Zobacz zdjęcia (5)
Dekoracje światłem, kwiatami i taniec w chmurach!, Gdańsk - zdjęcie 1
Dekoracje światłem, kwiatami i taniec w chmurach!, Gdańsk - zdjęcie 2 Dekoracje światłem, kwiatami i taniec w chmurach!, Gdańsk - zdjęcie 3 Dekoracje światłem, kwiatami i taniec w chmurach!, Gdańsk - zdjęcie 4 Dekoracje światłem, kwiatami i taniec w chmurach!, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

Dekoracje światłem, kwiatami i taniec w chmurach! id:16826

Gdańsk, pomorskie

O nas

Fabryka Imprezy specjalizuje się w oprawie wszelkich wydarzeń, w których używa się oświetlenia oraz dekoracji.

Coraz częściej nowożeńcy chcą aby ten szczególny dzień miał doskonałą oprawę nie tylko kulinarną i muzyczną ale także i świetlną i kwiatową. A my możemy Wam w tym pomóc.

Nasi Ludzie z przeciętnego pomieszczenia stworzą dla państwa magiczną i niecodzienną przestrzeń. Dobre oświetlenie podkreśla wyjątkowość chwili. Uroczystość zostanie zapamiętana na długo przez waszych gości.
Oferujemy państwu usługi w zakresie oświetlenia wraz z pełną profesjonalną obsługą. Zapewniamy zarówno oświetlenie statyczne całej sali jak i oświetlenie dynamiczne czyli sterowane z profesjonalnego sterownika przez realizatora światła w rytm muzyki dostosowując prędkość muzyki do prędkości światła oraz odpowiedni kolor światła (podobnie jak na koncercie) wraz z pozostałymi efektami (np. z dymem) nadając parkietowi odpowiedni nastrój.

Doświadczenie zdobyte na różnego rodzaju imprezach umożliwia nam tworzyć niepowtarzalne efekty dopasowane do potrzeb naszych klientów. Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy nasza ofertę do potrzeb i preferencji klienta.

Nasz sprzęt wykorzystujemy również na koncertach, festynach imprezach okolicznościowych i w klubach. dzięki temu mamy bardzo dużo różnorodnych doświadczeń i potrafimy sprawdzić się w każdej sytuacji.

Poza sprzętem oświetleniowym dysponujemy także sprzętem nagłośnieniowym i różnymi efektami wizualnymi.
Jednym z najczęściej stosowanych efektów wizualnych jest dym. Rozprasza on światło wypełniając cała przestrzeń dzięki czemu nadaje otoczeniu jednolitą barwę.
Dym może także unosić się delikatnie nad ziemią dając efekt jakby ludzie na parkiecie tańczyli w chmurach.

Dysponujemy urządzeniami typu:
Oświetlacze punktowe PAR64 LED RGBWA-UV
Listwy LED RGBA
Ruchome głowice SPOOT, BEAM, WASH
Projektory logo (nazw, napisów, imion)
Oświetlacze architektoniczne
Maszyny do dymu lekkiego
Maszyny do dymu ciężkiego (taniec w chmurach)
Maszyny do baniek mydlanych
Lasery
Projektory multimedialne
Rampy do podwieszania oświetlenia, statywy oświetleniowe
Profesjonalne nagłośnienie sceniczne
Girlandy

Ale jeśli te nazwy nic Ci nie mówią nie przejmuj się! Wszystko wyjaśnimy przy pierwszym kontakcie;)

Kwiaty oraz dekoracje weselne są jednym z najważniejszych elementów podczas ceremonii ślubnej i wesela, wpływających na klimat oraz atmosferę całego wydarzenia.

Nasi dekoratorzy i dyplomowani floryści którzy, realizują własne pasje podchodzą do każdego wydarzenia indywidualnie. Ich stylowe i oryginalne aranżacje z pewnością nadadzą niepowtarzalny klimat i charakter każdej uroczystości. Dekoracja samochodu, wystrój kościoła i sali oraz bukiety ślubne z pewnością pozostaną w pamięci wszystkich gości. Na Państwa życzenie zaaranżujemy wnętrze sali weselnej na przykład w stylu weneckim, wiktoriańskim bądź rustykalnym. Wraz z naszym konsultantem ślubnym z pewnością wybiorą Państwo swój własny i niepowtarzalny styl.

Ciężko jest zawrzeć całą naszą wiedzę i doświadczenie w jednym krótkim ogłoszeniu. Dopiero po zapoznaniu się z Państwa potrzebami i miejscem, w którym ma nastąpić realizacja będziemy mogli przedstawić Państwu konkretną wizję działania.

Zapraszamy także na naszą stronę internetową:
fabryka-imprezy

liczba odwiedzin: 3146

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie