Zobacz zdjęcia (5)
ISA Dream Wedding - Wedding Planner, Szczecin - zdjęcie 1
ISA Dream Wedding - Wedding Planner, Szczecin - zdjęcie 2 ISA Dream Wedding - Wedding Planner, Szczecin - zdjęcie 3 ISA Dream Wedding - Wedding Planner, Szczecin - zdjęcie 4 ISA Dream Wedding - Wedding Planner, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

ISA Dream Wedding - Wedding Planner id:35851

Szczecin, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
539-773...

O nas

ISA Dream Wedding to miejsce, w którym spełniają się marzenia przyszłych Par Młodych. Agencja ślubna zajmuje się kompleksową organizacją wesel, ale również prowadzi konsultacje pomagające przyszłym małżonkom samodzielnie zorganizować ich najważniejszy dzień w życiu. Działamy z ogromną pasją i zaangażowaniem poświęcając Klientom maksimum uwagi. Nasz dopracowany sposób obsługi know-how sprawia, że każdy nasz Klient jest traktowany indywidualnie. Będziemy Waszymi przewodnikami, z którymi mogą się Państwo kontaktować na każdym etapie przygotowań do ślubu. ISA pracuje z profesjonalnymi i sprawdzonymi podwykonawcami, a jej siedziba znajduje się w Pałacyku przy ul. Matejki 8 w centrum Szczecina.

OFERTA AGENCJI ŚLUBNEJ ISA DREAM WEDDING

1. KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA
Pakiet ten skierowany jest do Par, które jeszcze nie zaczęły organizować swojego ślubu i wesela, bądź są na początkowym etapie organizacji i chcą skorzystać z pomocy konsultanta ślubnego.

2. CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA
Pakiet ten dedykowany jest do Par, które poczyniły już pewne kroki w organizacji swojego ślubu i wesela oraz zorganizowały sobie samodzielnie poszczególne elementy, lecz teraz potrzebują naszej pomocy i chciałyby abyśmy zorganizowali wszystkie pozostałe brakujące zagadnienia lub tylko kilka wybranych elementów.

3. MINI ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA Z KOORDYNACJĄ
Pakiet ten przygotowaliśmy dla tych Par, które zorganizowały sobie samodzielnie niemalże wszystkie elementy swojego wesela. Od nas jedynie oczekują pomocy i porady w kilku wybranych obszarach lub oczekują pomocy konsultanta ślubnego w kwestii stylizacji całości ich ślubu i wesela.

4. KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA WRAZ Z USŁUGĄ „EXCLUSIVE ISA DREAM WEDDING” I KOORDYNACJĄ
Pakiet ten został stworzony dla Par najbardziej wymagających, które chciałyby skorzystać z pełnej obsługi konsultanta ślubnego wraz z koordynacją dnia ślubu i wesela oraz usługami „Exclusive ISA DreamWedding”


5. KONSULTACJE ŚLUBNE
Jest to dwugodzinne spotkanie, na którym omawiane są z Parą Młodą ważne kwestie związane z organizacją ślubu i wesela. Oferta ta skierowana jest do osób, które mają dużo czasu wolnego na samodzielną organizację tej ważnej uroczystości.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Szczecin, , 71-615, woj. zachodniopomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 17:00 Wt: 10:00 - 17:00 Śr: 10:00 - 17:00 Cz: 10:00 - 17:00 Pt: 10:00 - 17:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
539-773...
liczba odwiedzin: 2328
Zadzwoń
539-773...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie