Zobacz zdjęcia (6)
Fajerwerki Pokazy fajerwerków pokazy ogni sztucznych pirotechnika, Żary - zdjęcie 1
Fajerwerki Pokazy fajerwerków pokazy ogni sztucznych pirotechnika, Żary - zdjęcie 2 Fajerwerki Pokazy fajerwerków pokazy ogni sztucznych pirotechnika, Żary - zdjęcie 3 Fajerwerki Pokazy fajerwerków pokazy ogni sztucznych pirotechnika, Żary - zdjęcie 4 Fajerwerki Pokazy fajerwerków pokazy ogni sztucznych pirotechnika, Żary - zdjęcie 5
Fajerwerki Pokazy fajerwerków pokazy ogni sztucznych pirotechnika, Żary - zdjęcie 6
1 / 6

Fajerwerki Pokazy fajerwerków pokazy ogni sztucznych pirotechnika id:9942

od 800 do 10000 zł / pokaz
Żary, lubuskie
(7)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
606-230...

O nas

Oferta

  • dowóz do klienta
  • sprzedaż detaliczna
  • sprzedaż hurtowa

Specjalizacja

  • fontanny
  • konfetti
  • ognie rzymskie
  • serpentyny
  • wyrzutnie
  • zestawy

Wykonujemy Profesjonalne Pokazy Ogni Sztucznych i Widowiska Pirotechniczne z muzyką i bez muzyki na terenie całego kraju.
26 letnie doświadczenie w branży pirotechnicznej gwarantuje bardzo wysoką jakość i wartość artystyczną naszych produkcji.
Posiadamy niezbędne pozwolenia do prowadzenia prac z użyciem cywilnych materiałów wybuchowych.
Nasze ceny i referencje - przedstawimy w rozmowie telefonicznej lub wyślemy na maila
Filmy - kanał na YouTube - awempirotechnika oraz galeria na stronie internetowej

Zapraszamy

Fajerwerki Pokazy fajerwerków pokazy ogni sztucznych pirotechnika - film 1 Fajerwerki Pokazy fajerwerków pokazy ogni sztucznych pirotechnika - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta AWEM

Oferta

od 800 do 10000zł/ pokaz

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wesela traktujemy najpoważniej ze wszystkich naszych prac ponieważ tu mamy do czynienia bezpośrednio ze zleceniodawcą a nie "robotem" z instytucji a dane słowo jest najcenniejsze.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nawet w najbardziej parterowych budżetowo pokazach dajemy parę pozycji z materiałów ściśle profesjonalnych i używamy sporo aparatury sterującej po to żeby tą prostą produkcję utrudnić a tym samym uatrakcyjnić.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Jest o nas opinia że realizujemy w 100% założony przez zleceniodawcę scenariusz i dajemy do tego jeszcze coś od siebie

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Mnogość pomysłów, duża ilość sprawdzonych scenariuszy tzw pewniaków i zaplecze sprzętowe

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Chyba moment podpisania umowy a póżniej, w drugiej kolejności - ciszę po wystrzelonym pokazie.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Cóż, bo to jest nasza paca! Jest tu praca fizyczna- dżwiganie sporych ciężarów zapakuj/rozpakuj, praca umysłowa i ta najważniejsza to tworzenie czegoś

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Doświadczenie-praktyka - zdobywane od 1996 roku- rok założenia firmy, zdobyte kwalifikacje w Wojskowym Instytucie Broni i Amunicji, opinia tegoż instytutu o firmie, podoficerska szkoła saperów ukończona przeze mnie w zamierzchłych czasach. Wszystko powyższe jest poparte świadectwami i dokumentami

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

II miejsce na festiwalu pirotechniki widowiskowej "Woda i Ogień 2018" - mamy na to stosowny dyplom.
Ale tak naprawdę największym i najcenniejszym osiągnięciem - tak zawsze powtarzam współpracownikom- jest zadowolony klient. Zwłaszcza ten weselny. Wesele zazwyczaj bywa raz w życiu i trzeba się postarać aby było fajnie.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Praktycznie od początku naszej działalności czyli od 1996 roku

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Nie będę fałszywie skromny i powiem że jest to nasza specjalność. Robimy tego typu akcje najczęściej u jednego klienta. Można do niego zatelefonować i spytać o nasze referencje w tym zakresie. Z uwagi na działania konkurencji - numerem telefonu służę przy spotkaniu na żywo.
Bardzo lubię takie wyzwania. My skaczemy 2,0m a klient ustawia poprzeczkę na 2,10m i trzeba poradzić sobie za pierwszym podejściem. Czeka nas wtedy parę nieprzespanych nocy ale smak weselnej wódki już po akcji jest nieziemski.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Godzin pracy nie liczymy. Średnio od podpisania umowy do wyczyszczenia urządzeń po pokazie zajmuje to 30 godzin pracy

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zawsze w optymalnym i w takim jaki nam ułatwi pracę

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Elektronika - polska , chińska i japoński Panasonic a materiały są ze żródła z którego wychodzą od 4000 lat czyli Chiny. Oni wymyślili fajerwerki oni mają największa bazę produkcyjna na świecie i najkorzystniejsze ceny. Używamy także materiałów włoskich i hiszpańskich w segmencie materiałów dodatkowych.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Nie perffekcyjnie ale w zupełności aby się porozumieć rosyjski, czeski, grecki,niemiecki, angielski

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Im wcześniej tym lepiej. Przyjmujemy zlecenia na tzw. wariackich papierach czyli na ostatnią chwilę ale są to zlecenia"na wariackich papierach". Zdarzało nam się już odmawiać z uwagi na brak możliwości wykonania

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Spotkanie nic nie kosztuje. Zazwyczaj na pierwszym spotkaniu jest podpisana umowa i wpłacona zaliczka. Realizujemy także umowy "na słowo honoru", bez papierowych umów ale w tym przypadku rozliczenie wygląda nieco inaczej.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Tylko w zakresie merytorycznym i tak często jak to będzie konieczne. Lubię wyczerpać temat dogłębnie aby nie było niespodzianek i nieporozumień więc parę rozmów telefonicznych należy odbyć. Zleceniodawcy mocno nie zdecydowani muszą częściej odbierać telefon odemnie

Jaki jest styl naszej pracy?

Staramy się prowadzić naszą działalność artystyczną w jednym stylu - tak aby obie strony były zadowolone z wyniku

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak. Nawet namawiamy do tego zleceniodawców. Wiąże się to oczywiście z nieco większymi kosztami przedsięwzięcia. Ale tu trzeba uważać, ponieważ niekiedy pomysły zleceniodawców są tak szalone że pachnie klapą od samego początku a wtedy odradzamy i proponujemy coś ze sprawdzonych naszych standardów

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Staramy się wskazać ścieżki lecz nic nie narzucamy. Lepiej jest jak pomysł wyjdzie od zleceniodawcy. Będzie miał inny wyżwięk - jako jego autorski. Niekiedy musimy po prostu stworzyć tę wizję

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jeśli to jest na dwa tygodnie przed planowaną datą to jeszcze nie ma dużego zmartwienia. Jak wszystko mamy już w lufach to może być kłopotliwe ale klient nasz Pan i zawsze radzimy sobie tak żeby był zadowolony

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Każde wesele jest praktycznie na innym terenie o innej porze roku w innej aurze ale to są trudności zawodowe i tu się nie narzeka. Największym utrapieniem na imprezach jest trudność w zabezpieczeniu terenu i wszechobecni goście, spacerujący po rozłożonych przewodach w miejscu strzelania którzy chcą się dowiedzieć o której godzinie planowana jest akcja przy okazji wypytać o parę nieistotnych szczegółow np. ile to kosztuje (nigdy nie mówimy ile tylko odsyłamy w tej kwestii do zleceniodawcy. Będzie chciał to powie)

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Mamy za sobą wiele lat pracy w naszej branży więc i wiele było przypadków nieprzewidzianych. Mamy systemy obronne przed takimi sytuacjami które staramy się wdrożyć podczas pokazu tak aby zleceniodawca nie odczuł że coś jest nie tak. Jest to trudny temat i nad nim pracujemy najczęściej - aby się tak zabezpieczyć żeby system zdublowany zadziałał.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Jeśli mamy występ w okolicach naszej bazy to kontakt po weselu jest nieodzowny w celu rozliczenia należności. Wszelkie akcje na wyjeżdzie rozliczamy na miejscu strzelania.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Taka muzyka żeby nogi same chodziły, różnorodność trunków - bo tyle ile ludzi tyle smaków i gustów no i punkt ostatni pirotechnika, fajerwerki. W pierwszej części spokojne, nostalgiczne a w drogiej takie żeby szyby drżały.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Jedno na którym mieszkaniec zamkowego parku, rudy lis z długą kitą, pogryzł nam anteny w centralach sterujących, poprzegryzał przewody idące od central do modułów bocznych i zabrał ze sobą jeden z ładunków który udało się odzyskać po małej pogoni za zwierzakiem. Następnie wrócił z drugiej strony parku i próbował się dobrać do okablowanych stojaków z ładunkami. Od tego czasu wożimy ze sobą coś hukowego do odstraszania intruzów.
Drugie wesele które mocno pamiętamy: to wyprowadzenie gości i pary młodej na pokaz przez fundatora tegoż pokazu na 45 minut przed planowaną godziną. Jeszcze nie mieliśmy załączonych komputerów i było za jasno na niebie. Musieliśmy już strzelić bez kontroli urządzeń przed pokazem, prosząc jedynie o 3 minuty cierpliwości.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Pływający pomost na rzece Odrze. Pracowaliśmy tam w kamizelkach ratunkowych bo pomost miał tylko 1,20m szerokości i wszystko się ruszało że strach było chodzić w pozycji wyprostowanej.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Jesteśmy zawodowcami. Nie krytykujemy, dobrze czujemy się w każdym stylu wesela.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Umiejętność słuchania i spokój, spokój, spokój. Ważna jest też niezmiernie umiejętność rozmowy z drugim człowiekiem.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Życzenie zamawiającego, poparte odpowiednim budżetem. Staramy się nie naśladować nikogo bo i nie ma takiej potrzeby. Ilość naszych autorskich pomysłów wystarczy na parę najbliższych lat strzelania.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Jedyną inspiracją do nowych projektów - są zlecenia wymagających klientów na pokazy których jeszcze nie mamy w swoim katalogu. Współpracujemy z pewną instytucja państwową gdzie wykonujemy cyklicznie widowisko i na pół roku przed następnym terminem dostajemy sygnał głosem nieznoszącym sprzeciwu - " było bardzo dobrze , ale już niech Pan pracuje nad czymś nowym, czymś ekstra.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Przyjmujemy mocno nietypowe, trudne zlecenia oraz rozbudowujemy nasza bazę urządzeń o coraz bardziej wyszukane sterujące pokazem i jego sekwencjami urządzenia elektroniczne.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Na pewno miłą, ciepłą, kochającą kobietę i dużą butelkę "Balantines"

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Porządne strzelanie, wykonywane z trzech miejsc w takt muzyki (chociaż prze połowę pokazu)

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Martwienie się o to że obudzimy kury w kurnikach w sąsiedniej wiosce i co na te kilka wybuchów powiedzą przelatujące obok ptaszki.
Proszę Państwa, zwierzęta bardzo szybko przystosowują się do nowych sytuacji a to jest zazwyczaj tylko 3-4minuty.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

My wszystkie śmieci zabieramy ze sobą.
A czymże jest 3-4 minuty łagodnych huków w porównaniu z często trwającymi godzinę i więcej, potwornymi burzami przetaczającymi się przez nasz kraj?

Nasze pasje.

Materiały wybuchowe, latanie na szybowcu, narty zjazdowe, rowerem po górach

Ciekawostki na nasz temat.

Jesteśmy ludżmi bardzo spokojnymi, uwielbiamy ciszę i spokój, nie lubimy hałasów.
Dokładnie odwrotność tego czym się zajmujemy zawodowo.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Książka - opowiadania lotnicze i służby wywiadowcze. Serial - Twierdza Szyfrów, Stawka Większa niż Życie, film- Działa Nawarony, Tylko dla Orłów i filmy komediowe w szczegolnosci naszej rodzimej produkcji

Opinie AWEM (7)

Fajerwerki Pokazy fajerwerków pokazy ogni sztucznych pirotechnika id:9942
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
P
Przemysław
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-05-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kliczków
Data dodania: 13-06-2022

brak słów aby opisać to, pod jakim wrażeniem jesteśmy do dziś ze współpracy jak i samego pokazu. To co stworzył pan Mirek i firma AWEM na pokaz na naszym weselu zdecydowanie zasługuje na więcej niż tylko 5 gwiazdek... pokaz był oszałamiający, goście i my na długo to zapamiętamy. sama organizacja ustalenia i przeprowadzenie pokazu było od samego początku profesjonalnie poprowadzone. Nie moglibyśmy wybrać lepszej ekipy jak AWEM bo takiej nie ma po prostu. Jeśli fajerwerki to tylko z tą firma:)

Mirek
04-07-2022

Dziękujemy również za miłą i owocną współpracę. Cieszymy się że mogliśmy uświetnić Państwa uroczystość i zrobić miłą niespodziankę dla Waszych gości.
Z pozdrowieniami
AWEM PIROTECHNIKA

P
Paulina i Damian
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2020
Leśna
Data dodania: 23-08-2020

Serdecznie polecamy firmę AWEM. Planując wraz z narzeczoną przyjęcie weselne postanowiliśmy, iż jednym z punktów uroczystości będzie pokaz fajerwerków. Z racji, iż cenimy sobie profesjonalizm wnikliwie analizowaliśmy umieszczone w sieci opinie i tak dotarliśmy do firmy AWEM. Rzeczowe podejście do sprawy przez Pana Mirosława zadecydowało o wyborze właśnie tego przedsiębiorcy. Nie zawiedliśmy się. Pokaz był niesamowicie efektowny. Goście uśmiechnięci, a przede wszystkim pozytywnie zaskoczeni fachowością jego przeprowadzenia. Bardzo dziękujemy Panie Mirosławie, że był Pan w tym dniu z nami :-)

Paulina i Damian

Mirek
24-08-2020

Dziękujemy za polecanie naszej firmy,cieszymy się ,że nasza realizacja zachwyciła gości.Życzę dużo wspaniałych chwil - AWEM PIROTECHNIKA Mirosław Urbański

M
Milena Baender
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-09-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Iłowa
Data dodania: 04-10-2019

Perfekcyjni pod każdym względem. Zależało nam, żeby współpracować z ludźmi, którzy nie mnożą, a rozwiązują problemy. Firma AWEM była jak balsam na nasze uszy, oczy i serca. Absolutnie zaangażowani ludzie. Jakość usługi, wrażenie jakie zrobiła na naszych gościach - wszystko to zasługuje na swoją cenę a nawet na sporo więcej. Dlatego zostawiam tę opinię, polecenia są bezcenne :)

Mirek
11-01-2021

Dziękujemy Pani Mileno serdecznie za wspaniałą opinię o naszej pracy. Nie mogliśmy wykonać pokazu gorzej z uwagi na to iż to był jeden z najważniejszych dni w Pani życiu. Mirosław Urbański AWEM PIROTECHNIKA

K
Krzysztof, szczęśliwy ojciec Beaty, Panny Młodej
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2019
Jawor
Data dodania: 11-06-2019

Firma AWEM pod każdym względem zasługuje na najwyższą ocenę. Perfekcyjnie przygotowany, urozmaicony i bardzo efektowny pokaz za rozsądną cenę, znakomicie dobrane tło muzyczne, wysoka kultura osobista zarówno Pana Mirosława, jak i jego sympatycznych, kreatywnych, a zarazem dyskretnych pracowników. Para Młoda była zachwycona, goście weselni również. Postawa Pana Mirosława zasługuje na szczególną pochwałę i podziękowanie za okazane zaangażowanie na każdym etapie organizowania pokazu. Z własnej inicjatywy załatwił wszystkie formalności, w krótkim czasie dokonując rzeczy niemożliwych. Cierpliwie przedstawiał kolejne scenariusze widowiska, zawsze szybko i konkretnie odpowiadając na maile. Współpraca z Panem Mirosławem i jego firmą to prawdziwa przyjemność. Zdecydowanie polecam!!!

Mirek
11-01-2021

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię o widowisku oraz o organizacji naszej pracy. Przejmując na siebie formalności i dopięcie niezbędnych szczegółów odciążamy tym samym i tak już mocno zestresowanych rodziców i parę młodą organizacją i dniem wesela. Dzięki temu wszyscy mogą być szczęśliwsi. Mirosław Urbański AWEM PIROTECHNIKA

A
Anna i RYSIEK
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2017
Kalinowo
Data dodania: 06-09-2017

5 gwiazdek to zdecydowanie za mało, aby szczerze ocenić pokaz, który AWEM dla nas zrobiło. Pełen profesjonalizm i super cena za tak cudny i zjawiskowy show. Byłem na wielu pokazach w Polsce i zagranicą a nawet w Emiratach Arabskich i śmiało mogę stwierdzić , że Pana pokaz był o wiele piękniejszy. Polecamy wszystkim, którzy chcą mieć niezapomniane wspomnienia podczas ważnych uroczystości. Pozdrawiamy pana Mirosława .

M
Marta i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2017
Krosno Odrzańskie
Data dodania: 14-08-2017

Serdecznie POLECAM wszystkim zainteresowanym firmę AWEM! PEŁEN PROFESJONALIZM. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni za przepiękny pokaz. Nasi Goście byli zdumieni, pierwszy raz byli świadkami tak pięknego pokazu.. Jeszcze raz Dziękujemy i POLECAMY Z CAŁEGO SERCA! - Panie Mirosławie DOBRA ROBOTA! :)

M
Malwina i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-12-2016
Żary
Data dodania: 24-01-2017

Bardzo polecamy innym parą tą firmę.
Pomimo okresu świątecznego - wesele mieliśmy 24 grudnia- nie odmówiono nam i nic nie doliczano "z okazji świat".. Nasi goście byli zachwyceni, a o to nam chodziło bo miała być to niespodzianka.
Różnorodność pokazu i zsynchronizowanie z muzyką było dla nas kompletnym zaskoczeniem. Widzieliśmy już wiele fajerwerków ale o tak skomponowanych nawet nie myśleliśmy. Całość kosztowała 3800zł - przy podpisywaniu umowy wydawało się to nam bardzo dużo jak za fajerwerki - teraz uważamy że to było tylko 3800zł

Malwina i Paweł

Kontakt AWEM

Nazwa firmy: AWEM
Imię i nazwisko: Mirosław Urbański
Adres: Żary, ul. pl. Wyszyńskiego 11, 68-200, woj. lubuskie
606-230...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 13251
Zadzwoń
606-230...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie