Zobacz zdjęcia (53)
JR foto video /Jacek Narloch/Kamerzysta, Gdynia - zdjęcie 1
JR foto video /Jacek Narloch/Kamerzysta, Gdynia - zdjęcie 1 JR foto video /Jacek Narloch/Kamerzysta, Gdynia - zdjęcie 2 JR foto video /Jacek Narloch/Kamerzysta, Gdynia - zdjęcie 3 JR foto video /Jacek Narloch/Kamerzysta, Gdynia - zdjęcie 4 JR foto video /Jacek Narloch/Kamerzysta, Gdynia - zdjęcie 5 JR foto video /Jacek Narloch/Kamerzysta, Gdynia - zdjęcie 6 JR foto video /Jacek Narloch/Kamerzysta, Gdynia - zdjęcie 7
JR foto video /Jacek Narloch/Kamerzysta, Gdynia - zdjęcie 8
1 / 53

JR foto video /Jacek Narloch/Kamerzysta id:21662

od 2000 do 4000 zł / całość
Gdynia, pomorskie
(49)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
601-831...
604-385...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Od wielu lat naszą pasją jest realizacja filmów i montaż video. Posiadamy wieloletnie doświadczeni, nabyte przy realizacji materiałów video o różnej tematyce oraz cechuje nas wysoka kreatywność. Dysponuję wysokiej jakości sprzętem video, umożliwiającym pracę na wielu formatach obrazu, HD i 4K/UHD.
Pod nazwą firmy kryje się kilkuosobowa grupa ludzi, których efektem pracy są wysokiej jakości reportaże okolicznościowe. Mamy zezwoleniem Kurii Biskupiej na filmowanie i robienie zdjęć w obiektach sakralnych.
Dewizą naszej firmy jest bardzo dobra jakość materiału, dbanie o detale i szczegóły z czym wiąże się zadowolenie klientów i rosnąca popularność. Do powierzonych zleceń podchodzimy uczciwie i sumiennie, staramy się ciągle wzbogacać naszą ofertę, by reportaż i zdjęcia z danej uroczystości były niezapomnianą pamiątką na całe życie.
Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami.
Chętnie wyślemy cennik naszych usług/ofertę w pliku pdf

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

JR foto video /Jacek Narloch/Kamerzysta - film 1 JR foto video /Jacek Narloch/Kamerzysta - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta JR foto vdeo

Wideofilmowanie

od 2000 do 4000zł/ całość

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponieważ JR Foto Video to zespół profesjonalistów, pracujących przy projektach ślubnych i komercyjnych.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, każdą ofertę dostosowujemy do najbardziej nietypowych oczekiwań klienta.Dbałość o szczegóły podczas montażu wyróżnia nas spośród innych. Spędzamy długie dni montując, przez co nasze filmy są dopracowane od pierwszej do ostatniej sekundy. Bardzo dużą uwagę poświęcamy selekcji ujęć, wybierając do filmu tylko te najlepsze.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pracujemy od przygotowań do oczepin włącznie - maksymalnie do godziny 1:30 w nocy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta zawiera filmowanie od ceremonii zaślubin po przez wesele z oczepinami.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Pierwsze wesele z kamerą nagrałem 1993 roku i tak to się zaczęło.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy możliwość nieustannego rozwoju jakie daje ta branża.W naszej pracy cenimy przede wszystkim kontakt z ludźmi, od wielu lat doskonalimy swoje umiejętności, staramy się sprostać coraz to nowym nowinkom technicznym. Każdy tutaj pisze o pasji, ale my oprócz tego wkładamy w tą pracę całe nasze zaangażowanie i serce, bo wiemy jak ważne to będą wspomnienia za kilka lat.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Na ten moment pracujemy na kamerze Sony PXW-FS5 Mark II i aparat sony a6500, wraz z najlepszej klasy obiektywami G Master Sony. Dźwięk nagrywamy profesjonalnymi rejestratorami dźwięku marki Zoom.. Posiadamy także własne oświetlenie LED, którego używamy w trudnych sytuacjach oświetleniowych. Cały czas odświeżamy bazę sprzętową, aby dostarczać filmy w jak najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Ale co najważniejsze - umiemy korzystać z naszego sprzętu i wycisnąć z niego maksimum możliwości.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Realizując ślub nie mamy wpływu na to co zastaniemy w kościele, czy podczas przyjęcia weselnego. Czasem nagrywamy w pomieszczeniach w których jest bardzo ciemno, co wymaga użycia jasnych obiektywów oraz kamer i aparatów o doskonałej światłoczułości. Mając najlepszej klasy sprzęt oraz własne oświetlenie, jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W zależności od pakietu usługę wykonuje jeden bądź dwóch operatorów

Jak ubieramy się na wesele?

Zawsze schludnie i elegancko, preferujemy ciemne kolory aby jak najmniej rzucać się w oczy podczas ślubu oraz zabawy.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe filmy wędrują do Was na eleganckim pendrive w drewnianej szkatułce z grawerem która świetnie prezentuje się na półce! W razie potrzeby udostępniamy również filmy dla Was w formie online.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście posiadamy akredytacje umożliwiającą nagrywanie w miejscach sakralnych.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, posiadamy niezbędne uprawnienia do latania dronem.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Najbardziej lubimy uwieczniać emocję a ich najwięcej jest na ślubie i weselu.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Jak najbardziej jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.

Jaki jest styl naszej pracy?

Staramy się być wszędzie a jednocześnie pracujemy tak, aby być gdzieś z boku, niewidocznym, aby ujęcia filmowe i fotografie były jak najbardziej naturalne, aby widać było w nich prawdziwe emocje.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Naszą inspiracją i wzorem do naśladowania jest Philip White jest uznawany za jednego z najlepszych filmowców zajmujących się filmami ślubnymi.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Każde warunki pogodowe mają w sobie coś ciekawego do wykorzystania - im ciężej tym ciekawiej

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie to zawsze problem, ale korzystamy ze sprzętu Sony który uważany jest za najlepiej radzący sobie w słabym oświetleniu

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Czasy długich i nudnych filmów ślubnych na szczęście dawno już minęły! Teraz królują dynamiczne i nowoczesne teledyski ślubne, które ogląda się z radością i do których chętnie się wraca! Dokładnie takie filmy tworzymy! :)

Nasze pasje.

Nowe technologie, film, fotografie, sport, odpoczynek.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie JR foto vdeo (49)

JR foto video /Jacek Narloch/Kamerzysta id:21662
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 49 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Reda
Data dodania: 30-11-2022

Jesteśmy wraz z mężem bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Jackiem, bo to był bardzo dobry wybór. Usługodawca jest osobą miłą, uprzejmą i bardzo pomocną. Film zawiera wszystkie najważniejsze momenty naszego ślubu i wesela i jest wspaniałą pamiątką na lata. Jest wykonany bardzo profesjonalnie w bardzo dobrej jakości i z przyjemnością się go ogląda. Podkład muzyczny bardzo trafnie dobrany. Cena usługi jest bardzo konkurencyjna. Gorąco polecamy!

Jacek
30-11-2022

Pięknie dziękuje za miłe słowa. Miło mi było Was poznać i Życzę Wam Wszystkiego Dobrego.Pozdrawiam🙂

M
Mikołaj
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Grabówko
Data dodania: 01-11-2022

Jesteśmy wraz z żoną bardzo zadowoleni z usług Pana Jacka. Trafiliśmy profesjonalistę. Pan Jacek stworzył dla nas teledysk, 75 minutowy film z ślubu oraz wesela a także nagrał dronem miejsca ślubu oraz wesela. Teledysk jest krótki, treściwy i zawiera najpiękniejsze chwile których doświadczyliśmy podczas naszej uroczystości. Film ogląda się bardzo przyjemnie, zostały uwiecznione na nim te sceny i momenty które bardzo chcieliśmy żeby były, a które dla wszystkich nowożeńców są oczywsite. Całość oprawiona jest przyjemnym podkładem muzycznym. Jesteśmy wręcz zachwyceni łatwością w jaki sposób została uwieczniona pamiątka na całe nasze życie. Bardzo przyjemnie ogląda się nam film oraz wspomina chwile które sobie przypominamy oglądając różne sceny.
Jeśli chcesz aby Twój ślub oraz wesele było uwiecznione w sposób profesjonalny, elegancki i subtelny a zarazem, lekki, przyjemny i miły dla oka to trafiłeś bardzo dobrze. Dodatkowym plusem jest bardzo konkurencyjna cena która idze wraz z jakością usługi. Pan Jacek jest osobą bardzo przyjazną, miłą a zarazem konkretną i profesjonalną. Wie co robi i zrobi wszystko zebyś oglądając film poczuł sie jakbyś przeżywał swoje wesele jeszcze raz! Cała nasza współpraca przebiegła bardzo pomyślnie i zgodnie z oczekiwaniami. Doceniamy umiejętności i profesjonalizm Pana Jacka i cieszymy się bardzo że skorzystaliśmy z jego usług. Polecamy bardzo gorąco! Jakość i profesjonalizm.

Jacek
01-11-2022

Pięknie dziękuje za miłe słowa. Miło mi było Was poznać i Życzę Wam Wszystkiego Dobrego.Pozdrawiam

M
Maksymilian
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Sopot
Data dodania: 28-10-2022

Współpraca wyglądała wzorowo. Bardzo cieszymy się z jakości filmu, który zawiera wszystkie ważne elementy naszej pięknej uroczystości. Dostaliśmy niezwykłą pamiątkę na całe życie. Pan był kulturalny i bardzo zaangażowany w swoją pracę. Serdecznie polecamy usługi Pana Jacka.

Jacek
01-11-2022

Pięknie dziękuje za miłe słowa. Miło mi było Was poznać i Życzę Wam Wszystkiego Dobrego.Pozdrawiam🙂

T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2022
Wyczechowo
Data dodania: 27-09-2022

Na Pana Jacka trafiliśmy z polecenia i również z czystym sumieniem mogę polecić dalej ! Film rewelacja a cała obsługa od początku do końca na Najwyższym poziomie !
Goście z wesela również miłe zaskoczeni przy oglądaniu filmu ;)
Pozdrawiamy serdecznie ;)

Jacek
27-09-2022

Pięknie dziękuje za miłe słowa. Miło mi było Was poznać i Życzę Wam Wszystkiego Dobrego.Pozdrawiam🙂

Marta
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
9
Ślubne Q&A: 9 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Gdynia
Data dodania: 31-08-2022

Bardzo polecamy kamerzystę Jacka, dzięki niemu stresu na weselu było o wiele mniej. Każdy ważny dla nas moment wesela został nagrany i dzięki temu będziemy mogli wracać wspomnieniami do tego najważniejszego dla nas dnia. Natomiast nagrany film jest bardzo ładni zmontowany i tonie jest tylko nasza opinia.
Serdecznie polecamy!!!

Jacek
31-08-2022

Pięknie dziękuje za miłe słowa. Miło mi było Was poznać i Życzę Wam Wszystkiego Dobrego.Pozdrawiam🙂

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2022
Gdynia
Data dodania: 29-08-2022

Szczerze polecamy kamerzystę Jacka! Wszystko zgodnie z umową, na czas. Uchwycone zostały najpiękniejsze chwile, film oddaje klimat imprezy. Można oglądać bez końca! Dziękujemy :)

Jacek
30-08-2022

Pięknie dziękuje za miłe słowa. Miło mi było Was poznać i Życzę Wam Wszystkiego Dobrego.Pozdrawiam🙂

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Ostrowo
Data dodania: 17-11-2021

Jesteśmy razem z Mężem zachwyceni filmami, które dostaliśmy z wesela, zarówno ten pełny jak i skrótowy oddały całą magię uroczystości i zabawy weselnej. Pełen profesjonalizm, super kontakt, jednym słowem polecam! I to z całego serca! Nie mogliśmy sobie wymarzyć piękniejszej pamiątki, dziękujemy! ❤️

Jacek
17-11-2021

Pięknie dziękuje za miłe słowa. Miło mi było Was poznać i Życzę Wam Wszystkiego Dobrego.Pozdrawiam

R
Rozalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Gdynia
Data dodania: 21-10-2021

Bardzo profesjonalna obsługa, jakiś nagrania super, komunikatywność i zaangażowanie :) bardzo polecam

Jacek
22-10-2021

Pięknie dziękuje za miłe słowa. Miło mi było Was poznać i Życzę Wam Wszystkiego Dobrego.Pozdrawiam

Pokaż więcej opinii

Kontakt JR foto vdeo

Nazwa firmy: JR foto vdeo
Imię i nazwisko: Jacek Narloch
Adres: Gdynia, ul. Olgierda 107, 81-534, woj. pomorskie
601-831...
604-385...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 15912
Zadzwoń
601-831...
604-385...
Napisz

Popularne miasta w okolicy