KAMERZYSTA, FILM, 4 KLIPY GRATIS - również opcja Fotograf i Fotobudka id:1816

3500 zł / film
Siemianowice Śląskie, śląskie
(43)
Dodaj opinię
507-533...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery
Dynamiczne sceny, stabilny ruch, płynne ujęcia. Podana cena zawiera film 1 godz. lub 2 godz. + 4 klipy: Zapowiedź (gotowy na drugi dzień - na gorąco) Mix hitów z wesela, Podziękowania dla Rodziców oraz klip z Sesji zdjęciowej. Staramy się aby nasze filmy były w najlepszej jakości, dlatego do filmowania używamy bezlusterkowca - aparatu stworzonego specjalnie do filmowania, jego bardzo duża czułość nie wymaga dodatkowego oświetlenia nawet w bardzo ciemnych miejscach. Przykładamy dużą wagę co do jakości dźwięku w kościele i na przyjęciu weselnym, podłączamy tam rejestrator dźwięku, który pozwala uzyskać jakość dźwięku zbliżoną do płyty CD. W celu uzyskania płynnych i stabilnych ujęć, wykorzystujemy możliwości stabilizatora Gimbal. Filmowy wygląd dodają ujęcia z drona, które wykonuje nasz operator z kwalifikacjami do obsługi bezzałogowych statków powietrznych. Dla bardzo wymagających, filmujemy także pod wodą.

Kategoria:

Kamerzysta na wesele Siemianowice Śląskie

Oferta

oferta
3500 / film

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (43)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
KAMERZYSTA, FILM, 4 KLIPY GRATIS - również opcja Fotograf i Fotobudka id:1816
Średnia ocen: 4,91 / 5 z 43 opinii
A
Asia i Krystian
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-09-2018
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 28-10-2018
Pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz bardzo innowacyjne podejście. Aranżacja wideo z dronu - jednym siłowem dzięki Panu Damianowi tak ważny dzień w Naszym życiu został uwieczniony w bardzo nowoczesny iście Hollywodzki sposób!!! Oprócz miłości młodych, nie ma nic lepszego niż taka wyjątkowa pamiątka. Film jak z bajki Bardzo miło będzie znam wrócić do tych pięknych chwil uchwyconych w najwyższej jakości video! Gorąco polecamy
Damian
29-10-2018
Dziękuję bardzo
J
Justyna i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Częstochowa
Data dodania: 01-10-2018
Szczerze polecamy Pana Damiana. Współpraca rewelacyjna. Rzetelne podejście do wykonywanej pracy. Wszystko zgodnie z umową. Nie spodziewaliśmy się tak szybkiego odbioru gotowego filmu - 2 tygodnie po weselu. Gorąco polecamy bo naprawdę warto
Damian
25-10-2018
Dziękuję bardzo ;)
K
Klaudia i Konrad
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Sosnowiec
Data dodania: 19-09-2018
Pragnę wraz z mężem serdecznie podziękować za cudny reportaż ślubny, jak dla nas jest to film na wysokim poziomie, pełny profesjonalizm w 100%! Jeśli chodzi o Pana Damiana to jest świetny w tym co robi. Potrafi doradzić nie narzucając nic, bardzo miły sympatyczny i jeszcze raz podkreślam profesjonalny! Jak dla nas to ogromne 5!!! W nawiązaniu do negatywnego komentarza zamieszczonego w opinii, to uważam że to stek bzdur, wielu naszych znajomych korzystało z usług Pana Damiana i podzielają moja opinie, rewelacyjny kamerzysta jak również podkreślam ludzki, sympatyczny z sercem na dłoni. Dziękujemy bardzo i zapewne jeszcze nie raz skorzystamy z usług Pana Damiana. Gorąco polecamy!
Damian
25-10-2018
Dziękuję bardzo ;)
M
Marlena
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2018
Myszkowice
Data dodania: 16-09-2018
Współpraca z Panem Damianem to rewelacja!! Pełen profesjonalizm i perfekcja. Wszystkie filmy przerosły Nasze najśmielsze oczekiwania. Z całą pewnością mogę polecić współpracę. Pana Damiana cechuje pomysłowość i umiejętność wybrnięcia z nieoczekiwanych sytuacji.
Polecam każdemu ‼️
Damian
25-10-2018
Dziękuję bardzo ;)
O
Olga & Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Siemianowice Śląskie
Data dodania: 15-09-2018
Gorąco polecamy z współpracę z Panem Damianem! Pełen profesjonalizm! Współpraca od samego początku na najwyższym poziomie, warunki umowy jasne i zrozumiałe, każde życzenie - każda prośba - spełnione, zawsze służył poradą! Atmosfera bardzo przyjazna i swobodna, materiał wykonany bardzo szybko i bardzo porządnie. Dlatego jak najbardziej polecamy!!!
Damian
25-10-2018
Dziękuję bardzo ;)
P
Patrycja&Radek;
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2018
Dabrowa Gornicza
Data dodania: 08-09-2018
Jestesmy mega zadowoleni z uslug Pana Damiana. Profesjonalne podejscie do klienta, film zrobiony fantastycznie, jakosc , myzyka sceny wszystko dobrane jest idealnie, Podczas wesela kamerzysta prawie nie widzialny :) Z czystym sumieniem polecamy firme VIDEOPRO!!
Damian
25-10-2018
Dziękuję bardzo ;)
M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
Piekary Śląskie
Data dodania: 28-06-2018
Bez wątpienia film z wesela jest wykonany profesjonalnie i SZYBKO! Pięknie uchwycone sceny, wszystkie ważne momenty, bardzo nowocześnie wykonany, obrobiony. Dokładnie tak jak chcieliśmy. Prosto, ale z klasą. Doświadczenie, pasje i zaangażowanie było widać. Będzie to zapewne pamiątka na długie lata. Polecamy!
Damian
25-10-2018
Dziękuję bardzo ;)
S
Sylwia i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-05-2018
Katowice
Data dodania: 14-06-2018
Gorąco polecamy usługi Pana Damiana, jedyny kamerzysta, który skróty z wesela wrzuca już na drugi dzień i cały film do akceptacji przekazuje TYDZIEŃ PO WESELU!
Wielkim plusem jest jakośc obrazu (warto wybrać opcję 4K) oraz co rzadko spotykane również super jakość dźwięku, który jest rejestrowany osobno!
Wstawki z drona także sprawdzają się bardzo dobrze.
Kamerzysta otwarty do współpracy, oraz wykazujący pogodę ducha.
Polecamy!!!
Damian
25-10-2018
Dziękuję bardzo ;)
Pokaż więcej opinii
Certyfikat
Damian
(43)
Dodaj opinię

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Foto Video Pro!
Imię i nazwisko:Damian Gerlic Damian Gerlic
Adres:Siemianowice Śląskieul. Waloszka
41-106woj. śląskie
507-533...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 08-10-2009, liczba odwiedzin: 14897
Telefon
507-533...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe usługi

Zobacz wszystkie kategorie