tysięcy licencjonowanych utworów muzycznych.

Cena zawiera:

- Produkcję filmu dokumentalnego ze ślubu/wesela, ujęć przed i po ślubie [czas trwania: dowolny - sugerowany ok. 90 min]. (dwa pendrive i dwie wersje filmu FULL HD i 4K)
- Ujęcia z drona,
- teledysk z podziękowaniami dla rodziców,
- teledysk ślubny - nazwany przez nas Preludium Ślubnym (w 24 godziny po Uroczystości)

Nasi operatorzy posiadają niezbędne dokumenty uprawniające do nagrywania filmów w obiektach sakralnych, a także licencje na poruszanie się statkiem powietrznym (dronem). Rejestrujemy całą uroczystość w kościele, a na sali weselnej z kamerami jesteśmy obecni do ok. godziny 2:00.

Czas trwania produkcji/całego filmu dokumentalnego, który oddajemy nowożeńcom standardowo i najczęściej wynosi 90 minut, tyle samo trwa jak dobry film fabularny. Nie mamy jednak żadnych granicznych wartości czasowych - ani w dół ani w górę.

Tworzymy filmy dla osób fizycznych – reportaże z uroczystości rodzinnych (śluby, wesela, chrzciny, I Komunia Święta itp.) ale realizujemy także zlecenia dla firm. Nasze studio zajmuje się także produkcją: reklam TV, spotów, reportaży, relacji wideo, filmów promocyjnych i prezentacji. Nasza oferta skierowana jest także do instytucji i urzędów. Gwarantujemy najniższe ceny i najwyższą jakość.

Nigdy nie idziemy najprostszą drogą. Każda produkcja to nowe wyzwanie ale za każdym razem cel jest niemal ten sam – zatrzymać czas w najlepszy i najpiękniejszy sposób. Kreatywność to jedna z czołowych, naszych zasad. Tworzymy filmy niebanalne, nietuzinkowe, indywidualne – nie używając szablonów.

Zapraszamy do kontaktu!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Każda Para Młoda traktowana jest przez nas indywidualnie. Nie tworzymy filmów szablonowo. Każdy jest niepowtarzalny, bo niepowtarzalne i inne są historie Nowożeńców.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jedną ceną za wszystkie usługi - bez żadnych dopłat za specjalne życzenia.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Zajmowaliśmy się produkcją teledysków dla kilku znanych gwiazd muzycznych.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Szczęśliwi czasu nie mierzą i tak jest z nami. Trudno określić czas w ramach - są ujęcia jedno lub kilkudniowe przedślubne, poślubne i jest dzień Ślubu i Wesela i ten właśnie dzień w całości - od około 10 rano aż do około 2 w nocy - poświęcamy Nowożeńcom

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Wszystkie elementy za które w większości firm konkurencyjnych trzeba dopłacić. Między innymi cena zawiera teledysk ślubny dostarczany 24 godziny po Uroczystości, teledysk z podziękowaniami dla rodziców, film główny (bez limitu czasu) w jakości 4K

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Dokładnie w 2004 roku kiedy to produkowaliśmy filmy głównie w tzw. show-biznesie. Trwało to kilka lat, a następnie zmieniliśmy branżę i wróciliśmy do produkcji filmów w 2018 roku.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografujemy codziennie ale do celów prywatnych :) Nie świadczymy usług fotograficznych.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

od sierpnia 2018 roku, kiedy to postanowiliśmy zawodowo zająć się filmowaniem ślubów i wesel

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Emocje, które nam towarzyszą. Gdy filmujemy zaślubiny i pojawiają się u Pani lub Pana Młodego załamania głosu, to nam wystarczy żeby pojawiły się łzy ze wzruszenia. Jak przestaną nam towarzyszyć emocje - przestaniemy to robić.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Nagrywamy kamerą Panasonic GH5S, osadzoną na profesjonalnej stabilizacji a ujęcia z drona powstają przy użyciu DJI Macvic Air.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

A no dlatego, że bez sprzętu na wysokim poziomie, nie może powstać profesjonalna produkcja. Inwestujemy w sprzęt rok w rok po kilka do kilkunastu tysięcy.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Filmowiec i operator drona. Na samym weselu zazwyczaj jest jedna osoba - filmowiec aby nie narażać Nowożeńców na dodatkowe koszta.

Jak ubieramy się na wesele?

Biała koszula jest obowiązkowa bo towarzyszy nam w najważniejszych momentach w życiu. Każdy ślub to ważne wydarzenie, bo właśnie nam powierzono zarejestrowanie na filmie, tego jednego z najważniejszych dni pary młodej. Pozostała część naszej garderoby jest dopasowana do białej koszuli ale w miarę "luźna" aby nie ograniczała nam wykonywanych czynności w pracy/

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Na dwóch pendrive oraz do pobrania online a teledysk za pośrednictwem Vimeo i na Facebooku.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Nie udostępniamy zdjęć bo nie świadczymy usług fotograficznych :) Ale gdyby pytanie dotyczyło naszych prywatnych zdjęć to oczywiście na Facebooku i Instagramie :)

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Maksymalnie 60 dni ale staramy się film złożyć w tym tygodniu po ślubie. Już w czasie wesela zgrywamy ujęcia i wybieramy te najlepsze.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście posiadamy. Nieuczciwym byłoby świadczyć usługi bez posiadania takich uprawnień. Zdobyliśmy je po kursie w Archidiecezji Gdańskiej a obowiązują na terenie całej Polski.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Jak wyżej... Oczywiście posiadamy. Nieuczciwym byłoby świadczyć usługi bez posiadania takich uprawnień.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

O zdjęcie należ pytać fotografa. My w tej dziedzinie nie jesteśmy specjalistami. Większość myśli, że fotograf i filmowiec to prawie to samo. Niestety ale prawda jest taka, że to dwa różne bieguny :)

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Najpiękniejsze i najważniejsze momenty mamy w czasie ślubu. Zaczynają się od wejścia do kościoła, później zaślubiny i obrączki (tu prawie zawsze towarzyszy nam wzruszenie) i wyjście z kościoła. Dalej... Pierwszy taniec i roztańczone wesele. To lubimy :)

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Jeżeli chodzi o sesje filmowe - to dla nas miejsce nie ma znaczenia. Może to być koniec świata - jak go znajdziemy :)

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Najczęściej na sesje plenerowe (filmowe) jeździmy nad jeziora i nad Morze Bałtyckie. Można znaleźć miejsca, które zapierają dech w piersi.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Piękna sesja filmowa powstała w najwęższym punkcie Półwyspu Helskiego. Jak nie w Polsce...

Jaki jest styl naszej pracy?

Z kamerą w czasie wesela wtapiamy się w tłum, najczęściej tanecznym krokiem bo takie możliwości daje nam stabilizacja a to sprawia, że goście bardzo szybko łapią z nami wyjątkowo pozytywny kontakt.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Odpowiednia muzyka (bez disco polo nie ma wesela), dobre jedzenie, odpowiednia ilość alkoholu i oczywiście goście, którzy zawsze tworzą klimat zabawy. Zauważyliśmy też, że Para Młoda na parkiet przyciąga większość gości. Gdy nie ma Nowożeńców, nie ma zabawy.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Staramy się nie kaleczyć języka ojczystego, a nawet jeśli coś tam potrafimy w innym języku, to nie ma się czym chwalić

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Najlepsi filmowcy weddingowi na świecie, Trendy które się zmieniają ale sprawiają, że produkcje są ponadczasowe

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Klient decyduje. My zawsze dostosujemy się do klienta i jego potrzeb.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Zrealizowaliśmy 60 ślubów i wesel. Nigdy w czasie ślubu (mimo np. oberwania chmury na godzinę przed ślubem) nie padał deszcz. Zawsze mamy słońce albo przebijające przez chmury słońce. Nie wiemy więc jak radzimy sobie w trudnych warunkach. Mamy dobry układ z "Górą" i dobrą pogodę możemy gwarantować w Umowie.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Żadną. Stosujemy najwyższej klasy obiektywy marki Leica, które pozwalają nam nagrywać ujęcia w trudnym świetle i bez korzystania z dodatkowego światła przy kamerze.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Tu znowu musilibyśmy "lać wodę" aby napisać coś z sensem. Fotografia to nie nasza branża :)

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Zawsze obowiązującym trendem jest stworzenie ponadczasowego filmu, który zawsze będzie aktualny, nie będzie kiczowaty i będzie pamiątką, która każdego z gości pozwoli nam zapamiętać uśmiechniętego i radosnego. Jednym z głównych elementów jest muzyka w filmie. Kupujemy muzykę na licencji np. w Universal Music Polska.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Nowożeńców i kamerę abyśmy mogli podziałać w spokoju nad filmem :)

Nasze pasje.

Dobre kino, rodzina, praca i podróże. W przypadku pracy - dopóki ona jest pasją, będziemy to robić.

Ciekawostki na nasz temat.

Ciekawostki zawsze jakoś nam się kojarzą z plotkami :D Trudno o sobie mówić ciekawostki bo są mało wiarygodne, a do tego w odbiorze mogą być sucharem. Tego nie chcemy.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Ulubione książki to thrillery Johna Grishama i kryminalne powieści oparte na faktach Janusza Szostaka. Ulubiony film - jeden z ulubionych to Amelia. Jak ważną rolę odgrywa muzyka w filmie? Warto obejrzeć Amelię :)

liczba odwiedzin: 1686

Popularne miasta w okolicy