Zobacz zdjęcia (3)
Feniz Kolorowe dymy na ślubne sesje zdjęciowe, zimne ognie, fajerwerki, Mysłowice - zdjęcie 1
Feniz Kolorowe dymy na ślubne sesje zdjęciowe, zimne ognie, fajerwerki, Mysłowice - zdjęcie 2 Feniz Kolorowe dymy na ślubne sesje zdjęciowe, zimne ognie, fajerwerki, Mysłowice - zdjęcie 3
1 / 3

Feniz Kolorowe dymy na ślubne sesje zdjęciowe, zimne ognie, fajerwerki id:37182

Mysłowice, śląskie

O nas

Oferta

  • sprzedaż detaliczna
  • sprzedaż przez Internet

Specjalizacja

  • wyrzutnie
  • zestawy

Co jakiś czas w branży ślubnej, pojawiają się nowe trendy, ostatnio hitem sesji ślubnych, jak i zaręczynowych stały się sesje zdjęciowe z wykorzystaniem kolorowych dymów, które wprowadzają niesamowity klimat, zarówno tajemniczości, jak i radości, w zależności od wybranego koloru, jak i miejsca sesji.

Świece dymne najlepiej sprawdzą się na sesjach w lesie lub nad jeziorem, gdzie tworzą bajkowy klimat. Świetnie sprawdzą się zarówno w dzień, jak i w nocy. Pamiętajmy tylko, aby przed ich użyciem, zapoznać się z instrukcją obsługi oraz z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa.

W naszej ofercie oprócz szerokiej gamy świec dymnych znajdziecie: zimne ognie w tym takie w kształcie serca, fontanny, pojedyncze wyrzutnie jak i zestawy do samodzielnego wykonania pokazu fajerwerków.

Zapraszamy do zakupów młode pary zainteresowane uatrakcyjnieniem swojej uroczystości ślubnej.
oraz właścicieli zakładów fotograficznych chcących poszerzyć swoją ofertę o bardzo modne ostatnio sesje zdjęciowe z wykorzystaniem kolorowych dymów.

liczba odwiedzin: 4384

Wyjątkowe sale weselne w mieście Mysłowice

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie