Zobacz zdjęcia (5)
No i gitara. DJ, Live act, Showman, Animator, Oryginał wśród ofert., Warszawa - zdjęcie 1
No i gitara. DJ, Live act, Showman, Animator, Oryginał wśród ofert., Warszawa - zdjęcie 2 No i gitara. DJ, Live act, Showman, Animator, Oryginał wśród ofert., Warszawa - zdjęcie 3 No i gitara. DJ, Live act, Showman, Animator, Oryginał wśród ofert., Warszawa - zdjęcie 4 No i gitara. DJ, Live act, Showman, Animator, Oryginał wśród ofert., Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

No i gitara. DJ, Live act, Showman, Animator, Oryginał wśród ofert. id:44612

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon
  • skrzypce

Jestem muzykiem.
Z pomocą instrumentów, szczególnie gitary, wywołuję odpowiedni dla charakteru imprezy nastrój.
Lata doświadczeń, podróżowania, w tym pracy na statku nauczyły mnie bycia Showmanem. Pracowałem jako animator i warmupper. Prowadziłem i nadal prowadzę imprezy dla publiczności od lat pięciu do stu pięciu.
Wyznaję zasadę że "nie gra się muzyki, lecz gra się na emocjach". Wesele jest jedynym przykładem imprezy, gdzie właśnie emocje są najważniejsze.
Zbliżanie do siebie pokoleń, integracja wszystkich gości, to cel jaki stawiam sobie w trakcie moich występów. Śpiewając i grając na gitarze uzupełniam to, czego brakuje innym wykonawcom.
Mój Live Act jest nowoczesny, koncertowy.
Moje animacje również są oryginalne. Wśród znanych z wesel zabaw i konkursów jest coś, czego może jeszcze nie widziałeś.
Nagranie piosenki w moim home studio, głośny toast, quiz piosenek i jeszcze kilka innych pomysłów.
Nie jestem zwolennikiem oklepanych wesel. Tym bardziej zwariowanych konkursów, które mylone są z Oczepinami. Zabawy weselne, a Oczepiny to zupełnie dwie, inne sprawy.
Źle się czuję widząc znudzonych gości. Ponieważ jednak często nie daje się uciec od zakorzenionych tradycji, łączę to co tradycyjne z nowoczesnym.
Od ponad dziesięciu lat występuję także jako DJ. Na Twojej ewentualnej imprezie będzie oczywiście muzyka mechaniczna, jak i ta grana na żywo.
Zapewniam oświetlenie parkietu i nagłośnienie nawet w dwóch miejscach. Jeżeli Twoje wesele tego wymaga, rozstawiam dwie estrady.
Nie będę rozpisywał się na temat profesjonalizmu, bo nie do końca to rozumiem. Niech o poziomie moich imprez powiedzą przykłady, gdy rezygnowano z innych wykonawców po usłyszeniu moich występów w trakcie wesel. Mimo zapłaconych wcześniej zadatków, rezygnowano z innych artystów.
Więcej dowiesz się na FB Epic Wedding.
Weź udział w konkursie i wygraj moją usługę w 2020r. za darmo. Pod warunkiem ze .......?
Szczegóły wkrótce na FB Epic Wedding.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jest inna, oryginalna na tle większości tego typu ofert. W jednej pigułce dobry DJ oraz Live Act

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jeśli napiszę że mam doświadczenie to stanowczo za mało. To przygoda życia, która trwa już ponad 40 lat. Jako muzyk i DJ grałem niezwykle prestiżowe imprezy, jak choćby Wybory Miss World. Prowadziłem eventy na Stadionie Narodowym, oraz grałem wesela i przyjęcia dla najważniejszych osób w Państwie. Wciąż pracuję w Show Biznesie, współpracując z gwiazdami estrady.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jest inna niż wszystkie. Łączę muzykę graną mechanicznie z rockowym graniem na gitarze. Niezły głos pozwala mi na wykonywanie wielu piosenek, które traktuję jako sposób na integrację wszystkich uczestników zabawy. Z pomocą instrumentu rozgrywam także quizy i zabawy.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W trakcie wesela gram zawsze dziesięć godzin. Doskonale rozumiem niedosyt i obawy Nowożeńców. Co się stanie gdy DJ skończy grać?

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nagłośnienie i doskonałą muzykę. Oświetlenie dyskotekowe parkietu. W umiarkowanym stopniu dodatkowe źródła światła dekorujące salę. Żywy instrument, gitara lub coś jeszcze. Czasem dwie niezależne instalacje (sceny) jeśli bawimy się w sali i ogrodzie. Animacje inne niż te spotykane na weselach. Trudno dziś o nowe pomysły, niektóre z moich animacji są jeszcze rzadko spotykane.

Skład, w którym występujemy.

Przeważnie występuję samodzielnie. Jeśli przyjęcie nie przekracza liczby ponad stu gości. W przypadku większej instalacji nagłośnieniowej oraz dodatkowych atrakcji wspomaga mnie inny DJ. Zajmuję się wtedy prowadzeniem imprezy.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład zespołu może ulegać zmianom. To kwestia oczekiwań Nowożeńców.

Jaki repertuar proponujemy?

Po latach pracy na estradzie wiem że "nie gra się muzyki, lecz gra się na emocjach i wspomnieniach". To najważniejsza zasada. Repertuar to kwestia ustalenia.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak, konferansjer śpiewający a nawet tańczący z gośćmi.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Jestem człowiekiem orkiestrą. Multiinstrumentalistą. Wokal i gitara to moja pasja.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Sprzęt nagłośnieniowy to przede wszystkim mój ulubiony zestaw firmy RCF. Liniowy dźwięk bez zniekształceń. Odzwierciedlona stereofonia. Niezwykła dynamika. Więcej na temat akustyki sal przeczytaj na FB Epic Wedding. Być może dowiesz się czegoś więcej na temat sali, w której planujesz zorganizować wesele.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Śpiewam chyba całe życie. Pracując na statkach wycieczkowych, śpiewałem nawet po włosku i hiszpańsku. A na co dzień po polsku i angielsku.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Często prowadzę imprezy w dwóch językach. Tak jak wesele, które możesz zobaczyć na jednym z udostępnionych filmów. Do rekordu należy wesele, które prowadziłem w trzech językach. Po polsku, rosyjsku i angielsku.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Imprezy międzynarodowe prowadzę kilka razy do roku.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Nagranie piosenki w moim home studio. Wzięcie udziału w konkursie na moją usługę za darmo w 2020r. Pod kilkoma warunkami........
Szczegółu wkrótce na FB Epic Wedding

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak światło określa parkiet, ale i często całą salę. Więcej na FB Epic Wedding

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście, dedykacje to podstawa dobrej zabawy. Każdy komu składamy dedykację i życzenia czuje się wyjątkowo wyróżniony. To sposób na doskonałą zabawę. To sposób na piękne emocje.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, , 01-204, woj. mazowieckie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:10 - 19:00 Wt: 00:10 - 19:00 Śr: 00:10 - 19:00 Cz: 00:10 - 19:00 Pt: 00:10 - 19:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 1216

Popularne miasta w okolicy