ISA Dream Wedding - Wedding Planner id:35851

Kontakt

5
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
ISA Dream Wedding - Wedding Planner

Patrycja Ostatnio widziany dzisiaj
539-773...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Szczecin, zachodniopomorskieZobacz na mapie
Data dodania: 18-05-2018
Liczba odwiedzin: 146

Oferta

ISA Dream Wedding to miejsce, w którym spełniają się marzenia przyszłych Par Młodych. Agencja ślubna zajmuje się kompleksową organizacją wesel, ale również prowadzi konsultacje pomagające przyszłym małżonkom samodzielnie zorganizować ich najważniejszy dzień w życiu. Działamy z ogromną pasją i zaangażowaniem poświęcając Klientom maksimum uwagi. Nasz dopracowany sposób obsługi know-how sprawia, że każdy nasz Klient jest traktowany indywidualnie. Będziemy Waszymi przewodnikami, z którymi mogą się Państwo kontaktować na każdym etapie przygotowań do ślubu. ISA pracuje z profesjonalnymi i sprawdzonymi podwykonawcami, a jej siedziba znajduje się w Pałacyku przy ul. Matejki 8 w centrum Szczecina.

OFERTA AGENCJI ŚLUBNEJ ISA DREAM WEDDING

1. KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA
Pakiet ten skierowany jest do Par, które jeszcze nie zaczęły organizować swojego ślubu i wesela, bądź są na początkowym etapie organizacji i chcą skorzystać z pomocy konsultanta ślubnego.

2. CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA
Pakiet ten dedykowany jest do Par, które poczyniły już pewne kroki w organizacji swojego ślubu i wesela oraz zorganizowały sobie samodzielnie poszczególne elementy, lecz teraz potrzebują naszej pomocy i chciałyby abyśmy zorganizowali wszystkie pozostałe brakujące zagadnienia lub tylko kilka wybranych elementów.

3. MINI ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA Z KOORDYNACJĄ
Pakiet ten przygotowaliśmy dla tych Par, które zorganizowały sobie samodzielnie niemalże wszystkie elementy swojego wesela. Od nas jedynie oczekują pomocy i porady w kilku wybranych obszarach lub oczekują pomocy konsultanta ślubnego w kwestii stylizacji całości ich ślubu i wesela.

4. KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA WRAZ Z USŁUGĄ „EXCLUSIVE ISA DREAM WEDDING” I KOORDYNACJĄ
Pakiet ten został stworzony dla Par najbardziej wymagających, które chciałyby skorzystać z pełnej obsługi konsultanta ślubnego wraz z koordynacją dnia ślubu i wesela oraz usługami „Exclusive ISA DreamWedding”


5. KONSULTACJE ŚLUBNE
Jest to dwugodzinne spotkanie, na którym omawiane są z Parą Młodą ważne kwestie związane z organizacją ślubu i wesela. Oferta ta skierowana jest do osób, które mają dużo czasu wolnego na samodzielną organizację tej ważnej uroczystości.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:ISA Dream Wedding
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Szczecin
Kod:71-615
Adres:Jana Matejki 8

Godziny pracy

Pn:10:00 - 17:00
Wt:10:00 - 17:00
Śr:10:00 - 17:00
Cz:10:00 - 17:00
Pt:10:00 - 17:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.