Mag-event Pokazy pirotechniczne

od 500 do 1000 zł
Częstochowa, śląskie
(2)
Dodaj opinię
602-736...

O nas

Mag-event Oferujemy profesjonalne widowiska pirotechniczne, które realizujemy w plenerze jak i na scenie. Mogą być one zsynchronizowane z muzyką, dostosowane do nastroju i okoliczności. Nasz zespół posiadam dwudziestoletnie doświadczenie pracy przy pokazach, realizując różne projekty na terenie całego kraju.

Dodatkowo zajmujemy się jeszcze efektami scenicznymi jak: wyrzutnie konfetti, wytwornice płomieni, napisy świetlne, ciężki dym, pirotechnika sceniczna, dysze co2 słupy pary, serpentyny i oczywiście Flogos latające loga np serca, które świetnie sprawdzają się na weselach.
Oprawa napisów na pirofoli to użycie różnych cichych efektów do podziękowań.
Zatańcz w chmurach.
Wykorzystywana przez nas profesjonalna maszyna na bazie co2 może zadymić bardzo duże powierzchnie, która po sześciu minutach jest gotowa do pracy. Dym jest gęsty do kolan i najważniejsze nie pozostawia mokrych plam jak po maszynach na suchy lód. Nasz dym jest bezzapachowy, eco i nieszkodliwy. Dalsze lokalizację uzgadniamy indywidualnie a nasze bezpieczne wytwornice iskier, które uruchamiamy kilka razy podczas tańca sprawiają, że taniec nabiera barw a zdjęcia przepiękne. Nasze sparkulary nie dymią i świetnie nadają się do wewnątrz a regulowana wysokość iskier sprawa że są bezpieczne.

Profesjonalne wytwornice baniek.

Słupy pary stosowane wewnątrz nie dymią są podświetlone dowolnym światłem to super hit, można je stosować wiele wiele razy a dym leci aż do 8m i szybko się rozchodzi.

Każde widowisko aranżujemy indywidualnie do danego miejsca realizacji biorąc pop uwagę przede wszystkim kwestie bezpieczeństwa, szczególne uwarunkowania lokalizacyjne oraz ewentualne życzenia klienta. Korzystamy wyłącznie z profesjonalnych materiałów pirotechnicznych pochodzących od sprawdzonych dostawców. Po wstępnej akceptacji oferty przeprowadzimy wizję lokalną miejsca imprezy, która pozwoli nam właściwie przygotować pokaz. O fakcie realizacji pokazu poinformujemy lokalną władzę oraz Polska Agencję Żeglugi Powietrznej. Posiadamy uprawnienia do realizacji widowisk pirotechnicznych.
Naszymi klientami są agencje reklamowe, eventowe, właściciele firm chcących się reklamować, właściciele hoteli, sal weselnych, bankietowych, konferencyjnych, sal pod wynajem, organizatorzy wydarzeń okolicznościowych, młode pary, dyskoteki, rady miast i gmin, firmy organizujące imprezy, koncerty, instytucji publiczne, producenci programów telewizyjnych ,imprez plenerowych, kampanii wyborczych i reklamowych.
Daj się ponieść!

Oferta pokazu

od 500 do 1000zł/ minuta

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Mamy bogate doświadczenie i setki realizacji na swoim koncie ale nie przestajemy się rozwijać-emocje to nasza pasja.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Show na każdą kieszeń i bardzo profesjonalne wykonanie.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Nasze 30 letnie doświadczenie w branży eventowej ma duży wpływ na wybór naszej firmy.

Mag-event Pokazy pirotechniczne
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2022
Piekary Śląskie
Data dodania: 06-06-2022

Pan Sergiusz jest profesjonalista w kazdym calu! Pelen profesjonalizm. Fantastyczny pokaz, który odbył się na naszym weselu, zapadł na długo w pamięci naszych Gości i nas. Wszystko zgrane co do sekundy. Było cudownie. Wszystko przygotowane bardzo starannie. Świetny kontakt z Panem Sergiuszem i sama organizacją pokazu - pomoc z kazdej strony. Polecamy, rewelacja!

D
Daniel
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-08-2019
Paniówki
Data dodania: 05-09-2019

Z całego serca dziękujemy z mega pokaz fajerwerków na naszym weselu ! Nikt się nie spodziewał i wszyscy byli zachwyceni :) Pozdrawiamy Sandra i Daniel

Nazwa firmy: Mag-event
Imię i nazwisko: Sergiusz Muszyński
Adres: Częstochowa, woj. śląskie
602-736...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4209
Zadzwoń
602-736...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Częstochowa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie