Zobacz zdjęcia (1)
Profesjonalny film weselny | Paper Lens Media, Cieszyn - zdjęcie 1
1 / 1

Profesjonalny film weselny | Paper Lens Media id:43061

Cieszyn, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 2 kamery

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ślub/wesele to dla Państwa bardzo ważne i niepowtarzalne wydarzenie, na które poświęcacie Państwo sporo czasu i pieniędzy aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i wyglądało jak z bajki. Właśnie dlatego również i my oferujemy takie podejście przy produkcji filmu weselnego, aby stworzyć Państwu wyjątkową pamiątkę i uchwycić wszystkie najważniejsze, najciekawsze i spontaniczne momenty.

Do tej pory zajmowaliśmy się produkcją spotów reklamowych, filmów promocyjnych, dlatego w naszym portfolio możecie Państwo zobaczyć prawie tylko takie filmy. Jednak wraz z doświadczeniem oraz rozwojem firmy chcielibyśmy poszerzyć naszą działalność również o produkcje filmów weselnych. W związku z tym oferujemy stosunkowo niską cenę i wolne terminy od początku 2020r.

Skład ekipy realizacyjnej to dwie osoby. Wykorzystujemy sprzęt filmowy z górnej półki oraz elektroniczne stabilizatory kamery (tzw. Gimbal) zapewniający doskonałą płynność obrazu podczas dynamicznych ujęć.
Towarzyszymy Państwu od porannych przygotowań, poprzez całą oficjalną część, aż do tradycyjnych "oczepin", czyli do ok. 00:30. 

Pakiet standardowy (2500 zł) obejmuje:
* 60-minutowy film ( czas do negocjacji)
* 3-5 min teledysk, skrót
* realizacja w technologii 4k!

Zachęcam również do skorzystania z sesji plenerowej, która doskonale komponuje się z ujęciami ze ślubu i wesela, przez co film zyskuje niepowtarzalny klimat. Dodatkowy koszt : ok. 500 zł ( w zależności od warunków)

Jest również możliwość aby do pakietu dołączyć ujęcia z wysokiej jakości drona ( mavic pro 2)
Jest to dodatkowy koszt 400 zł

Możemy także udokumentować drugi dzień imprezy - poprawiny. Wówczas rozliczamy się za czas pracy na przyjęciu. Każda godzina pobytu 2-osobowego zespołu filmowego to koszt 300zł. 

Przedstawiony wyżej cennik dotyczy najczęściej stosowanych rozwiązań przy tworzeniu filmu ślubnego jednak jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje, pomysły i niestandardowe rozwiązania, co do których możemy umówić się indywidualnie.Serdecznie zapraszam do współpracy !

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Sprawia nam to po prostu przyjemność a jak wiadomo entuzjazm to ogromna przewaga na rynku, na którym często dopada rutyna w firmach, które funkcjonują od lat. Dla nas filmy weselne to coś nowego mimo że samo filmowanie już nie. Robimy to od zawsze, nieustanie się rozwijamy i czujemy się w tym mocni. Zapraszamy do współpracy, zróbmy razem coś wyjątkowego !

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wcześniej zajmowaliśmy się wyłącznie produkcją filmów reklamowych, teledysków czy rejestracji wydarzeń i dopiero zaczynamy na rynku weselnym, dlatego posiadamy dostępne terminy LAST MINUTe. Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że firmy, które funkcjonują na rynku wiele lat często nie mają wolnych terminów nawet z dużym wyprzedzeniem. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że my dysponujemy jeszcze wolnym terminem właśnie dla Państwa. Zapraszamy !

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

* 2 miejsce w konkursie "Rozkręć sie z Plejadą" - promocja miasta Sosnowiec.
* wyróżnienie za film "W garniturach" w ogólnopolskim konkursie na spot reklamowy marki knorr na platformie MillionYou.
* wyróżnienie za film "Feel it" w ogólnopolskim konkursie na spot reklamowy marki Harnaś na platformie MillionYou.
* 3 miejsce ogólnopolskim konkursie "#zima" prowadzonym na kanale Szymona Chałupki "Filmujemy".
* wyróżnienie za film "Ustroń - miasto z charakterem" w konkursie organizowanym przez markę Borjomi.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Towarzyszymy Państwu od porannych przygotowań, poprzez całą oficjalną część, aż do tradycyjnych "oczepin", czyli do ok. 00:30. 
Jest również możliwość wykupienia dodatkowych usług, które wymagają dodatkowych dni zdjęciowych, czas i miejsce ustalane jest indywidualnie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta obejmuje:
* 60-minutowy film
* 3-5 min teledysk, skrót
* realizacja w technologii 4k!

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Pasja do filmu, towarzyszy nam od zawsze, dlatego też rozpocząłem (Mateusz) studia na wydziale radia i telewizji w Katowicach, kierunek - organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej. W między czasie mój brat (Krzysiek) również zainteresował się realizacją obrazu oraz montażem. Naturalnie pojawiła się decyzja żeby zacząć wspólnie tworzyć filmy.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

W naszej ofercie znajduje sie wyłącznie realizacji filmów video.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Do tej pory zajmowaliśmy się produkcją spotów reklamowych, filmów promocyjnych, dlatego w naszym portfolio możecie Państwo zobaczyć tylko takie filmy. Jednak wraz z doświadczeniem oraz rozwojem firmy chcielibyśmy poszerzyć naszą działalność również o produkcje filmów weselnych.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Ślub oraz wesele to momenty wielkich emocji, miejsce spotkań po latach, wzruszeń, tańców, wygłupów i najbardziej lubimy właśnie wyłapywać te spontaniczne, ale ważne momenty w tym niepowtarzalnym wydarzeniu.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Wykorzystujemy wysokiej jakości aparaty bezlusterkowe takie jak np. Panasonic Lumix GH5 rejestrujący obraz w rozdzielczości 4K oraz wyposażony w funkcje bardzo dużego spowolnienia obrazu. Sony a7s doskonale radzący sobie nawet w trudnych warunkach oświetleniowych oraz posiadający niezwykłą filmową głębie. Duży zakres jasnych obiektywów zarówno tych z małym kątem, zoomy oraz obiektywy szerokokątne przez co jesteśmy przygotowani na realizacje obrazu w każdych warunkach.
Wykorzystujemy również profesjonalne stabilizatory obrazu przystosowane do dynamicznych warunków jakim jest przyjęcie weselne.
Do tego posiadamy wysokiej klasy rejestratory dźwięku, oraz specjalne filmowe lampy dużego i małego kalibru, tak aby można było doświetlić ujęcia w każdych warunkach.
W naszym wyposażeniu znajduje się także Mavic 2 pro, czyli profesjonalny dron, który jakością obrazu dorównuje najlepszym kamerom.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

To jaki efekt filmu dostaniemy w ogromnym stopniu zależy od kreatywności, doświadczenia i ciężkiej pracy, jednak możliwości sprzętu w dzisiejszych czasach dają niesamowite pole do realizacji nawet najbardziej nowatorskich pomysłów. Efekty filmowe, które jeszcze kilka lat temu można było osiągnąć tylko przy produkcji filmów profesjonalnych-pełnometrażowych, często za ogromne pieniądze, dzisiaj w wielu przypadkach jest w zasięgu naszych możliwości.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Jest nas dwóch, jesteśmy braćmi ;) Przy dobraniu, niektórych usług w naszej ofercie takich jak np. SameDayEdit, współpracujemy z dodatkową osobą, która pomaga nam w danym dniu.

Jak ubieramy się na wesele?

Staramy się dopasować do sytuacji i obowiązującego na przyjęciu dress code'u. Jednak stawiamy na elegancje tj. spodnie w kant, eleganckie buty i koszula. Zwykle całość w kolorze granatowym, aby nie zwracać na siebie zbyt dużej uwagi.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowy film przesyłamy w pliku na wybranym przez Państwo nośniku.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Udostępniamy wyłącznie materiały video, zgodnie z uzgodnionymi wcześniej usługami z naszej oferty.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na gotowy film weselny jest różny w zależności od sytuacji i ustalany jest indywidualnie, jednak zwykle nie dłuższy niż dwa miesiące od dnia wesela. Jest możliwość skorzystania z usługi tzw. szybkiego montażu za dodatkową opłatą, dzięki której otrzymują Państwo gwarancje otrzymania gotowego filmu w okresie do dwóch tygodni.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście. Posiadamy legitymacje upoważniającą nas do rejestrowania materiałów wideo podczas celebracji liturgicznych na terenie całego kraju wydaną przez kurię diecezjalną bielsko-żywiecką.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Oczywiście. Posiadamy świadectwo kwalifikacji bezzałogowego statku powietrznego (UAVO) używanego w celach innych niż rekreacyjne i sportowe.

liczba odwiedzin: 1014

Popularne miasta w okolicy