Film Vibe Studio Video

od 2500 do 7000 zł
Łowicz, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
881-506...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

O nas

Film Vibe Studio zostało stworzone dla wszystkich czerpiących radość z bycia razem. Nie ukrywamy że dużo naszych zleceń to właśnie filmy z naszych tradycyjnych, mocno imprezowych wesel. Mamy dużo doświadczenia w rejestrowaniu takich imprez, jeśli szukasz pamiątki z takiego dnia to zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Również do kontaktu przez formularz kontaktowy, mailowo czy chociażby na naszych social mediach. Staramy się na bieżąco odpowiadać na wszystkie wiadomości i zapytania.

Nasze filmy to głównie realizacje od nawet 15 min. do nawet 90 minut dla klientów którzy chcą konkretów od swojego filmu, najfajniejszej esencji tego co działo się w Waszym dniu. Przeważnie jest to jeden operator żeby nie dokładać Państwu młodym dodatkowego wydatku oraz stresu kolejnym aparatem ;) Dodatkowo realizujemy dla naszych klientów teledyski w pionowym formacie dla wygodniejszego oglądania na telefonach czy do wrzucania na własne media społecznościowe. Działamy głównie w centrum Polski w woj. Łódzkim i Mazowieckim ale nie boimy się wypraw dalej w nieznane. Jesteśmy nowo otwartą firmą lecz z ponad 8 letnim doświadczeniem. Mamy świeże spojrzenie na temat filmu, ciągle się doskonalimy i nie spoczywamy na laurach. Chcemy aby każdy nasz film był lepszy i wyjątkowy, dlatego na bieżąco śledzimy trendy, bierzemy udział w szkoleniach, sprawdzamy nowinki techniczno-sprzętowe. Wpadajcie na nasz Instagram oraz kanał Youtube tam znajdziecie więcej o nas, a żeby poczytać opinie o Nas znajdźcie nasz profil na Google'ach :D

Jeszcze raz gorąco zapraszamy na nasz Instagram oraz YouTube i do kontaktu.
Stworzymy film do którego będziecie chętnie wracali.

Oferta

od 3000 do 7000zł/ całość

Film - od 3000 do 7000zł /całość

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasze filmy to głównie realizacje do około 30 minut dla klientów którzy chcą konkretów od swojego filmu, najfajniejszej esencji tego co działo się w Waszym dniu. Przeważnie jest to jeden operator żeby nie dokładać Państwu młodym dodatkowego wydatku oraz stresu kolejnym aparatem ;) Dodatkowo realizujemy dla naszych klientów teledyski w pionowym formacie dla wygodniejszego oglądania na telefonach czy do wrzucania na własne media społecznościowe.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasze podejście do zleceń, gdzie nie powielamy tego samego co widać w innych filmach. Dokładamy ogromnych starań aby film był tym najlepszym wspomnieniem Waszego dnia, aby przygotowania były piękne i wesołe, msza - delikatna i romantyczna oraz wesele czyli "crème de la crème" aby było dużo uśmiechu, tańca, pozytywnych emocji z dużą dawką energii.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nie mamy sztywnego zakresu godzin od - do. Pracujemy od Waszych przygotowań do godzin nocnych, poza tym zawsze możemy przedłużyć nasz czas pracy na Waszą prośbę.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Po ofertę zapraszamy do wiadomości prywatnej, nie jest ona zobowiązująca a jak są Państwo zainteresowani naszymi usługami to chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniej oferty.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Nasza przygoda zaczęła się wraz z początkiem 2015 roku i trwa do dziś oraz nie ustanie rozwija się. Nie lubimy stać w miejscu, śledzimy trendy, sami je tworzymy i nie przestajemy się rozwijać.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

To nasza główna branża wideo, zajmujemy się tym od ponad 8 lat, ale nie są nam obce również inne projekty.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Pracę z obrazem, patrzenie się na ludzi, miejsca czy rzeczy w sposób jaki chciałbyś je widzieć na filmie. Tworzenie kadrów w głowie następnie uwiecznianie ich oraz późniejszą pracę z nimi na etapie postprodukcji.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Są to aparaty bezlusterkowe, drony, gimbale, rejestratory dźwięku, lampy oświetleniowe. Pracujemy na sprawdzonych sprzętach od różnych producentów na przykład takich jak Sony, Canon, DJI, Zoom, Aputure, Manfrotto.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Nasz skład jest zależy od wizji klienta, nie narzucamy swojej perspektywy. Przeważnie jest to jeden filmowiec oraz jeden fotograf.

Jak ubieramy się na wesele?

Nasz strój jest schludny, głownie w ciemnych barwach (czarne spodnie, czarna koszula lub golf), ale zdarzają się też białe koszule itp. Jeżeli klient ma jakieś uwagi co do naszego stroju chętnie je skonsultujemy i dostosujemy się do czyiś oczekiwań

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Nasze materiały Państwo młodzi dostają w formie fizycznej na pendrive oraz w wersji sieciowej, gotowej do pobrania.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania jest różny, zależy w jakim miesiącu mają Państwo własną imprezę, ponieważ z każdym miesiącem nawarstwia się ilość materiałów do obróbki (montażu). Zazwyczaj okres otrzymania gotowego filmu waha się od 2 do 4 miesięcy.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadamy kurs liturgiczny dla fotooperatorów i operatorów kamer.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Zdecydowanie w tej kwestii wygrywa zabawa czyli wesele, gdzie już wszystkim przemija napięcie, gdzie wszyscy łapią luz i zaczyna się świetna zabawa.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście, sesje zagraniczne to coś wspaniałego, zmiana otoczenia oraz Wasze uczucie które w takich miejscach jakby jeszcze trochę rosło. Są to piękne sesje, gdzie możemy poświęcić nawet kilka dni na uwiecznienie towarzyszących Wam emocji. Wstawać o poranku aby zrobić poranną sesję gdzie jeszcze cała okolica śpi a my już działamy o wschodzie słońca albo chociażby późno wieczorną (czasem i nocną) "imprezowo-romantyczną" sesje w światłach latarni, blasku księżyca czy w jakimś lokalu z muzyką.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Oj jest tego sporo, a każde miejsce jest ciekawe i z każdego da się uchwycić coś interesującego i zrobić fajny materiał. Wracając do pytania najczęściej są to plaże, parki, góry, jeziora czy nawet jakieś opuszczone budynki.

Jaki jest styl naszej pracy?

Nasza praca wygląda tak że nie układamy wszystkiego "pod nas", raczej staramy się realizować ujęcia z tego co jest, wiadomo czasem coś zasugerujemy choć nie jest to nic przymusowego. Nie spinamy się, lubimy żartować i łapać chwile takimi jakie są.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Przepis jest dość prosty, wystarczy kierować się kilkoma zasadami m.in. zająć się osobami w najbliższym otoczeniu, cieszyć się z ich towarzystwa, pić, jeść i nie przejmować się kamerzystą czy fotografem. Łapiemy fragmenty Waszej zabawy, są to krótkie ujęcia (w przypadku zdjęć to nawet ułamek sekundy), to że w danej chwili was nagrywamy nie oznacz że całość będzie pokazana, nie zwracajcie na nas uwagi, najważniejsze jest to żebyście się dobrze bawili, wtedy film jest jeszcze lepszy. Wierzcie nam, mniej poważnych min a więcej radość, szaleństwa, biesiady czy świętowania.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Mamy wiele wzorów do inspirowania się, są to nasze "rodzime" krajowe produkcje jak i ich zagraniczne odpowiedniki.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, nasze podstawowe oferty można modyfikować jak chcecie, jesteśmy tak samo ludźmi jak Wy, rozumiemy że każdy może mieć inne potrzeby, zapraszamy do kontaktu. Jeżeli obie strony chcą się dogadać to na pewno osiągniemy konsensus.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Zależy co ktoś ma na myśli mówiąc o trudnych warunkach, dopóki nie leje jak z cebra, nie celują w nas pioruny, a wiatr nie chce nas porwać to dajemy radę. Natomiast jeśli warunki są niesprzyjające to doradzamy aby szybko udać do kościoła, sali czy gdziekolwiek indziej gdzie jest bezpiecznie. W końcu nie chodzi tylko o film czy zdjęcia, ale też o Wasze i Nasze zdrowie.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie, jeśli jest za mało światła w miejscu imprezy czy każdym innym jesteśmy przygotowani na taką ewentualność. Mamy lampki LED na aparat oraz większe oświetlenie dla rozjaśnienia parkietu.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Oj tutaj można by dużo opowiadać, bo trendy są różne, szybko się zmieniają i nie lubią stagnacji. Głównym trendem ostatni lat są pionowy formaty, które realizujemy z ogromną pasją, również długość całego filmu staje się coraz krótsza (kiedyś długi film to było 1,5 - 2h, teraz jest to około 30 min.). Co nie oznacza że pracy jest mniej, o nie nie. Warto dodać dla Państwa informacji że filmy trwają do 30 min. a czasem i krócej, lecz nasza praca w dniu uroczystości jest taka sama tzn. jesteśmy do Państwa dyspozycji, chodzimy i obserwujemy co się dzieje aby uchwycić to co będzie Wam się podobać. Następnie czas montażu też nie ulega znacznej zmianie, ponieważ dalej musimy wszystko przejrzeć, powybierać najlepsze kadry, znaleźć dla Was odpowiednią muzykę i całość fajnie złożyć, żeby było ciekawe, przyjemne dla oka oraz miło spędzało się czas podczas oglądania.

Nasze pasje.

Nasze główne zainteresowania to sport (siłownia, rower, czasem rolki lub inne zajęcia kondycyjne), książki popularnonaukowe, gotowanie oraz zdrowa dieta (chodzi o zbilansowany jadłospis, nie o deficyt i tracenie kg.), śledzenie nowinek technicznych (gadżety itp.). I wiadomo że nasza praca czyli filmowanie oraz montaż, ale nie samą pracą człowiek żyje, czasem też trzeba dać sobie trochę przyjemności żeby chętniej wrócić do spraw służbowych.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Film Vibe Studio
NIP: 8341844855
Imię i nazwisko: Adrian Tokarski
Adres: Łowicz, ul. Poprzeczna 3E, 99-400, woj. łódzkie
881-506...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1166
Zadzwoń
881-506...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Łowicz

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy