Feel 8 Studio id:36131

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Feel 8 Studio

Nowy użytkownik
882-900...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 30-05-2018
Liczba odwiedzin: 40

Oferta

Zafascynowani sztuką ludzie, przewrotni tak jak ich cyfra w logo. Niezliczeni w pomysłach, niezauważalni jak kameleon dopasowujący się do danego otoczenia. Dwie obrączki, dwa koła tworzące jedną nieskończoną ósemkę. To właśnie esencja Feel 8 Studio.

Podróżujemy po świecie dokumentując poprzez ruchome obrazy wyjątkowe historie miłosne, przywracające najpiękniejsze wspomnienia z życia. Naszym celem jest stworzyć wspaniały, marzycielski film ślubny opowiadający o Waszym dniu ślubu z artystycznego punktu widzenia. To co w życiu kochamy to zdecydowanie naturalność, emocje, nowe obyczaje, odmienną kulturę. Przed każdą realizacją skrupulatnie przygotowujemy się do nagrania wchodząc w interakcje na poziomie osobistym z naszymi Parami, by na koniec dnia mieć odczucie jakbyśmy się znali od wielu lat. Jako Wasi osobiści filmowcy mamy sprawić by przed obiektywem czuć wygodę i luz, dlatego naszym celem jest być zawsze dobrym obserwatorem nie ingerując w przebieg naturalnych wydarzeń, nie wymuszając pozowania, ani w żaden inny sposób nie zakłócając przyjęcia weselnego.

Rodzaj:

 • 4K
 • teledysk z wesela

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.