Fabryka Kreatywności wielkopolskie

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

O kreatywności słów kilka...

Wyobraźmy sobie, że zadajemy osobie dorosłej pytanie: "Co to jest?" i kładziemy przed nią mikser ręczny. Wiecie, co odpowie? Tak! Odpowie, że to mikser.
A wiecie, co w tej samej sytuacji może odpowiedzieć dziecko? Rakieta, łódź podwodna, nowoczesny dinozaur, jaskinia smoka, samolot, robot...
Co więcej, dziecko znajdzie dla tego miksera szereg zastosowań, które z kuchnią nie będą miały nic wspólnego.
Dzieje się tak dlatego, że dzieci są kreatywnymi geniuszami z ogromną wyobraźnią. Sami jako dzieci mieliśmy nieograniczone pokłady kreatywności, która często zdumiewała naszych rodziców.
Nasz team o kreatywności wie wszystko. Ba, kreatywność to nasza najlepsza przyjaciółka! My wiemy, że w dziecięcym świecie fantazji i zabawy nie ma granic. Czerpiemy pełnymi garściami z wyobraźni naszych najmłodszych uczestników zajęć, realizujemy ich niezwykłe pomysły, towarzyszymy i pomagamy w urzeczywistnianiu ich marzeń.
Skontaktuj się z nami, poznaj nasz program oraz animatorów i pozwól swoim gościom odkryć nowe oblicze kreatywnej zabawy i rozwoju.
Czego możecie się spodziewać? Doświadczonego zespołu, który składa się z młodych, pomysłowych i zaangażowanych ludzi, starannie dobranego i sprawdzonego programu pełnego niespotykanych zabaw, które nie tylko dostarczają radości, ale też rozwijają wyobraźnię.
A co się wydarzy, kiedy nasza kreatywność spotka się z kreatywnością waszych najmłodszych gości? 🤔 Przekonajcie się sami!

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ślub to piękne, ale stresujące wydarzenie, zwłaszcza na etapie planowania. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu staje się łatwiejsze. Dostosowujemy ofertę do potrzeb Młodych, poświęcając im tyle czasu, ile potrzebują na sprecyzowanie swoich potrzeb, następnie spisujemy umowę i dajemy gwarancję, że animacje się odbędą. Młodzi mogą odhaczyć ten punkt i skupić się na pozostałych weselnych sprawach.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Trzy filary naszej działalności to kreatywność, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Kreatywność to źródło pomysłów na zabawy, bezpieczeństwo przyświeca nam przy organizacji zajęć, a profesjonalizm sprawia, że animacje są zawsze na najwyższym poziomie.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Nasza praca sprawia nam tak dużą radość, bo potrafimy patrzeć na świat oczami dziecka i przygotowujemy takie zajęcia, w których sami chętnie bierzemy udział. Każdy dzień jest dla nas niezapomnianą przygodą i daje nam dużą dawkę pozytywnej energii, która napędza nas do działania. Nie przyjmujemy wszystkiego „bo tak”, tylko jesteśmy ciekawi, podobnie jak dzieci zadajemy pytania i chcemy lepiej poznać otaczający nas świat.
Jesteśmy dorośli, ale nadal potrafimy dostrzec słonia zjedzonego przez węża, a nie zwykły kapelusz.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej działamy od 2018 roku. W tym czasie przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy ponad 1000 animacji weselnych, więc mimo krótkiego stażu jesteśmy doświadczonym zespołem, który zna się na swojej pracy.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Standardowo usługę realizuje dwóch animatorów. Jest to przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa dzieci i zapewnienia im odpowiedniej opieki podczas zabawy. Jednak jeśli grupa liczy do ośmiorga dzieci, istnieje możliwość wyboru pakietu z jednym animatorem.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Jesteśmy przygotowani na goszczenie maluchów z różnych zakątków świata. Na spokojnie dogadamy się w kucykowym, trollowym, misiowym, a nawet w elfickim. Oprócz tego bez problemu posługujemy się przyziemnymi językami europejskimi, m. in. angielskim, francuskim, hiszpańskim czy niemieckim. Jeśli organizujecie międzynarodowe wesele - na pewno będziemy w stanie Wam pomóc.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Oczywiście im wcześniej, tym lepiej. Wiemy jednak, że sytuacje bywają różne, dlatego możesz zadzwonić kilka tygodni lub dni przed weselem. Nasza ekipa do zadań specjalnych jest przygotowana na nieprzewidywalne i zorganizuje wspaniałe animacje dla dzieci nawet na ostatnią chwilę.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jasne, że tak! Jesteśmy krawcami szyjącymi animacje dla dzieci za pomocą magicznej nitki. Wszystko dopasowane na miarę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma inne potrzeby i oczekiwania. Staramy się być jak najbardziej elastyczni.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Siadamy przy okrągłym stole, niczym rycerze Króla Artura, rozprawiając o najdrobniejszych szczegółach mających przynieść Królowi cześć i chwałę. Możemy też usiąść na herbatce u Szalonego Kapelusznika i dać się porwać szaleńczej rozmowie na temat naszych usług. Niezależnie od tego gdzie się udamy, podczas rozmowy zapoznamy Was ze wszystkimi szczegółami naszych propozycji, wysłuchamy Waszych oczekiwań i obaw. Wszystko po to, żebyście byli pewni swojego wyboru.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Najczęściej są to trudności lokalowe i atmosferyczne, ale nawet schowek na miotły i gradobicie nie stanowią dla nas żadnej przeszkody. Jesteśmy elastyczni, więc w razie potrzeby zmieniamy program i dostosowujemy go do aktualnej sytuacji. Zrobimy wszystko, aby dzieci mogły się dobrze bawić.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po weselu nie jest konieczny, ale bardzo go sobie cenimy, ponieważ zależy nam na zdaniu klientów. Chcemy wiedzieć, czy są zadowoleni, co im się podobało, ewentualnie, co by zmienili. Dzięki temu możemy się rozwijać i cały czas polepszać naszą usługę.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Cóż… będziemy się powtarzać: KREATYWNOŚĆ! To właśnie bycie kreatywnym oznacza bycie nieszablonowym. „Ułożony plan działania” często nie spełnia swojego zadania. Trzeba poznać ludzi, ich potrzeby, oczekiwania oraz osobowości – właśnie wtedy zrozumiemy, co może ich rozbawić i sprawić, że nawet za kilkanaście lat będą wspominać dane wesele :)

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Byliśmy w naprawdę wielu ciekawych miejscach. Płynęliśmy przez podwodną otchłań, odwiedziliśmy bezludną wyspę ze skarb piratów - na basenie. Bardzo ciepło wspominamy też wyprawę na biegun północny, gdzie odkrywaliśmy tajemnice niezmierzonego białego lądu - na stoku narciarskim.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do wizji Pary Młodej. Możemy być spontaniczni i nieco ekstrawaganccy jak styl boho, błyszczący i wytworni niczym styl glamour lub naturalni i ceniący prostotę jak miłośnicy stylu rustykalnego.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Kreatywność! Cóż to za sztuka pomalować dziecku buźkę? No żadna! Ale już razem z dzieckiem wziąć patyk i udawać, że jest się magikami – to trzeba jednak kreatywności, otwartej głowy i myślenia torem dziecięcym.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Wszystko jest w naszych głowach i sercach. Jesteśmy sporą grupą ludzi, a co kilka głów to nie jedna. Każdy z nas ma w sobie duże dziecko. Zastanawiając się nad kolejnym projektem, analizując potrzeby i przygotowując zabezpieczenia, znajdujemy czas na puszczenie wodzy fantazji. Dzięki temu, nasze animacje potrafią być naprawdę wyjątkowe.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Jesteśmy otwarci na świat. Zdobywamy nowe umiejętności, interesujemy się wieloma rzeczami, rozwijamy swoje pasje. No i nieustannie się szkolimy, aby czerpać wiedzę i inspirację od innych osób, a później wykorzystywać je podczas prowadzenia animacji.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Potraficie wyobrazić sobie BEZLUDNĄ WYSPĘ? Marzycie o niej, kiedy biegniecie do pracy lub szkoły, zawozicie dzieci do przedszkola? Nam też się tak wydawało…aż do momentu, kiedy wyobraziliśmy sobie, że nie będzie tam nikogo z kim moglibyśmy #kreatywnie spędzić ten czas! Tak więc gdybyśmy mogli się teleportować na bezludną wyspę, zabralibyśmy tam naszych małych klientów! Tony piasku, woda i kokosy spadające z palm… idealne boisko do #kreatywnej zabawy w naszym stylu!

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Prowadzimy warsztaty, podczas których nadajemy drugie życie materiałom powszechnie uznawanym za śmieci. Wykorzystujemy spinacze, słomki, kapsle itp. Sprawiamy, że kształtowanie odpowiednich postaw jest ciekawe i twórcze (wiecie, że folia bąbelkowa może być stadem żółwi w oceanie?).

Nasze pasje.

Są wśród nas miłośnicy astronomii, iluzji, podróży po świecie (nie tylko palcem po mapie), budowania i projektowania robotów, a nawet szydełkowania! Uprawiamy różne sporty, gramy, śpiewamy. Interesujemy się psychologią, ekonomią i medycyną. Jesteśmy różni, ale jedna pasja nas łączy – nasza praca!

Dodaj pierwszą opinię
Imię: Ewelina 
Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 1925

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie