Weselne Wspomnienia

od 2500 do 4500 zł
Łódź, łódzkie
(28)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
504-658...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • transmisja online
 • pakiet foto+video

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

O nas

FILM | FOTO | DRON Nowoczesne, profesjonalne, oryginalne filmy, zdjęcia ze ślubu i wesela to właśnie My. Dbamy o to, aby filmy i zdjęcia przez nas realizowane były ciekawe interesujące i oryginalne. Dopełniamy je ciekawymi animacjami i dbamy o każdy szczegół. Pragniemy, aby kręcone przez nas, nie były tylko pamiątką ,ale i dziełem sztuki. Gwarantujemy Ci, że nasi kamerzyści to profesjonaliści posiadający bardzo duże doświadczenie w branży filmowej. Pragniemy, aby materiały ze ślubów i wesel tworzone przez nas miały prawdziwe emocje i uczucia, były kreatywne i nieliniowe.

Chcemy aby w Naszych filmach była prawdziwa radość, naturalne wzruszenie, prawdziwa miłość, czyste emocje związane z weselem. Docelowo chcemy pokazać ten dzień, Wasz dzień jeszcze piękniejszym niż mogło się Wam wydawać. Pozwólcie że zadbamy o to by ten właśnie Wasz wspaniały, jedyny i wyjątkowy dzien trwał wiecznie :) Każde zlecenie jest analizowane w sposób indywidualny, a inspiracje klientów stanowią dodatkowe wyzwanie.

Jesteśmy firmą rodzinną działającą na terenie całej Polski. Działamy na rynku już od wielu lat, dzięki temu mamy olbrzymie doświadczenie w branży.
Naszym klientom oferujemy zróżnicowaną, przejrzystą ofertę. Dzięki możliwości wyboru spośród pakietów i elementów uzupełniających otrzymują Państwo propozycje dokładnie dopasowaną do swoich potrzeb. W pracy wykorzystujemy nowoczesny pełnoklatkowy sprzęt SONY, najnowsze jasne obiektywy, dodatkowe rejestratory dźwiękowe, profesjonalny osprzęt filmowy i nowoczesne komputery do montażu.

Dojazd w cenie filmowania.

W razie pytań prosimy dzwonić lub pisać, odpowiemy na każde zapytanie.

Zapytaj o pakiety

od 2500 do 6000zł/ całość

W celu poznania szczegółowej oferty napiszcie, a My dopasujemy ją dla Was

Pakiet Film

od 2500 do 4500zł/ całość

Kamerzysta - film + teledysk, kompleksowo. Do kilku operatorów, długość filmów dopasowana do Państwa potrzeb od 60min do nawet 180min. Dwa teledyski. Filmowanie od przygotowań do godziny 01.00. Personalizowany pendrive. 4K, FHD.

Pakiet Film + Foto

od 4500 do 6500zł/ całość

Kamerzysta + Fotograf - film + teledysk, kompleksowo. Do kilku operatorów, długość filmów dopasowana do Państwa potrzeb od 60min do nawet 180min. Foto bez limitów, zdjęcia autorsko obrobione i dopasowane. Duża ilość zdjęć od 500 do nawet 1000szt, galeria online, strona www, fotoksiążki, albumy, sesje zdjęciowe. Od przygotowań do godziny 01.00. Wszystko na personalizowanym pendrive.

Pakiet Foto

od 2500 do 4500zł/ całość

Do kilku fotografów. Foto bez limitów, zdjęcia autorsko obrobione i dopasowane. Duża ilość zdjęć od 500 do nawet 1000szt, galeria online, strona www, fotoksiążki, albumy, sesje zdjęciowe. Od przygotowań do godziny 01.00. Wszystko na personalizowanym pendrive.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nowoczesne, profesjonalne produkcje, oryginalne filmy ze ślubu i wesela to właśnie My. Dokładamy wszelkich starań, aby filmy przez nas realizowane były ciekawe interesujące i oryginalne. Dopełniamy je ciekawymi animacjami i dbamy o każdy szczegół. Pragniemy, aby kręcone przez nas, nie były tylko pamiątką ,ale i dziełem sztuki. Gwarantujemy Ci, że nasi kamerzyści to profesjonaliści posiadający bardzo duże doświadczenie w branży filmowej. Pragniemy, aby materiały ze ślubów i wesel tworzone przez nas miały prawdziwe emocje i uczucia, były kreatywne i nieliniowe.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Naszym klientom oferujemy zróżnicowaną, przejrzystą ofertę. Dzięki możliwości wyboru spośród pakietów i elementów uzupełniających otrzymują Państwo propozycje dokładnie dopasowaną do swoich potrzeb. W pracy wykorzystujemy nowoczesny pełnoklatkowy sprzęt cyfrowy, nowe obiektywy, dodatkowe rejestratory dźwiękowe, profesjonalny osprzęt filmowy i nowoczesne komputery do montażu.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Filmujemy i fotografujemy od przygotowań do godziny 1 z możliwością przedłużenia czasu w zależności od sytuacji i potrzeby.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Filmowanie i fotografowanie od przygotowań do godziny 1.00. Docelowy film od 1 godziny do 3 godziny w zależności od upodobań. Skrót z wesela , teledysk weselny, kilku minutowy. Nawet 800 zdjęć odpowiednio przerobionych, dopasowanych. Indywidualnie podejście. Pełna 3 osiowa stabilizacja dla uzyskania iście kinowych ujęć. Dodatkowe, zewnętrzne rejestratory dźwięku aby wzbogacić dźwięk. Dodatkowa kamerka Osmo w formie backupu i wzbogacenia filmu. Sprzęt SONY z najwyższej półki. Docelowy film i zdjęcia na pendrive aby zachować maksymalną jakość w eleganckim, spersonalizowanym pudełku.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Już od czasów szkolnych miałem zamiłowanie do pracy przy kamerze, pierwsze szlify to pierwsze filmy nagrywane w szkole z różnych wydarzeń szkolnych. Dalej to zamiłowanie przerodziło się pasję i trwa do dziś. Lata doświadczeń pozwalają mi dziś profesjonalnie zajmować się szeroko pojętym filmowaniem.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Podobnie jak z filmem już od czasów szkolnych zawsze to ja fotografowałem dla szkoły wszystkie ważniejsze uroczystości i tak już zostało. Zamiłowanie, pasja i doświadczenie pozwalają Nam dziś na osiągnięcie perfekcji przy fotografowaniu.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jesteśmy firmą rodzinną działającą na terenie całego woj. Łódzkiego i nie tylko... Działamy na rynku już od wielu lat, dzięki temu mamy olbrzymie doświadczenie w branży.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Pracę z ludźmi, dzięki niej możemy uchwycić ich najważniejsze w życiu momenty.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Filmujemy i fotografujemy przy użyciu najnowszych bezslusterkowców firmy SONY A7IIIs, A7IV i A7r IV z wymienną optyką, pozwalającą na uzyskanie idealnej jakości obrazu w każdych warunkach pracy. W połączeniu z pełną stabilizacją prezentowane filmy wyglądają jak pełnoprawne produkcje filmowe. Dzięki temu wasza pamiątka z wesela będzie tak wyjątkowa i niepowtarzalna.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Sprzęt którym dysponujemy jest zawsze z najwyższej półki daje to wsparcie, pozwala zabezpieczyć materiał, daje swobodę i płynność pracy.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Skład jest dopasowany do pakietu wybranego przez Państwa młodych. Może to być jedna osoba ale mogą to być i cztery osoby.

Jak ubieramy się na wesele?

Nasza ekipa filmowa ubrana jest elegancko i tak aby nie rzucać się w oczy.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Docelowy film oddawany jest na pendrive aby zachować maksymalną jakość, wszystko w eleganckim, spersonalizowanym pudełku. Jest również możliwość stworzenia strony internetowej na hasło aby łatwo film czy zdjęcia mogli obejrzeć goście z bardzo daleka Polski lub zagranicy.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Docelowe zdjęcia oddawane są na pendrive aby zachować maksymalną jakość, wszystko w eleganckim, spersonalizowanym pudełku. Jest również możliwość stworzenia strony internetowej na hasło aby łatwo film czy zdjęcia mogli obejrzeć goście z bardzo daleka Polski lub zagranicy.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oddania zależy głownie od terminu ślubu i wybranej opcji, jednak każdy ślub, wesele oddawane są w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Posiadamy wszelkie możliwe, kursy, szkolenia i certyfikaty pozwalające na filmowanie
i fotografowanie w obiektach sakralnych na terenie całego kraju.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Posiadamy świadectwo kwalifikacji Urzędu Lotnictwa Cywilnego, uprawniające do legalnego filmowania i fotografowania z powietrza.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Posiadamy wiele ciekawych i indywidualnych osiągnięć związanych z filmowaniem i fotografowaniem w całej Polsce.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Dla Nas i dla każdej pary to za każdym razem oznacza coś innego, ale zawsze staramy się odnaleźć to idealne zdjęcie indywidualnie dla każdej pary.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy etap Naszej pracy jest ważny i przy każdym momencie dajemy zawsze od siebie 100% zaangażowania.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Jeśli chcielibyście Państwo zadbać o Wasze wspomnienia, możemy dla Was również zrealizować zagraniczną sesję, będzie to na pewno świetna pamiątka na całe życie.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

To bardzo indywidualne podejście, każdy lubi coś innego, każdy widzi się w różnych miejscach my z każdego z tych miejsc zrobimy niezapomnianą pamiątkę.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Każde miejsce może być nietypowe, dla Nas nie ma takich miejsc, zawsze jesteśmy na takie sytuacje przygotowani i gotowi do pracy.

Jaki jest styl naszej pracy?

Staramy się spełnić wszelkie oczekiwania nowożeńców pod względem utrwalenia oraz opracowania filmu ze ślubu i wesela. Ponadto wiemy, że śluby i przyjęcia weselne mogą przynieść niezwykłe sytuacje, zwroty akcji, które także warte są uwiecznienia. Pracując przy filmowaniu i fotografowaniu ślubów, wesel na terenie całego kraju i nie tylko, zyskaliśmy coś, co określa się intuicją zawodową. Dzięki niej przekazujemy wszystkim Młodym Parom wyjątkową relację z najważniejszego dnia w ich życiu. Ważne, by filmowane ujęcia były ciekawe i po prostu żeby cieszyły oko każdego, kto będzie oglądał Wasz film.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Uśmiech, dobry humor i prawdziwe emocje ludzi wystarczą aby dobra zabawa trwała do rana.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Głównie jest to język angielski, który w dzisiejszych czasach pozwoli za porozumienie się w większości sytuacji.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Największą inspiracją dla Nas są prawdziwe, naturalne sytuacje ludzi i ich emocje.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Nie boimy się wyzwań, każdą usługę chętnie dopasujemy do potrzeb Państwa młodych. Robiliśmy to już nie raz i chętnie zrobimy za każdym kolejnym razem.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Nasz sprzęt, doświadczenie oraz wielka kreatywność pozwalają dopasować się do każdych niesprzyjających warunków pogodowych.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nasz sprzęt którym dysponujemy ma tak dużą czułość że nie boimy się ciemnych pomieszczeń i nie stosujemy dodatkowego oświetlenia które bardzo pogarsza kompozycję obrazu.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Nowocześnie, nietuzinkowo, z klasą. Zawsze jesteśmy z tym na bieżąco.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Oryginalnie, nowocześnie, nietuzinkowo, z klasą i na bieżąco.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Dobry humor w każdej postaci, no i coś do tego dobrego humoru.

Nasze pasje.

Film, foto, dron i wszystko co z tym szeroko pojęte.

Ciekawostki na nasz temat.

Weseli, uśmiechnięci, kreatywni, dopasowujący się i odnajdujący się w każdej sytuacji ludzie to właśnie My.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

„Gra o tron”, „Westworld”, „Sherlock Holmes”, „Złap mnie, jeśli potrafisz”, „Skazani na Shawshank" i wiele innych.

Certyfikat 2023 Certyfikat 2021 Certyfikat 2020 Certyfikat 2019
Weselne Wspomnienia
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 28 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
W
Wiesław i Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2023
Poddębice
Data dodania: 31-03-2024

Genialna ekipa. Polecamy ja wszystkim. Cudowna pamiatka.

Marcin
02-04-2024

Bardzo dziękujemy za miłą opinię

D
Danuta i Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2023
Łódź
Data dodania: 30-03-2024

Polecamy tą ekipę, bardzo profesjonalni, świetna jakość, nowoczesny sprzęt.

Marcin
02-04-2024

Bardzo dziękujemy za super opinię

J
Jola i Grzegorz
5.00
 / 5
Data imprezy: 05-05-2023
Bedoń Przykościelny
Data dodania: 17-03-2024

Świetnie i z klasą. Ekipa godna polecenia. Kompleksowo pod każdym względem. Polecamy!

Ł
Łukasz i Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Błaszki
Data dodania: 15-02-2023

Bardzo pozytywna pochwała należny się p. Marcinowi za indywidualne podejście do klienta, Profesjonalny materiał filmowy od samego przygotowania, ceremonie po zabawę weselną. Otrzymaliśmy wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu i wesela, szczerze polecam usługi p. Marcina.

Marcin
16-02-2023

Łukaszu i Kingo bardzo dziękujemy za opinię i pozdrawiamy

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Sieradz
Data dodania: 10-02-2023

Super zgrana ekipa 🙂 jak to w małżeństwie 😆
Foto I kamerami sobie nie przeszkadzali. Bardzo uśmiechnięci, zabawni I kontraktowi ludzie, a przy tym konkretni I profesjonalni. Bary nam pomogli przy przygotowaniach opanować chaos. 😁 W pracy w kościele I na sali niewidoczne 🤣☺😊 Długość filmu do wyboru, mamy pięć godzin I jest ekstra. Plus z tysiąc zdjęć 😃 Ale tak chcieliśmy. Nie ma problemu z dojazdem ani z kontaktem telefonicznym. Cenowo też rozsądnie. 😄😀😀polecam. 😄

Marcin
10-02-2023

Natalio bardzo dziękujemy za bardzo piękną opinię :)

K
Kinga i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Popielawy
Data dodania: 27-12-2022

Polecam z czystym sumieniem Pana Marcina. Pełen profesjonalizm, przepięknie nagrany teledysk ślubny jak i z wesela. Polecam każdemu, kto się zastanawia kogo wybrać... 😍❤️

Marcin
29-12-2022

Kingo i Mateuszu bardzo dziękujemy za super opinie.

P
Paulina i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-10-2022
Łódź
Data dodania: 17-12-2022

Profesjonalizm w każdym calu! Świetna ekipa, super podejście do nas jako Młodej Pary. Pan Marcin cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie nasz pytania :) Dostaliśmy to czego oczekiwaliśmy, piękny teledysk, film oraz zdjęcia. Dziękujemy i polecamy z całego serducha!

Marcin
19-12-2022

Paulino i Adamie bardzo mocno dziękujemy za piękną opinię o Nas

A
Aldona
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Biała Rawska
Data dodania: 17-12-2022

Bardzo dobra jakość nagrania oraz zdjęć. Pełen profesjonalizm. Z wesela wyszedł naprawdę fajny film. Mimo, że długi to dostaliśmy go naprawdę bardzo szybko. Wszystko było tak jak umawialiśmy na początku. Zdjęć również dużo i ciekawe. Bardzo mili i komunikatywni ludzie. Polecamy serdecznie.

Marcin
19-12-2022

Bardzo dziękujemy za miłą opinię i docenienie naszej pracy.

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Weselne Wspomnienia
Imię i nazwisko: Marcin Horodyński
Adres: Łódź, Rajdowa, 94-003, woj. łódzkie
504-658...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 7580
Zadzwoń
504-658...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Łódź

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy