Fajerwerki na wesele - Pokaz sztucznych ogni - profesjonalna obsługa

1350 zł
Tarnowskie Góry, śląskie
(0)
Dodaj opinię
570-120...
690-800...

Oferta

 • dowóz do klienta
 • sprzedaż detaliczna
 • sprzedaż hurtowa
 • sprzedaż przez Internet

Specjalizacja

 • fontanny
 • konfetti
 • ognie bengalskie
 • ognie rzymskie
 • rakiety
 • serpentyny
 • wyrzutnie
 • zestawy

O nas

Nasza Firma od 1992 roku zajmuje się sprzedażą materiałów pirotechnicznych oraz organizacją pokazów sztucznych ogni. Doświadczenie, fachowość oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia, zapewnia najwyższą jakość wykonania każdego widowiska pirotechnicznego. Każdy z naszych pracowników to pasjonat pirotechniki.

Tysiące wykonanych pokazów, od mniejszych kameralnych imprez, przez wesela, do dużych imprez miejskich, przemawia za tym, aby wybrać właśnie nas do uświetnienia najważniejszej imprezy w swoim życiu, jaką jest Wasze wesele.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, a także do warunków panujących na miejscu imprezy. Dzięki naszej profesjonalnej obsłudze i wysokiej jakości sprzętowi, pokazy pirotechniczne organizowane przez naszą firmę z pewnością zachwycą Waszych gości i pozostaną na długo w pamięci.

Nasza kadra to doświadczony zespół specjalistów, którzy dbają o każdy szczegół podczas przygotowywania pokazów pirotechnicznych. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu oraz pasji możecie mieć pewność, że Wasza impreza będzie przebiegać bezpiecznie i bez żadnych niespodzianek.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub chcielibyście zamówić pokaz pirotechniczny, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i pomożemy Wam zorganizować niezapomniane wydarzenie.

Jeśli szukacie niecodziennego sposobu uświetnienia imprezy, zachęcamy do skorzystania z naszych pokazów fajerwerków. Z doświadczenia wiemy, że to właśnie zrealizowany z pasją pokaz pirotechniczny, jest najczęściej i najmilej wspominanym punktem wieczoru weselnego.

Widowiska pirotechniczne realizujemy, wykorzystując atestowane, wysokiej jakości produkty. Do sterowania widowiskami stosujemy elektroniczne urządzenia odpalające.
Załatwiamy wszelkie formalności związane z organizacją pokazu weselnego (zgłoszenie na policję, straż pożarną oraz jeśli jest niezbędna zgoda polskiej agencji żeglugi powietrznej)
Na cenę pokazu składają się takie elementy jak:
-rodzaj zastosowanych efektów
-ilość produktów
-czas trwania
-dynamika.

Przy mniejszych budżetach proponujemy zestawy do samodzielnego odpalania.
Dodatkowo Klient przechodzi szkolenie dotyczące bezpieczeństwa przy samodzielnym odpalaniu.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Etna Fajerwerki
Imię i nazwisko: Tomasz Bujnarowski
Adres: Tarnowskie Góry, Towarowa 22, 42-600, woj. śląskie
570-120...
690-800...
liczba odwiedzin: 11399
Zadzwoń
570-120...
690-800...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Tarnowskie Góry

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie