Zobacz zdjęcia (1)
FILMOVE - nowoczesne filmowanie, Gdynia - zdjęcie 1
1 / 1

FILMOVE - nowoczesne filmowanie id:17554

Gdynia, pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Ślub to bez wątpienia najważniejszy dzień w życiu, a FILMOVE sprawi, że Twoja pamiątka z tego dnia będzie oryginalnym dziełem sztuki filmowej.

Naszą dewizą jest pasja, zaangażowanie i kreatywność, którą sprytnie wykorzystujemy w naszej pracy. Misją FILMOVE jest stworzenie dla Klienta niepowtarzalnego ślubnego nagrania, które będzie doskonałym uwiecznieniem wyjątkowych emocji, towarzyszących temu niezwykłemu dniu.

Twórczość, pomysłowość i kreatywność to główne narzędzia naszej pracy. Ponadto, wykorzystujemy najnowsze technologie, a ich efekty widać w naszych materiałach.

Profesjonalizm to nasze drugie imię. Dostosowujemy się do oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Lubimy wyzwania, a zwłaszcza smak zwycięstwa, gdy jesteśmy w stanie im sprostać. Spróbuj nas zaskoczyć!

Pomysłowość FILMOVE jest tak samo nieograniczona jak zasięg jej działania – dojeżdżamy z ofertą do Klienta bez względu na dystans.

FILMOVE to dwóch uzdolnionych filmowców, którzy czujnymi oczami kamer uchwycą każdy, nawet najdrobniejszy moment z Twojego ślubu. Z dbałością o szczegóły nakręcimy dla Ciebie najpiękniejszy ślubny film jaki kiedykolwiek świat widział.

Długaśnym tasiemcom, przeciąganym scenom i przestarzałym aranżacjom mówimy stanowcze NIE. W ich miejsce stawiamy innowacyjność, profesjonalizm, nieszablonowość oraz pasję, która motywuje nas do realizacji nawet najbardziej szalonych pomysłów naszych Klientów.

FILMOVE to nagranie pasji i profesjonalizmu.

Skontaktuj się z nami, a wspólnie omówimy kryteria współpracy.

Opinie Filmove (2)

FILMOVE - nowoczesne filmowanie id:17554
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data dodania: 21-08-2016

Serdecznie polecamy współpracę z Filmove. Fachowi, rzetelni, bardzo dobry kontakt i nastawienie na klienta. Piękne ujęcia z kościoła i wesela. Podziękowania dla rodziców kręcone w przyjemnej atmosferze i efekt naprawdę super. Polecamy :)

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2016
Data dodania: 04-01-2016

Polecam! Polecam! Polecam! Fantastyczna i fachowa obsługa, bardzo dobry kontakt, profesjonalizm. Firma stworzona z pasji, nastawiona na rozwój! Wykorzystująca nowoczesne techniki filmowania. Widać że to co robią to nie tylko ich zawód/praca ale także hobby i pasja. Nasz film wspaniały!!! Podziękowania dla rodziców w formie filmu przygotowanego przez Damiana powaliły wszystkich. Podczas projekcji w czasie wesela, wszyscy goście mieli łzy w oczach. Jeszcze raz dziękujemy firmie Filmove Videoprodukcje i życzymy sukcesów!

liczba odwiedzin: 1912

Popularne miasta w okolicy