Zabawy sensoryczno-kreatywne i eksperymentalne z Get Dirty id:33305

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 18-01-2018
Liczba odwiedzin: 146

Oferta

Podczas zabawy zapewniamy wszystkim dzieciom świetną zabawę oraz kombinezony ochronne Get Dirty®, dzięki którym dzieciaki mogą uwolnić wszelkie pokłady szaleństwa, które wspólnie przekuwamy w pozytywne doświadczenia czegoś nowego, a często bardzo brudnego.

W tak wspaniałych i uroczystych okolicznościach jakimi są śluby oraz wesela kombinezony ochronne sprawdzą się idealnie, ponieważ dzieci odświętnie ubrane nie pobrudzą się, a będą mogły wziąć udział we wspaniałej zabawie.

'We speak English' Mamy też coś specjalnego dla rodzin anglojęzycznych lub dzieci, które chcą mieć lekcję języka angielskiego podczas zabawy eksperymentalnej: mówiący biegle w języku angielskim animatorzy zapewnią figle i psoty pełne kolorowych eksperymentów przepełnionych radością łączenie nauki i zabawy na całego, którą dzieci wprost uwielbiają.

Warsztaty eksperymentalne
Są to warsztaty z nauką w tle, która jednak podana w sposób zabawny, kolorowy i empiryczny jest wprost pochłaniania przez dzieci. Wszelkie doświadczenia laboratoryjne wykorzystują tylko bezpieczne substancje, są przeprowadzane w warunkach szczególnej ostrożności oraz są dostosowane do wieku dzieci. Przykładowe tematy: zjawiska pogodowe, kolorowe laboratorium, szczególne miejsca na ziemi i ich sekrety.

Warsztaty sensoryczno-kreatywne
Przykładowe tematy: Indianie, piraci, w dzikiej dżungli, księżniczki i rycerze, zoo, Auta, Odyseja kosmiczna, roboty w przyszłości, Star Wars.

Innym animatorom również oferujemy sprzedaż swoich kombinezonów ochronnych Get Dirty, które przydadzą się w bardziej bojowych warunkach i wszędzie tam, gdzie rodzicom zależy na czystej odzieży swoich pociech :)

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Zabawy sensoryczno-kreatywne i eksperymentalne z Get Dirty
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:61-442

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.