Artes Pokazy Pirotechniczne | Pokaz sztucznych ogni Opole, opolskie - cover
Zobacz zdjęcia (20)

Artes Pokazy Pirotechniczne

3500 zł
Opole, opolskie
(10)
Dodaj opinię
602-451...

Oferta

  • dowóz do klienta
  • sprzedaż detaliczna

Specjalizacja

  • fontanny
  • konfetti
  • ognie bengalskie
  • ognie rzymskie
  • rakiety
  • serpentyny
  • wyrzutnie
  • zestawy

O nas

Jesteśmy licencjonowaną firmą (Pozwolenie Wojewody Opolskiego 2/2004).
Na rynku pirotechniki działamy od 25 lat. W tym czasie wykonaliśmy na terenie całego kraju ponad 1000 prezentacji. Największą naszą realizacją był wielki pokaz pirotechniki na zamku w Ogrodzieńcu podczas imprezy "Zamek Mocnych Wrażeń", który zgromadził ponad 50 000 widzów.
Sztuczne ognie i widowiska pirotechniczne realizujemy wykorzystując atestowane, profesjonalne materiały (bomby pirotechniczne, rzymskie ognie) oraz wyselekcjonowane wyrzutnie.
Pokazy weselne wykonujemy w wersji klasycznej (efekty głośne, wysokie) bądź jako spektakle kameralne w oparciu o kaskady ognia, wulkany i fontanny, wirujące koła, płonące symbole np: serca, a także pirotechniczne napisy imion nowożeńców (pokazy ciche, bezdetonacyjne, możliwe do wykonania nawet o godz.24.00).
Wykonujemy również pokazy dymów w postaci multikolorowej ściany efektów podczas plenerowych ceremonii ślubnych i uroczystości weselnych.
Pokazy realizujemy do muzyki (klient może wybrać swój utwór muzyczny). Do sterowania widowiskami stosujemy elektroniczne urządzenia odpalające.
Załatwiamy wszelkie formalności związane z organizacją pokazu weselnego (zgłoszenie na policję, straż pożarną, do urzędu miasta lub gminy). Posiadamy ubezpieczenie OC działalności.
Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pirotechników Widowiskowych.
Działamy na terenie całego kraju. Na cenę pokazu składają się takie elementy jak: rodzaj zastosowanych efektów, ich ilość, czas.
Ceny pokazów kształtują się na poziomie od 3 000,- PLN (pokazy kameralne) oraz od 4 000,- PLN ( pokazy klasyczne).

Oferta

2500zł/ pokaz

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jako doświadczona firma w branży pirotechniki (działamy od 1991r.) posiadamy wszelkie uprawnienia do organizacji profesjonalnych widowisk (dużych, małych, kameralnych). Licencja zawodowych pirotechników pozwala nam wykorzystywać w pokazach materiały przeznaczone tylko i wyłącznie dla osób posiadających wiedzę specjalistyczną. Każdy pokaz klasyczny lub kameralny na uroczystościach weselnych zbudowany jest z takich samych efektów jak duże realizacje dla miast, instytucji i firm.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje pokazów. Strzelamy pokazy klasyczne (wysokie i głośne), klasyczne ciche ( wysokie ale bezdetonacyjne),
kameralne (niskie i ciche). Koncepcję pokazu zawsze dostosowujemy do oczekiwać i wytycznych klienta, lokalizacji imprezy, budżetu uroczystości itp.
Każdy pokaz niezależnie od rodzaju występuje w naszej ofercie w kilku pakietach asortymentowo-cenowych. Każdy może wybrać opcję, która mu najbardziej odpowiada.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Jesteśmy wiarygodną firmą - wykonaliśmy ponad 1500 pokazów. Nasza bogata dokumentacja filmowa, którą prezentujemy podczas spotkań z klientami umożliwia wybór optymalnej wersji pokazu. Każda uwaga klienta dotycząca rodzaju widowiska, jego wielkości, dominujących rodzajów efektów, kolorystyki, muzyki jest uwzględniana w scenariusz pokazu. Nie narzucamy własnych programów pokazów a jedynie sugerujemy pewne ich elementy.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Wieloletnie doświadczenie, dostęp do różnorodnych efektów dzięki współpracy z największym polskim importerem pirotechniki, ceny pokazów (bardzo dobre warunki handlowe z dostawcami materiałów pozwalają nam minimalizować cenę finalnej usługi dla Państwa), posiadane systemy odpalania przewodowe i radiowe (ułatwiające pracę w trudnym terenie), dyskrecja działania podczas prac przygotowawczych, wysoki poziom kultury całego zespołu.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Przede wszystkim cenimy sobie bezpośrednie spotkania z Państwem w celu omówienia planowanego wydarzenia oraz cały proces przygotowywania pokazu (rekonesans miejsca pokazu, dopasowanie efektów do sekwencji muzycznych, dobór materiałów itp.). Kulminacją jest realizacja pokazu wywołująca zawsze dreszcz emocji nie tylko u widzów ale również w zespole pirotechników.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Największą radość z naszej pracy daje nam Państwa uśmiech, serdeczne podziękowania po pokazach, Państwa emocje i żywiołowe reakcje podczas widowisk i oczywiście aplauz po zakończonym spektaklu. Dla takich chwil warto spędzić ogrom czasu podczas prac warsztatowych oraz wielu godzin przygotowań w niejednokrotnie trudnych warunkach w plenerze, przy organizacji i tworzeniu pokazów dla Państwa.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Posiadamy niezbędne kwalifikacje do prac pirotechnicznych. Firma posiada Pozwolenie Wojewody na nabywanie, magazynowanie i wykorzystywanie w działalności cywilnej materiałów pirotechniki widowiskowej. Pirotechnicy przechodzą cykliczne szkolenia zawodowe (co 5 lat) organizowane przez instytucje wojskowe oraz Ministerstwo Gospodarki.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Rekomendacje naszych działań potwierdzają liczne instytucje kultury, miasta i gminy, agencje artystyczne, współpracujące z nami firmy oraz osoby prywatne.
Podziękowania od naszych klientów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej a ocenę naszej pracy dla Par Młodych w dziale opinii Wesela Z Klasą.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej działamy już od 1999 r. Od tego czasu pokazy sztucznych ogni zaczęły się upowszechniać na uroczystościach weselach.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań związanych z nietypowymi pomysłami Par Młodych.
Oryginalne pomysły na uświetnienie ślubów ze strony młody to tylko preludium do naszej bogatej oferty ciekawych atrakcji. Chcesz się dowiedzieć więcej - zadzwoń lub spotkaj się z nami.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W kontakcie z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami pozostajemy przez 7 dni w tygodniu w godz. 9.00 - 20.00 ( w sprawach pilnych nawet do godz. 23.00).
Zakres czasowy prac związanych z naszą usługą na miejscu imprezy zależy od trudności terenowych, wielkości pokazu, warunków atmosferycznych itp.
Najczęściej jest to przedział czasowy 17.00 - 22.00 (5 godzin pracy w terenie).

W jakim składzie realizujemy usługę?

O wielkości składu pirotechników decyduje wielkość i skala trudności imprezy.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Pracujemy na atestowanych, bezpiecznych i widowiskowych materiałach największego polskiego importera.
Do odpalania efektów służą nam elektroniczne systemy przewodowe i radiowe.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Duże pokazy o wyszukanych scenariuszach wymagają dostatecznie długiego czasu do przygotowania widowiska (najczęściej jest to od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy). W przypadku standardowych pokazów możecie Państwo kontaktować się 7-10 dni przed uroczystością. Na pewno zdążymy wszystko dopiąć na ostatni guzik. Realizujemy też szalone pomysły rodzące się w głowach Pary Młodej w ostatniej chwili. Małe pokazy realizujemy z dnia na dzień (o ile jest to nasz rynek lokalny).

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Wszystkie nasze spotkania z klientami w naszej siedzibie są bezpłatne: zarówno pierwsze jak i każde konsultacyjne.
Spotkania w innych miejscach (np. w lokalu weselnym) na rynku lokalnym są również bezpłatne.
Podczas spotkania ustalamy:
- możliwość wykonania pokazu w danym miejscu (kwestia ilości miejsca do bezpiecznego przeprowadzenia pokazu)
- rodzaj pokazu (uzależniony od sąsiedztwa lokalu weselnego - pokaz klasyczny lub kameralny)
- wielkość pokazu
- ramowy scenariusz pokazu
- wstępne propozycje muzyki do pokazu itp.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Z parą młodą najczęściej kontaktujemy się bezpośrednio, telefonicznie lub przez mail.
Bezpośrednie spotkanie lub kontakt telefoniczny w początkowej fazie rozmów jest najbardziej pożądany z punktu widzenia pozyskania niezbędnych, istotnych informacji dot. planowanego pokazu. Inne kwestie dot. np. muzyki, ostatecznego programu pokazu, ustalenia godziny pokazu, organizacji ustawienia gości itp. mogą być załatwiane drogą telefoniczną, przez mail, whatsapp itp. - nie wymagają one bezpośredniego kontaktu.
W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości i problemów dot. pokazu w okresie przygotowań do Waszej uroczystości jesteśmy zawsze do dyspozycji i z przyjemnością Państwu pomożemy.

Jaki jest styl naszej pracy?

Jesteśmy firmą rodzinną. Młoda generacja odpowiada za technikę i sprawne działanie obecnych systemów odpalania a także rozwija autorskie rozwiązania w tym zakresie. Starsza generacja działa w zakresie aranżacji pokazów, marketingu i działań handlowych. Wspólnie działamy podczas realizacji widowisk łącząc siły aby jak najlepiej wykonać zadanie postawione nam przez Państwa.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Cechuje nas indywidualne podejście do klienta. Wszelkie oczekiwania i sugestie Państwa są dla nas bardzo istotne.
Nie działamy szablonowo i tworzymy indywidualne scenariusze każdego pokazu. Jesteśmy w stanie przygotować pokaz niestandardowy z takimi elementami
jak płonące: imiona lub inicjały nowożeńców, symbole, napisy np. będące podziękowaniami dla rodziców itp.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Osobom niezdecydowanym bez konkretnej wizji pokazu mówimy: "Zaufajcie nam, a my zrobimy dla Was pirotechniczną niespodziankę".
Musimy tylko wiedzieć jaki pokaz preferujecie (klasyczny czy kameralny). Reszta należy do nas.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Wszystkie ważne zmiany dotyczące np. rodzaju i scenariusza pokazu muszą być zgłaszane co najmniej miesiąc przed datą uroczystości.
Kwestie zmiany muzyki do pokazu akceptujemy do tygodnia przed datą wesela.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Staramy się z dużym wyprzedzeniem omówić i ustalić z parą młodą wszystkie kwestie organizacyjno-techniczne dot. wesela na terenie planowanego pokazu.
Teren, na którym jest przygotowywany pokaz (np. ogród sali weselnej) jest również miejscem wykorzystywanym przez parę młodą na:
- sesje zdjęciowe (indywidualne i grupowe)
- programy animacji dla dzieci
- infrastrukturę rozrywki dla najmłodszych (np. dmuchańce i inne mobilne urządzenia)
Ważną sprawą jest uzgodnienie godziny i długości trwania sesji zdjęciowej, godziny zakończenia programów animacyjnych, demontażu infrastruktury rozrywki,
po to aby pirotechnice mogli bez przeszkód i w miarę dyskretnie rozpocząć swoje prace bez konfliktu z obsługą innych atrakcji weselnych.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Przyjeżdżamy na miejsce realizacji na tyle wcześniej (kilka godzin przed pokazem) aby w razie potrzeby rozwiązać wszelkie nieprzewidziane sytuacje.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Formalnie nie jest wymagany.
Jednak po weselach otrzymujemy serdeczne podziękowania od par młodych za wykonanie przepięknego pokazu fajerwerków.
Te bardzo miłe słowa, będące uznaniem dla naszej pracy, najczęściej przekazywane są telefonicznie lub mailem.
Gdyby jednak Państwo chcieli podsumować naszą współpracę w dniu wesela to zapraszamy do nas na pyszną kawę.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

"Niech się sztuczne ognie palą, palą, palą,
A Ty - tańcz i wino pij,
Niech cały wiruje świat" ( sł. K. Jaryczewski)

Artes Pokazy Pirotechniczne
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
W
Wojciech
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-10-2021
Raszowa
Data dodania: 11-02-2023

Pokaz fajerwerków zrealizowany przez firmę Artes był zrealizowany perfekcyjnie. Zamówiliśmy z żoną ten pokaz na wesele naszej córki jako niespodziankę. Jesteśmy do dzisiaj pod wrażeniem profesjonalizmu Pana Sergiusza i oczarowani efektem jaki nam przedstawił. Cudowne efekty do wspaniale dobranej muzyki. Wszystko nam i parze młodej się podobało. Nie brakło oczywiście łez wzruszenia... Bardzo gorąco polecamy. Tych emocji się nie zapomina. My zapamiętamy je na zawsze.

Sergiusz Zaremba
27-02-2023

Bardzo dziękuje za słowa uznania. Cieszę się, że mogłem sprawić Parze Młodej niespodziankę - ale to zasługa przede wszystkim rodziców. Dziękuję Panie Wojciechu za rzeczowe i konkretne ustalenia dotyczące formuły pokazu. Dzięki temu opracowanie scenariusza i przygotowanie widowiska przebiegało sprawnie i bezproblemowo a to bardzo ważna kwestia w przypadku zlecenia usługi kilku dni przed datą uroczystości.
Pozdrawiam i życzę Państwu wszystkiego dobrego.

J
Jacek
5.00
 / 5
Data imprezy: 01-10-2022
Opole
Data dodania: 08-02-2023

Impreza organizowana z okazji 10 lecia restauracji.
Było cudownie , utwór wybrany przeze mnie doskonale dopasowany do oprawy.
Pokaz piękny - perfekcyjny, goście zaskoczeni bo była to dla Nich niespodzianka , ale zachwytów nie było końca.
Bardzo polecam pana Sergiusza, z którym współpraca to sama przyjemność. Mocno zaangażowany w to co robi , a robi to naprawdę profesjonalnie. Dziękuję za zorganizowanie tak pięknego pokazu.

Sergiusz Zaremba
27-02-2023

Cieszę się, że rocznica firmy mogła zostać uświetniona pokazem, który zrobił tak duże wrażenie.
Panie Jacku ja również dziękuję za zaangażowanie i współpracę, za przygotowanie miejsca do pokazu zgodnie z zaleceniami, za wydzielenie strefy dla widowni, organizację parkingu. Dzięki Pańskiej pomocy prace przygotowawcze przebiegały niezwykle sprawnie i bezstresowo. Pozdrawiam Pana i wszystkich przyjaciół firmy obecnych na jubileuszu.

L
Laura
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-05-2022
Olesno
Data dodania: 08-02-2023

Pokaz zaplanowany został jako niespodzianka od naszych rodziców. Był przepiękny i super współgrał z muzyką, którą można dowolnie wybrać ( u nas muzyka filmowa "star wars", "władca pierścieni" i harry potter. Rodzice bardzo chwalili sobie kontakt z firmą. Dla nas była to niesamowita niespodzianka, Pan Sergiusz organizował ją w tak cichy sposób, że jako Młoda Para dopiero przed samym pokazem się o tym dowiedzieliśmy :)
Goście do dzisiaj wspominają ten cudowny pokaz.
Polecam!

Sergiusz Zaremba
22-02-2023

Zachowanie w tajemnicy "pirotechnicznej niespodzianki" to nie lada wyzwanie. Zawsze staram się wszystko przygotować dyskretnie i "niewidzialnie" a zaskoczenie pary młodej jest dla mnie tak samo ważne jak emocje towarzyszące jej podczas pokazu. Cieszę się, że atrakcja zorganizowana przez rodziców dała Państwu tyle radości. Dziękuję za słowa uznania i serdecznie pozdrawiam Panią, męża i rodziców.

P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2022
Łaziska
Data dodania: 07-02-2023

Do pokazu na naszym weselu przekonał nas pokaz na Dniach Strzelec Opolskich. Chcieliśmy niespodziankę dla naszych gości weselnych, aby w ten sposób miło wspominali to wydarzenie. Nie spodziewaliśmy się, aż takiej reakcji gości. Od wesela minęło ponad pół roku, a my wciąż mamy pytania od bliskich czy nie powtórzylibyśmy imprezy z fajerwerkami. Co do samego pokazu i organizacji, jeśli za coś płacę, to lubię profesjonalne podejście i jednocześnie przyjacielską relację, Pan Sergiusz zbudował to w 10 sekund. Nie traktuje człowieka "z góry" i jednocześnie nie tłumaczy, prezentuje pokazu jakby każdy z nas miał skończone studia z pirotechniki. Wszelkie sprawy z Policją, Strażą Pożarną, właścicielem placu, właścicielem restauracji były poza nami, za to WIELKIE BRAWA. Ustalone jakie efekty chcemy, jaka muzyka, reszta to już Magia przez duże "M" Pana Sergiusza. Samego pokazu nie da się opisać, określić, zamknąć w ramy, żadnymi słowami! Najlepsze kamery nie oddadzą tego co widzą ludzkie oczy, a ulubiona przez nas dwoje muzyka, która została połączona w jedną całość - MISTRZOSTWO! Zapomniałbym o ważnej dla mnie rzeczy, nie było chaosu, nie było przestawiania aut, przenoszenia elementów pokazu, nerwowego biegania z kablami itp. itd. Był Pan wręcz niewidoczny. Osobiście jeszcze raz dziękujemy Panie Sergiuszu! Za pokaz, za zaangażowanie, za profeskę na poziomie Jamesa Bonda, ale głównie chcemy też podziękować za włożone "SERCE”, za to jeszcze raz Dziękujemy i do zobaczenia. Ola i Piotr

Sergiusz Zaremba
22-02-2023

Pani Olu, Panie Piotrze dziękuję za wszystkie miłe słowa. Pokaz realizowany dla Państwa był dla mnie wielkim artystycznym wyzwaniem i jednocześnie wielką przyjemnością. Aranżacja, którą przygotowywałem pod wybraną przez Was muzykę, wymagała stopniowania emocji widzów - od wzruszenia poprzez melancholię i zadumę aż po radość i oczarowanie. Myślę, że wszystko udało się połączyć w jedną całość - zadowolenie i szczęście pary młodej.

M
Mieczysław
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2020
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Pakosław
Data dodania: 03-09-2020

Bardzo bardzo polecam pana Sergiusza! Bardzo dobra komunikacja znacznie ułatwiła organizację pokazu. Bardzo szybka odpowiedź, kiedy na pokaz zdecydowaliśmy się w prawie ostatniej chwili (6 dni przed weselem). Pan Sergiusz samodzielnie zadbał aby wszystkie szczegóły były dogadane bezpośrednio z przedstawicielem pałacu gdzie mieliśmy wesele więc nie musieliśmy zaprzątać sobie tym głowy. Sami wybraliśmy utwór muzyczny a oprawa pasowała doskonale. Sam pokaz piękny i bezpiecznie zorganizowany (polana przed pałacem otoczona drzewami). Wszystko na wielki plus!!!

Sergiusz Zaremba
22-02-2023

Serdecznie dziękuję za wysoką ocenę mojej pracy. Miałem wielką przyjemność wykonać pokaz w tak pięknym miejscu i dla tak sympatycznej pary. Pozdrawiam Państwa.

G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-07-2020
Kolonowskie
Data dodania: 22-07-2020

Gorąco polecam! Wspaniały pokaz, pełen profesionalizm, świetny kontakt!

Sergiusz Zaremba
22-02-2023

Dziękuję Panie Grzegorzu za powierzenie mojej firmie pokazu fajerwerków. Od tamtego wydarzenia minęło już trochę czasu a ja ciągle pamiętam Pańskie gorące podziękowania przekazane osobiście po pokazie.
Nic nie jest tak budujące dla wykonawcy jak spontaniczne, autentyczne i pełne wzruszenia słowa wdzięczności zadowolonego klienta.

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-12-2018
Sieroty
Data dodania: 14-04-2019

Jestem bardzo szczęśliwa, że przeglądając tak wiele ofert firm zajmujących się pokazami sztucznych ogni na weselach natrafiłam na firmę ARTES! Pełen profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół, świetny kontakt z Właścicielem. Pokaz, który firma ARTES zrealizowała na moim weselu 29.12.2018 r. w restauracji Casamento w miejscowości Sieroty był perfekcyjny w każdym szczególe - przepiękne petardy, perfekcyjnie w rytm muzyki, goście byli zachwyceni :) z pełnym przekonaniem, jako młoda para polecam firmę ARTES! Bardzo dziękujemy Właścicielowi, że zorganizował nam takie cudo :)

Sergiusz Zaremba
22-02-2023

Bardzo dziękuję za sympatyczne słowa i referencje. Cieszę się, że mogłem zrobić dla Państwa i wszystkich gości pirotechniczną niespodziankę, która zachwyciła. Raz jeszcze dziękuję za zaufanie i życzę wszystkiego dobrego.

M
Marek
5.00
 / 5
Data dodania: 30-11-2014

Świetne wykonanie, można się łatwo dogadać z wykonawcą. Żadnych problemów, polecam firmę!

Sergiusz Zaremba
20-02-2023

Dziękuję Panie Marku za miłe słowa i zaufanie do mojej firmy. Ja również bardzo sympatycznie wspominam współpracę z Panem. Serdecznie pozdrawiam.

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Artes Pirotechnika
Imię i nazwisko: Sergiusz Zaremba
Adres: Opole, woj. opolskie
602-451...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 21740
Zadzwoń
602-451...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Opole

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie