Wodzirej KRIS Krzysztof Kończyk - DJ, Prezenter, Animator id:56

od 2000 do 3000 zł / wesele
Siemianowice Śląskie, śląskie
(10)
Dodaj opinię
504-197...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
502-996...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku
Jeżeli szukacie osoby która poprowadzi Wasze wesele z zaangażowaniem, pasją, pełna kulturą, niebanalnymi pomysłami i dobrą muzyką zadzwońcie.
Przez ponad 20 lat profesjonalnie zajmuję się oprawą artystyczno - muzyczną wesel i innych imprez. Jestem wodzirejem lubię być na parkiecie ale DJ to moje drugie imię.
Posiadam profesjonalny sprzęt oświetleniowy jak i muzyczny oraz atrakcje (bańki, kofetti, stroje)
Prowadzę także agencję i mam kilku DJ, wodzirejów, zespoły muzyczne atrakcje na wesele wieczór kawalerski/panieński Więcej szczegółów podczas rozmowy lub e-mailowego kontaktu Chętnie odpowiem na wszystkie pytania oraz doradzę ile mogę w organizacji wesela!

Kategoria:

Dj na wesele Siemianowice Śląskie

Oferta

Oferta
od 2000 do 3000 / wesele
Cena zależy od wielkości sali ilości osób przede wszystkim TERMINU

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (10)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Wodzirej KRIS Krzysztof Kończyk - DJ, Prezenter, Animator id:56
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Z
Zuzanna i Błażej
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2018
Katowice
Data dodania: 16-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Świetny DJ i wodzirej. Wspaniale poprowadził nasze wesele dopasowując swoją wizję do naszych planów. Organizował bezpretensjonalne zabawy, także dla dzieci oraz ciekawe oczepiny. Mobilizował gości nienachalnie i wprowadził prawdziwie weselną i wspaniałą atmosferę. Wszystko zaplanował ze szczegółami i w pełni profesjonalnie, także oprawę muzyczną ślubu plenerowego - zgodnie z naszymi życzeniami.
Polecamy serdecznie Krisa i dziękujemy za wspaniałą współpracę :-)
M
Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
Katowice
Data dodania: 10-12-2018
Najlepszy wodzirej jakiego można było sobie wymarzyć!!!
Goście zachwyceni oprawą muzyczną a przede wszystkim super konkursami
POLECAM W 100%!!!
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Bytom
Data dodania: 05-10-2018
Najlepszy wodzirej, którego będę każdemu polecać! Wszyscy na naszym weselu świetnie się bawili, było mnóstwo ciekawych zabaw, konkursów i dodatkowych rekwizytów (świecące pałki, kapelusze, przebrania, bańki mydlane, dym). Polecam ze szczerego serca ;)
P
Paulina i Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2018
Nowa Wieś
Data dodania: 13-08-2018
DJ Kris stworzył niesamowitą atmosferę na naszym weselu. Dzięki niemu nasz dzień był fantastyczny. Goście byli zachwyceni tak samo jak my. Mnóstwo niespodzianek i atrakcji dla dzieci. Konkursy i zabawy były najlepsze :) Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Muzyka trafiała w każdy gust, parkiet cały czas wypełniony był dobrze bawiącymi się gośćmi. POLECAMY I DZIĘKUJEMY!!!
A
Adam i Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
Katowice
Data dodania: 05-08-2018
Pan Krzyś jest pelnym profesjonalista w fachu. Zabawil jedna zabawa starszych i dzieci prowadzil wesele bardzo dobrze... fajny sprzet super oswietlenie zabawki dla dzieciakow itd co tu duzo pisac jestesmy bardzo bardzo zadowoleni pozdrawiamy serdecznie
M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2018
Przyborów
Data dodania: 25-04-2018
Pełne zaangażowanie. Wodzirej potrafi rozbawić i dzieci i dorosłych. Dużo gadżetów dla dzieciaków. Super oświetlenie, dobra muzyka, super zabawy! Polecamy wszystkim!
A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-01-2018
Mysłowice
Data dodania: 07-02-2018
Polecam Wodzireja Krisa! Doskonale zorganizował zabawę dla 150 dzieciaków z naszej szkoły. Potrafił je roztańczyć, wprowadził bardzo ciekawe zabawy i mnóstwo gadżetów. Nauczył dzieci podstawowych kroków niektórych tańców. W czasie zabawy zorganizował szereg konkursów z nagrodami. Muzyka dostosowana do poziomu dzieci. Dbał o bezpieczeństwo dzieci podczas zabaw. Wysoki profesjonalizm i odpowiedzialność. Polecam z całym przekonaniem!
I
Irek
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-10-2017
chorzów
Data dodania: 04-02-2018
Wodzirej godny polecenia !!! całe serce wkłada w swoją pracę potrafi roztanczyc najbardziej sztywną osobę wszyscy zadowoleni z wesela wiele zabaw i śmiechu wiecej nie bede pisać bo brakłoby miejsca na wypisywanie zalet Krzysia ! GORĄCO POLECAMY !!!
Pokaż więcej opinii
Krzysztof Kris Kończyk

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Agencja Usługowo -Artystyczna KRIS
Imię i nazwisko:Krzysztof Kończyk
Adres:Siemianowice Śląskieul. ul. Wł. Łokietka 14b/19
41-106woj. śląskie
504-197...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
502-996...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 04-01-2009, liczba odwiedzin: 10271
Telefon
504-197...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
502-996...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie