Zobacz zdjęcia (5)
Filmowanie - Studio Burda, Szczecin - zdjęcie 1
Filmowanie - Studio Burda, Szczecin - zdjęcie 2 Filmowanie - Studio Burda, Szczecin - zdjęcie 3 Filmowanie - Studio Burda, Szczecin - zdjęcie 4 Filmowanie - Studio Burda, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

Filmowanie - Studio Burda id:8556

Szczecin, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Studio Burda to przede wszystkim pasja i radość z pracy. Na początku była to firma wyłącznie rodzinna - ojciec "kamerował", córka robiła zdjęcia. Teraz ze względu na własną karierę, Julia pomaga tylko od czasu do czasu podczas filmowania. Za to zawsze wspiera pomysłami!

O filmowaniu wesel mógłbym napisać książkę. Grubą ;) O radości, jaką daje ta praca, o ludziach, którym towarzyszę w najważniejszym dniu życia itp. Nasza praca w tej dziedzinie została uhonorowana prestiżową nagrodą "film miesiąca" portalu Filmy Weselne.

Ale Studio Burda to nie tylko filmowanie wesel. Ta działalność pozwala np. na wspieranie akcji takich, jak "5 minut DKMS". Dzięki niej w Szczecinie zarejestrowano 891 dawców szpiku kostnego. Mój drobny wkład w akcję, to krótki film reklamowy promujący akcję. Pierwszy film ze Studio Burda, który wszedł na ekrany kin!

Angażujemy się również chętnie w różne fajne (czasem zwariowane) projekty i eventy. W ramach szczecińskich juwenaliów, realizowaliśmy film "Idziemy na plażę", promujący hasło "Szczecin leży nad morzem!" ;)

W 2013 roku zrealizowaliśmy także videoklip do kawałka hiphopowego ZPY CzM "Pyritz":

W 2014 wymyśliłem akcję "Na szagę 2014" - samotny rajd rowerowy przez Polskę. Dzięki temu o Studio Burda było głośno w całym kraju ;) a muzykę do klipu udostępnił Don Guralesko.

Cały czas podtrzymuję strumień świeżych pomysłów. Staram się nadążać za nowinkami technicznymi, wymyślam własne (czasem nietypowe) rozwiązania sprzętowe. Ciągle się uczę biorąc udział w szkoleniach, targach i pokazach.

Najważniejsze, co musisz wiedzieć o mnie i moich filmach:

Pracuję w trybie "Flow*"


*Wikipedia: Przepływ (ang. flow, inaczej doznanie uniesienia, uskrzydlenie) – pojęcie z pogranicza psychologii pozytywnej i psychologii motywacji. Twórcą koncepcji jest Mihály Csíkszentmihályi, według którego flow to stan między satysfakcją a euforią, wywołany całkowitym oddaniem się jakiejś czynności.

Opinie Studio Burda (3)

Filmowanie - Studio Burda id:8556
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
O
Ola i Adam Łuczak
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-07-2015
Data dodania: 31-05-2016

Gorąco polecamy STUDIO BURDA!!! Wspaniała współpraca, efekt rewelacyjny, pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta!! Serdecznie pozdrawiamy i w pełni polecamy każdemu kto chce mieć niezapomniane wspomnienia z tego ważnego dnia w życiu!!!

A
Aleksander i Barbara
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-08-2015
Data dodania: 06-01-2016

Wspaniały film! Po prostu. Oglądamy kolejny raz i kolejny raz zostajemy zaskoczeni jakimś szczegółem, którego wcześniej nie widzieliśmy, a który Paweł celowo w tym momencie umieścił! Polecamy!

M
Marcin i Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-06-2015
Data dodania: 26-06-2015

Wspaniałe podejście do pracy, niesamowity efekt końcowy w postaci przepieknej pamiątki z wesela!

liczba odwiedzin: 4296

Popularne miasta w okolicy