Zobacz zdjęcia (2)
Organizacja ceremonii zaślubin i przyjęć weselnych, Koszalin - zdjęcie 1
Organizacja ceremonii zaślubin i przyjęć weselnych, Koszalin - zdjęcie 2
1 / 2

Organizacja ceremonii zaślubin i przyjęć weselnych id:23649

Koszalin, zachodniopomorskie

O nas

Co potrafię i wiem jak zorganizować:
Ceremonie zaślubin i przyjęcia weselne
- śluby: cywilne, kościelne, konkordatowe, humanistyczne
- śluby i wesela międzynarodowe
- śluby i wesela w plenerze
Przyjęcia komunijne

Wyjazdy integracyjne

Kinder Party

Jubileusze

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Eventy specjalne


Zasięg działania: Jestem mobilna i gotowa do podjęcia się realizacji niezapomnianej uroczystości w każdym zakątku Polski. Stacjonuję w Koszalinie, ale w dobie najnowszych technologii kilometry nie mają znaczenia.

Godziny pracy: Jeśli jest taka potrzeba 24h/dobę i 7 dni w tygodniu. Jestem nieustannie pod telefonem i mailem, jeśli akurat nie odbieram lub nie odpisuję na maila po minucie, spokojnie, na pewno się odezwę.

Jako konsultantka ślubna posiadam certyfikaty: ,,GOLD Wedding Planner" Polskiej Akademii Ślubnej oraz ,,Event Managera" MG Centrum Szkoleń i Korepetycji.

Oferta: Indywidualna, skrojona - jak suknia ślubna - na miarę oferta dopasowana do potrzeb, wymagań, kategorii oraz budżetu uroczystości, przygotowywana tuż po spotkaniu. Aby umówić się na niezobowiązujące spotkanie i pyszną kawę zapraszam do kontaktu.

Moje założenie: ,,Nie ma rzeczy niemożliwych, na niektóre potrzeba tylko więcej czasu". Zatem nie zwlekajcie z decyzją na ostatni dzwon w kościele. Im szybciej pozwolicie mi się zabrać do organizacji, tym piękniejsza będzie wasza uroczystość, gwarantuję!
Potrzebujecie tylko konsultacji w ofercie last minute, żeby nie popełnić faux pas na własnym weselu? Nie ma problemu! Chętnie podpowiem co można, czego nie wypada a co jest wręcz wielkim nietaktem.

liczba odwiedzin: 1096

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie