JR foto video /Jacek Narloch/Kamerzysta id:21662

2200 zł / film
Gdynia, pomorskie
(24)
Dodaj opinię
601-831...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
604-385...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • teledysk z wesela
 • pakiet foto+video

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
Naszą pracą i pasją jest fotografia i wideofilmowanie. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt, ale to nie on, a nasze wieloletnie doświadczenie i kreatywność, są gwarancją profesjonalnych i dopracowanych reportaży okolicznościowych, sesji plenerowych, materiałów reklamowych i innych wydarzeń wartych uwiecznienia na zdjęciach lub filmie.
Pod nazwą firmy kryje się kilkuosobowa grupa ludzi, których efektem pracy są wysokiej jakości reportaże okolicznościowe.Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie i legitymujemy się zezwoleniem Kurii Biskupiej na filmowanie i robienie zdjęć w obiektach sakralnych.
Dewizą naszej firmy jest bardzo dobra jakość materiału, dbanie o detale i szczegóły - z czym wiąże się zadowolenie klientów i rosnąca popularność. Do powierzonych zleceń podchodzimy uczciwie i sumiennie, staramy się ciągle wzbogacać naszą ofertę, by reportaż i zdjęcia z danej uroczystości były niezapomnianą pamiątką na całe życie.
Dziękujemy za zainteresowanie naszymi usługami.
Chętnie wyślemy cennik naszych usług/ofertę w pliku pdf
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta

Oferta
2200 / film

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (24)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
JR foto video /Jacek Narloch/Kamerzysta id:21662
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 24 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Marlena i Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-11-2018
Dziemiany
Data dodania: 11-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Serdecznie polecamy :) Współpraca przebiegała w przyjaznej atmosferze, od pierwszego spotkania aż do ( bardzo szybkiego) odbioru gotowego filmu ślubnego. Film jest świetną pamiątką ukazująca wszystkie najważniejsze momenty z wesela wraz dobra zabawą. Całość podkreślona wspaniałym podkładem muzycznym. Gdybyśmy mogli przeżyć to wszystko jeszcze raz, z pewnością znów wybralibysmy Pana Jacka na kamerzysta :).
D
Dagmara i Mariusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Gdynia
Data dodania: 07-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Witam wszystkie młode pary :)
Szukacie zapewne dobrego, a w zasadzie najlepszego Kamerzysty? Ba! Cudownie, że tu trafiliście :) Jesteśmy bardzo zadowoleni, mamy cudowna pamiątkę w postaci filmu, nie było żadnych problemów z dogadaniem się, a co najważniejsze dla młodych to terminowość. Mieliśmy ślub na początku października 2018 i już przed świętami Bożego Narodzenia mogliśmy odebrac film! Bardzo jesteśmy zachwyceni Polecamy z całego serca :)
B
Bartos
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2018
Gdańsk
Data dodania: 25-11-2018
Co tu dużo mówić :) 100% Profesjonalizmu. Kamerzysta podczas całej ceremonii zachowywał się jak Ninja :) nikomu nie przeszkadzał, a nagrał wszystko. Wspaniała jakość miła atmosfera. Pod każdym względem ocena 5/5. POLECAM !
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Gdynia
Data dodania: 14-11-2018
Polecam! Profesjonalny, rzetelny, szybko dostaliśmy film. Muzyka bardzo dobrze dobrana, całość wygląda świetnie.
M
Marta i Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Łebcz
Data dodania: 06-11-2018
Z całego serca polecamy jrfotovideo! Profesjonaliści, którzy oddają w swoją pracę całe swoje serce. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem efektów naszej współpracy z Wami, zarówno w dniu naszego ślubu jak i podczas sesji plenerowej. Zdjęcia i film przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy zachwyceni, wszystko wyszło rewelacyjnie, a Wy jesteście prawdziwymi Mistrzami! Wszystkim planującym ślub z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę jrfotovideo!!!
P
Paula i Mati
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
Malbork
Data dodania: 09-10-2018
Bardzo polecam!
Świetny kontakt, zarówno przed weselem, jak i w trakcie. Film przepiękny! Wszyscy znajomi się zachwycają. Gdybyśmy razem z mężem mieli drugi raz wybierać kamerzystę na ślub to na pewno wybralibyśmy tak samo!!
Pełen profesjonalizm, kamerzysta na medal – właściwy człowiek na właściwym miejscu. Serdecznie dziękujemy za film!
POLECAMY
G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Kościerzyna
Data dodania: 07-10-2018
Serdecznie polecamy JR foto video.Bardzo dobry kontakt i rewelacyjna współpraca z Panem Jackiem. Bardzo szybka realizacja, przepiękny film!
Dzięki JR foto video mamy niezapomnianą pamiątkę na całe życie.
Polecamy w 100% !!!
A
ANIA I ANDRZEJ
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2018
WOZNICE
Data dodania: 20-08-2018
WITAM DZIEKUJEMY PANU JACKOWI ZA CUDOWNA ATMOSFERE I SWIETNY MONTAZ NASZEGO FILMU.EFEKTY REWELACYJNE,MUZYKA PRZEPIEKNIE DOBRANA.WIDAC WLOZONA CIEZKA PRACE I SERCE.FILM JEST PELEN EMOCJI,JEST WYJATKOWY.JESZCZE RAZ DZIEKUJEMY Z CALEGO SERDUSZKA I SZCZERZE POLECAMY
Pokaż więcej opinii
Jacek

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:JR foto vdeo
Imię i nazwisko:Jacek Narloch
Adres:Gdyniaul. Olgierda 107
81-534woj. pomorskie
601-831...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
604-385...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 22-06-2016, liczba odwiedzin: 6479
Telefon
601-831...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
604-385...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Wszystkie firmy w mieście Gdynia

Zobacz wszystkie kategorie