Zobacz zdjęcia (7)
Fotobudka EPIC EVENTS - Studyjna jakość zdjęć - Drewniane gadżety!, Siemianowice Śląskie - zdjęcie 1
Fotobudka EPIC EVENTS - Studyjna jakość zdjęć - Drewniane gadżety!, Siemianowice Śląskie - zdjęcie 2 Fotobudka EPIC EVENTS - Studyjna jakość zdjęć - Drewniane gadżety!, Siemianowice Śląskie - zdjęcie 3 Fotobudka EPIC EVENTS - Studyjna jakość zdjęć - Drewniane gadżety!, Siemianowice Śląskie - zdjęcie 4 Fotobudka EPIC EVENTS - Studyjna jakość zdjęć - Drewniane gadżety!, Siemianowice Śląskie - zdjęcie 5
Fotobudka EPIC EVENTS - Studyjna jakość zdjęć - Drewniane gadżety!, Siemianowice Śląskie - zdjęcie 6
1 / 7

Fotobudka EPIC EVENTS - Studyjna jakość zdjęć - Drewniane gadżety! id:25841

799 zł / Wypożyczenie
Siemianowice Śląskie, śląskie
(12)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
500-430...

O nas

Szukacie Fotobudki na wesele innej niż wszystkie? Chcecie zaskoczyć znajomych nieszablonowymi gadżetami? Ta oferta jest właśnie dla WAS! Posiadamy najwyższej jakości drewniane gadżety do fotobudki, których nie spotkacie nigdzie indziej! Gadżety wykonywane są przez nas samych jak również realizowane na specjalne zamówienie według naszych unikatowych pomysłów, a co najważniejsze nie posiadamy żadnych rekwizytów papierowych/kartonowych.

Nasza FOTOBUDKA zapewni Państwu niezwykłą zabawę, a wydrukowane zdjęcia pozostaną jako niezapomniane wspomnienia i pamiątka, do której będziecie Państwo wracać z uśmiechem przez wiele lat ❤️

Posiadamy profesjonalne fotobudki wyposażone w sprzęt klasy premium oraz zewnętrzne studyjne oświetlenie zamontowane na korpusie fotobudki.
Gwarantujemy dużo wyższą jakość zdjęć oraz wydruków dzięki wykorzystaniu innego typu drukarek/aparatów.
Nie korzystamy z najtańszych rozwiązań tj. drukarek firmy DNP oraz aparatów Canon 1200D/1300D stosowanych w większości fotobudek na rynku.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania przykładowych zdjęć w wysokiej rozdzielczości.

Każdy pakiet weselny zawiera:
✅ Dojazd do klienta
✅ Nielimitowaną ilość sesji zdjęciowych
✅ Pakiet ponad 200 unikalnych gadżetów do zdjęć
✅ Możliwość wyboru jednego z 14 profesjonalnych teł fotograficznych
✅ Zaprojektowanie unikatowej ramki wydruku
✅ Opcje instagramowych filtrów do zdjęć
✅ Pendrive ze wszystkimi zdjęciami w wysokiej rozdzielczości wręczany zaraz po zakończeniu zlecenia
✅ Galerię chronioną hasłem udostępnianą max 48h po zleceniu
✅ Opiekę asystenta

Album / Księga Gości
Uważamy, że album tworzony przez gości na weselu jest najlepszą pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Z tego powodu oferujemy najwyższej jakości albumy ręcznie wykonywane przez polską manufakturę. Albumy posiadają okładkę z naturalnego płótna introligatorskiego, zawierają 25 szytych kart / 50 stron o gramaturze 250g, a co najważniejsze są w pełni personalizowane pod klienta. Istnieje możliwość wyboru koloru okładki, wycięcia na zdjęcie 5x15, 10x15 lub 15x20, zadrukowania 1 strony tekstem powitalnym oraz wykonania grawera na okładce w wybranym kolorze! Taki album będzie pamiątką na lata, dlatego postawiliśmy na jakość!

❤️=====Dlaczego EPIC-EVENTS?====❤️
✓ Ponad 7 letnie doświadczenie | 500+ zrealizowanych zleceń
✓ Ponad 70 wiarygodnych i pozytywnych opinii na Facebook'u wystawionych przez naszych Klientów
✓ Studyjna jakość zdjęć - Nr 1 na Śląsku!
✓ Dbałość o każdy szczegół realizowanego zlecenia
✓ Sprzęt klasy premium + studyjne oświetlenie
✓ Higieniczne unikatowe drewniane rekwizyty projektowane wyłącznie na potrzeby naszej firmy
✓ Natychmiastowa Galeria Online udostępniania maksymalnie do 48h po zleceniu
✓ Indywidualny projekt wydruku przygotowywany np. na bazie zaproszenia ślubnego
✓ Błyskawiczna obsługa klienta / możliwość spotkania w siedzibie naszej firmy
‼️ Szanowanie prywatności użytkowników fotobudki tj. brak publikacji zdjęć z ich wizerunkiem na portalach internetowych, stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu oraz do odwiedzenia naszego fanpage'a na Facebook'u na którym będziecie mogli Państwo zobaczyć opinie naszych klientów, relacje z wykonanych przez nas zleceń jak również zdjęcia z naszymi oryginalnymi gadżetami.

Fotobudka EPIC EVENTS - Studyjna jakość zdjęć - Drewniane gadżety! - film 1 Fotobudka EPIC EVENTS - Studyjna jakość zdjęć - Drewniane gadżety! - film 1

Oferta EPIC EVENTS

Wycena indywidualna

799zł/ Wypożyczenie

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, cena uzależniona jest od czasu trwania, lokalizacji oraz terminu wykonania zlecenia.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oferujemy fotobudki wyróżniające się na tle konkurencji. Otrzymujecie nieszablonowe rekwizyty wykonane z drewna tworzone wyłącznie na potrzeby naszej firmy, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Dbamy o oryginalność i jakość naszej oferty. Fotobudki wyposażyliśmy w sprzęt o podwyższonym standardzie aby zdjęcia oraz wydruki były nieporównywalnie lepsze jakościowo.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pary decydują się na współpracę z nami, ponieważ dostrzegają wysoki standard naszych usług. Ponadto otrzymują profesjonalną obsługę klienta, mają możliwość zapoznania się z wiarygodnymi pozytywnymi opiniami na naszym fanpage'u.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Kilkuletnie doświadczenie, realizacja ponad 360 zleceń, błyskawiczna obsługa klienta (możliwość spotkania osobistego w naszym biurze), sprzęt klasy premium, zdjęcia w jakości studyjnej, unikatowe drewniane rekwizyty, nieporównywalnie wyższa jakość zdjęć, galeria online w ciagu max 48h

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Lubimy jak doceniacie oryginalność nasze oferty. Słowa gości weselnych: "W końcu fotobudka z innymi rekwizytami" :)

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Lubimy jak sprawiamy uśmiech na twarzach osób korzystających z naszych fotobudek.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

4 letnie doświadczenie, ponad 360 zrealizowanych zleceń, liczne współprace a agencjami eventowymi, mnóstwo pozytywnych opinii.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Niewątpliwie naszym osiągnięciem jest stały rozwój naszej działalności. Na dzień dzisiejszy posiadamy 3 fotobudki różnego typu. Największym wyróżnieniem dla nas są recenzje wystawiane przez naszych Klientów. Na naszym fanpage'u znajdziecie ich już ponad 70.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy nieprzerwanie od 2016 roku. Obecny sezon jest naszym 5.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Często realizujemy nietypowe/oryginalne śluby, dlatego możecie liczyć na nasze rady i profesjonalne podejście do tematu.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

To klient decyduje w jakich godzinach zrealizujemy usługę. Jesteśmy dyspozycyjni 24h na dobę.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Standardowo usługa realizowana jest jednoosobowo. Przy nietypowych realizacjach usługi realizujemy w większym składzie.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Pracujemy na sprzęcie klasy premium. Nie korzystamy z najtańszych rozwiązań tj. drukarek firmy DNP oraz aparatów Canon 1200D/1300D stosowanych w większości fotobudek na rynku.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Nasza obsługa bez problemu komunikuje się w języku angielskim. Jesteśmy również w stanie obsłużyć zlecenie w języku francuskim.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Ciężko określić z jak dużym wyprzedzeniem należy zarezerwować nasze usługi. Posiadamy 3 fotobudki, dlatego możliwości mamy większe. Statystycznie najwięcej klientów decyduje się na podpisanie umowy około 6 miesięcy przed planowanym weselem. Dostrzegamy natomiast większy % podpisanych umów z rocznym wyprzedzeniem.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Jako nieliczni oferujemy spotkanie w siedzibie naszej firmie podczas którego możecie zobaczyć fotobudkę oraz akcesoria i zadać nam pytania.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontakt z Wami odbywa się wyłącznie na etapie podpisywania umowy oraz przed samym weselem w celu potwierdzenia wcześniejszych ustaleń.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Personalizacja nie stanowi dla nas problemu. Oferujemy bezpłatne projekty ramek wydruku np. na bazie Waszego zaproszenia ślubnego.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Po weselu w ciągu maksymalnie 48h otrzymujecie od nas maila/wiadomość z dostępem do galerii online. Kontakt z Waszej strony nie jest potrzebny :)

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2018

Opinie EPIC EVENTS (12)

Fotobudka EPIC EVENTS - Studyjna jakość zdjęć - Drewniane gadżety! id:25841
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 12 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Jagoda
Jagoda
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2023
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Komorno
Data dodania: 05-06-2023

Wszyscy goście zachwyceni. Księga gości wraz ze zdjęciami z fotobudki robiła furorę na weselu. Masa pozytywnych emocji. Przy budce bawili się duzi jak i mali! Dziękujemy za sprawienie, że nasze wesele było jeszcze piękniejsze! ❤️

J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Katowice
Data dodania: 30-08-2021

Z całego serca polecamy Epic Events!!! ❤️ Fotobudka zrobiła furorę na naszym weselu. Przez całe 2h goście ustawiali się w kolejce i robili zdjęcia. Jakość zdjęć rewelacja! Jeszcze nigdy nie mieliśmy do czynienia z tak dobrą jakością zdjęć w fotobudce. Jeśli chodzi o gadżety, to nasi goście byli zachwyceni drewnianymi tabliczkami z śmiesznymi napisami, zabawne okulary do tego to gwarancja świetnej zabawy podczas robienia zdjęć. Księga gości, którą otrzymaliśmy jest przepiękna i bardzo starannie wykonana. Kontakt z panem Karolem na najwyższym poziomie, naprawdę pełen profesjonalizm, który już zauważyliśmy na targach ślubnych.Zatem z czystym sumieniem jeszcze raz polecamy, epic events to zdecydowanie najlepsza fotobudka na rynku! Pozdrawiamy Julia i Bartek.

D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-06-2019
Szczyrk
Data dodania: 30-07-2019

NIE MA LEPSZEJ FOTOBUDKI! ❤️ jesteśmy zachwyceni! To był najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać. Zaczynając od przemiłego i bezproblemowego kontaktu, poprzez profesjonalne wykonanie usługi, aż do samego końca i efektu końcowego! 😍
Mieliśmy okazję korzystać z Fotobudki Retro, która zrobiła szał na weselu. Drewniane gadżety po prostu sztos! Jakość zdjęć - miażdży konkurencję bez dwóch zdań! Obsługa całej fotobudki na najwyższym poziomie, cały czas Pan z obsługi segregował gadżety, układał, pomagał gościom, zachęcał do wpisania się do Księgi Gości, która też była przepiękna! Naprawdę usługa na poziomie PREMIUM :) polecam całym sercem!

A
Aldona
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-07-2019
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 13-07-2019

Najlepsza fotobudka na rynku! Wspaniała komunikacja, personalizowana ksiega gosci według upodobań- wszystko do wyboru i koloru, szeroka gama świetnie wykonanych drewnianych gadzetów, wysoka jakość zdjęć i obsługa na 6+. Polecamy!!!

K
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-11-2018
Bielsko-Biała
Data dodania: 28-11-2018

Świetny kontakt przed samym weselem i genialna organizacja w czasie wesela. Gadżetów jest dużo, są bardzo fajne, były posortowane tematycznie (na półeczkach, lub w koszykach), więc łatwiej się szukało :) Obsługa cały czas dbała o porządek więc jak ludzie odchodzili, to w między czasie gadżety szybko wracały na swoje miejsca. Poza tym jakość zdjęć miażdży inne fotobudki.

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-05-2018
Pszczyna
Data dodania: 16-05-2018

Świetna fotobudka! Byliśmy na wielu weselach z fotobudkami jednak epic events zrobiło najlepsza robotę. Stąd też nasza decyzja żeby skontaktować się z Panem Karolem i wybrać jego ofertę. Strzał w 10tke :) wszyscy goście zachwyceni, jakość zdjęć niesamowita. Gadżety wyjątkowe - takich nie mona znaleźć w innych fotobudkach. Wszystko drewniane, dokładne, zero bylejakosci, ale przede wszystkim wyjątkowe! Tabliczki z napisami robiły niemałą furorę wśród gości! Obsługa fotobudki przesympatyczna i wszystko na tip-top :) kontakt z Panem Karolem też rewelacyjny, zawsze doradzil i był niezwykle cierpliwym człowiekiem w wysłuchaniu nerwowej panny młodej :)
Serdecznie dziękuję za całą pracę! Polecam z całego serca!
Ania

A
Agnieszka i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2018
Tychy
Data dodania: 23-04-2018

Fantastyczna Fotobudka! Zdecydowanie najlepsza na rynku! Widzieliśmy wiele na Targach Ślubnych, ale ta fotobudka to numer jeden! Potwierdza to jakość zdjęć, wygląd sprzętu, piękne tła i oryginalne gadżety! Fantastyczna, miła i rzeczowa obsługa oraz szybki i bezproblemowy kontakt z Epic Events! Polecamy bez zawahania!

A
Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-04-2018
Sieroty
Data dodania: 06-04-2018

Pełen profesjonalizm, zdjęcia bardzo dobrej jakości oraz bardzo miła obsługa. Polecam!

Pokaż więcej opinii

Kontakt EPIC EVENTS

Nazwa firmy: EPIC EVENTS
Imię i nazwisko: Karol Ostrowski
Adres: Siemianowice Śląskie, ul. Michałkowicka 7, 41-100, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
500-430...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 12767
Zadzwoń
500-430...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie