Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
FELICITA - dekoracje ślubne i okolicznościowe, biały dywan GRATIS, Piasek - zdjęcie 1
FELICITA - dekoracje ślubne i okolicznościowe, biały dywan GRATIS, Piasek - zdjęcie 2 FELICITA - dekoracje ślubne i okolicznościowe, biały dywan GRATIS, Piasek - zdjęcie 3 FELICITA - dekoracje ślubne i okolicznościowe, biały dywan GRATIS, Piasek - zdjęcie 4 FELICITA - dekoracje ślubne i okolicznościowe, biały dywan GRATIS, Piasek - zdjęcie 5
1 / 5

FELICITA - dekoracje ślubne i okolicznościowe, biały dywan GRATIS id:40477

Piasek, śląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Felicita to firma która zajmuje się dekoracją ślubną i okolicznościową. Moim zadaniem jest sprawienie tego, żeby Wasz ślub, wesele czy przyjęcie było czymś niezapomnianym oraz wspominanym przez Was i gości przez kolejne długie lata. Mam w swojej ofercie propozycje wystroju sali, kościoła oparte na najnowszych trendach ale i tradycyjnej tak zwanej klasyce. Tworzone przez firmę dekoracje są wyjątkowe, a co najważniejsze dostępne na każdą kieszeń i dopasowane indywidualnie do każdego klienta. Tworzę pełną dekorację z uwzględnieniem wszystkich nawet najmniejszych szczegółów, bo to właśnie one tworzą jedną spójną całość. Pakiet wystroju daje 10% rabat na całość.

"Kluczem do szczęścia jest posiadanie marzeń, kluczem do sukcesu jest ich realizacja” - Felicita oznacza szczęście więc pozwól mi zrealizować Twoje marzenia , a gwarantuję że uśmiech nie zejdzie z Twojej twarzy.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Piasek, , 43-211, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 1498

Popularne miasta w okolicy