Zobacz zdjęcia (5)
FART FILM & FOTO fotograf na ślub. Wolne terminy na 2020 r., Konin - zdjęcie 1
FART FILM & FOTO fotograf na ślub. Wolne terminy na 2020 r., Konin - zdjęcie 2 FART FILM & FOTO fotograf na ślub. Wolne terminy na 2020 r., Konin - zdjęcie 3 FART FILM & FOTO fotograf na ślub. Wolne terminy na 2020 r., Konin - zdjęcie 4 FART FILM & FOTO fotograf na ślub. Wolne terminy na 2020 r., Konin - zdjęcie 5
1 / 5

FART FILM & FOTO fotograf na ślub. Wolne terminy na 2020 r. id:36586

Konin, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Jesteśmy ekipą młodych, energicznych ludzi, pełnych pasji i pomysłów. Zajmujemy się fotografią ślubów i wesel a więc momentów jedynych, szczególnych , które nigdy więcej się już nie powtórzą . My uwielbiamy zatrzymywać je dla Państwa na zawsze byście kiedy tylko zapragniecie - mogli do nich wracać, wspominać , uronić łzę szczęścia i zadumy, jacy to byliście piękni młodzi szczęśliwi i zakochani... Uwielbiamy to robić, daje nam to ogromną satysfakcję i "powera".
Kochamy życie , i uwielbiamy gdy możemy w jakiś sposób uszczęśliwiać innych- a sądzimy, że właśnie rodzaj naszej pracy- pasji daje takie możliwości. Uśmiech i zadowolenie naszych Klientów dla nas jest najcenniejszą zapłatą za to co robimy - bo znaczy to to że robimy to dobrze i że jesteśmy odpowiednimi ludźmi w odpowiednim miejscu.
Naszym założeniem jest opowiedzieć Waszą historię w sposób naturalny i prawdziwy. Wasze uczucia , emocje, uśmiechy , łzy szczęścia, wzruszenia-staramy się zatrzymać w kadrze. W naszej pracy wykorzystujemy tylko najnowocześniejszy sprzęt a także lubimy eksperymentować różne nowinki techniczne .
I jeszcze co jest bardzo ważne od strony technicznej - posiadamy własną ekipę kamerzystów filmujących uroczystość - dzięki czemu jedni drugim nie przeszkadzają sobie w pracy a wręcz przeciwnie- dzięki doskonałemu zgraniu i wiedzy co i kto ma robić zarówno fotografowanie jak i filmowanie tych niezwykłych nie powtarzalnych chwil przebiega sprawnie i profesjonalnie bez żadnych "zgrzytów" i nieporozumień jak to często bywa w przypadku gdy Fotograf jest z innej firmy i obsługujący kamerę z innej.
U nas macie Państwo wszystko w komplecie - a więc gwarancję spokojnej, niczym nie zakłócanej pracy tak byście w tym wyjątkowym dniu mogli zająć się TYLKO SOBĄ :)
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i rezerwacji terminu. (posiadamy jeszcze kilka w 2020 r). Pozdrawiamy

Ekipa FART FILM & FOTO

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Konin, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 806

Popularne miasta w okolicy