Filmowanie, kamera na wesele, fotograf, fotoplener

1500 zł
Zduńska Wola, łódzkie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Fotografia oraz filmowanie to nasza ogromna pasja. Dzień ślubu to jeden z najwspanialszych dni Waszego Życia, dzień pełen niezapomnianych przeżyć. Zatrzymajcie ten dzień na zawsze, nie pozwólcie mu uciec, Uwiecznijcie atmosferę ślubu i wesela w formie filmu oraz zdjęć. Stworzymy dla Was piękny i wspaniały film o Waszym szczęściu i miłości.


Filmujemy również chrzciny, komunie, studniówki a także wszystkie inne imprezy okolicznościowe. Stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Filmujemy w technologii SD i HD, płyty nagrywamy na DVD i Blu-ray. Wydarzenie filmowane jedną kamerą, podawane jest montażowi takiemu że mamy wrażenie jakby filmowało to wydarzenie kilka kamer. Filmujemy też na kilka kamer. Bo " FILMOWANIE TO SZTUKA - MONTAŻ TO MAGIA"


Zdjęcia realizujemy w najnowszych technikach cyfrowych HD: Pełny zakres usług w dziedzinie fotografii ślubnej oraz videofilmowania ślubów.Wykonujemy zdjęcia ślubne reportażowe i plenerowe. Wywołujemy zdjęcia, robimy fotoksiążki.


Wykonujemy też usługi przegrywania filmów z nośników 8mm (stara taśma filmowa), VHS, Video8, Hi8, DV, DVcam, Blu-ray na DVD i Blu-ray.

liczba odwiedzin: 2665

Wyjątkowe sale weselne w mieście Zduńska Wola

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy