Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (21)
Zobacz zdjęcia (21)
Amigo Film - wyjątkowe filmy ślubne | Dron | FOTO + VIDEO, Szczecin - zdjęcie 1
Amigo Film - wyjątkowe filmy ślubne | Dron | FOTO + VIDEO, Szczecin - zdjęcie 1 Amigo Film - wyjątkowe filmy ślubne | Dron | FOTO + VIDEO, Szczecin - zdjęcie 2 Amigo Film - wyjątkowe filmy ślubne | Dron | FOTO + VIDEO, Szczecin - zdjęcie 3 Amigo Film - wyjątkowe filmy ślubne | Dron | FOTO + VIDEO, Szczecin - zdjęcie 4 Amigo Film - wyjątkowe filmy ślubne | Dron | FOTO + VIDEO, Szczecin - zdjęcie 5 Amigo Film - wyjątkowe filmy ślubne | Dron | FOTO + VIDEO, Szczecin - zdjęcie 6 Amigo Film - wyjątkowe filmy ślubne | Dron | FOTO + VIDEO, Szczecin - zdjęcie 7
Amigo Film - wyjątkowe filmy ślubne | Dron | FOTO + VIDEO, Szczecin - zdjęcie 8
1 / 21

Amigo Film - wyjątkowe filmy ślubne | Dron | FOTO + VIDEO id:50486

od 1900 do 3500 zł / film
Szczecin, zachodniopomorskie
(7)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
607-494...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

- Doświadczeni, w pełni zaangażowani operatorzy z pasją
- PROFESJONALNY SPRZĘT - nowoczesne najwyższej jakości kamery i systemy stabilizacji
- DOSKONAŁY DŹWIĘK - Niezależny wielokanałowy rejestrator dźwięku + wysokiej klasy mikrofony
- 100% BEZPIECZEŃSTWA NAGRAŃ - ujęcia zapisywane na 2 oddzielnych kartach pamięci jednocześnie
- DRON - spektakularne nagrania z lotu ptaka
- nieszablonowy nowoczesny ARTYSTYCZNY montaż filmów
- INDYWIDUALNE PODEJŚCIE do każdego ślubu
- możliwość nanoszenia indywidualnych poprawek do otrzymanego filmu (zwykle nasi Klienci nie zgłaszają żadnych poprawek :-) jeśli jednak będziecie chcieli, aby coś lub kogoś pokazać w inny sposób, nie ma problemu – przemontujemy go w taki sposób, abyście byli w pełni zadowoleni).
- doświadczenie w realizacji filmów dla sektora biznesowego (na co dzień tworzymy spoty reklamowe, filmy wizerunkowe itp.)

Każdy nasz film jest wyjątkowy, zaskakuje scenariuszem, montażem i ujęciami. Na ślub przyjeżdżamy wyposażeni w kilka różnych kamer, drona, aparaty, systemy stabilizujące, wiele mikrofonów, oświetlenie oraz przede wszystkim z obszerną wiedzą o sztuce filmowej podpartą wieloletnim doświadczeniem. Wcześniej porozmawiamy o Waszych potrzebach, oczekiwaniach, zaplanowanym scenariuszu tego wyjątkowego dnia. Następnie przedstawimy swoją propozycję, pomysł, wizję artystyczną. Zanim zacznie się Wasz ślub rozpoznamy teren imprezy, pójdziemy do kościoła, czy urzędu oraz na salę weselną zobaczyć jak wygląda wnętrze, jaka jest gra świateł, jakie ujęcia i kadry będą optymalne. Jeśli się zgodzicie, chętnie sfilmujemy też Wasz spacer narzeczeński, spacer poślubny, w każdym miejscu i w każdy, nawet najbardziej zwariowany sposób! :-) Jeśli chcecie, to część scen wyreżyserujemy, ustawimy kamery, światła, a Wy będziecie mogli poczuć się jak profesjonalni aktorzy w swoim własnym filmie. W tym celu wykorzystamy nasze doświadczenie w realizacji spotów promocyjnych dla wymagającego sektora biznesowego oraz obszerną wiedzę na temat reżyserii, techniki operatorskiej i postprodukcji. Chcemy, by każdy nasz film wzruszał, budził wspaniałe wspomnienia, ale przede wszystkim by w piękny sposób opowiadał historię - Waszą historię! :-)

Jaki powinien być nowoczesny film ślubny? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi. Każdy nasz Klient ma przecież inne oczekiwania, inny gust, czy inną wrażliwość artystyczną. Bezdyskusyjnie to co powinno być wspólnym mianownikiem to najwyższa jakość obrazu i dźwięku, doskonały montaż, dobrze i pomysłowo skadrowane ujęcia. Oczywiście same techniczne aspekty nie uczynią z filmu ślubnego materiału, do którego będziecie wielokrotnie chętnie wracać. Obok walorów audiowizualnych liczy się bowiem historia. Nowoczesny reportaż ślubny nie może być nudny, zrealizowany w jednostajnym i przewidywalnym tempie, nie powinien też skupiać się na przeciągających się ujęciach rzeczy nieistotnych. Powinien za to tak opowiadać historię, by wciągnąć i zaskakiwać widza. Dobrze, gdy posiada swój rytm reżyserski, zmienne i umiejętnie modulowane tempo akcji, wiele niezwykłych, przykuwających uwagę widza i nagrywanych wieloma różnymi technikami ujęć. Efektowne i umiejętnie wplatane w film ujęcia slow-motion, time-lapse, czy z drona wzbogacają jego odbiór wizualny. W reportażu ślubnym często umieszczamy nagrania reżyserowane, krótkie wywiady z Młodymi, najbliższą rodziną i gośćmi. Nigdy nie pokazujemy w filmie ujęć mogących kogokolwiek urazić, czy postawić w złym świetle. Po przekazaniu filmu pytamy o ewentualne uwagi, prośby o zmiany itp. To jest Wasz film i to Wy decydujecie, co się w nim znajdzie!

W naszym zespole jest zawodowy doświadczony fotograf, zatem oferujemy również pakiety FILM + FOTO - całą obsługę filmowo-fotograficzną możesz zamówić u nas.

Zachęcamy do kontaktu celem uzyskania szczegółowej wyceny :-)

Amigo Film - wyjątkowe filmy ślubne | Dron | FOTO + VIDEO - film 1 Amigo Film - wyjątkowe filmy ślubne | Dron | FOTO + VIDEO - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Amigo Film Foto

Reportaż ślubny

od 1900 do 3500zł/ film

Cena reportażu zależna od długości filmu, ilości zamówionych operatorów kamery, ewentualnego oraz ewentualnej realizacji sesji narzeczeńskiej i poślubnej. Przykładowe pakiety w galerii zdjęć.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Rozumiemy, jak ważną uroczystość powierzacie nam do uwiecznienia. Dlatego też zanim nastąpi dzień ślubu porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach, o tym jak planujecie spędzić ten wyjątkowy dzień, obejrzymy miejsce ślubu i wesela, opracujemy ogólną koncepcję filmu, zaproponujemy też różne możliwości jego uatrakcyjnienia. Parę godzin przed ślubem przyjedziemy wyposażeni z nowoczesny, w pełni profesjonalny sprzęt do rejestracji obrazu oraz dźwięku (kamery, aparaty, drony, różne mikrofony, rejestratory, dodatkowe oświetlenie, statywy, stabilizatory, gimbale itp.). Wszystko będziemy rejestrować na dwóch kartach jednocześnie - każda nasza kamera i aparat nagrywa na dwie niezależne karty pamięci. Aż do zakończenia wesela będziemy nieustannie szukać wciąż nowych ważnych ujęć, analizować każde z nich pod kątem artystycznym. Proces postprodukcji będzie bardzo drobiazgowy. Sekunda po sekundzie ujęcia połączymy, skorygujemy barwnie, zsynchronizujemy z muzyką, cały czas zachowując ciągłość wizualną i sens opowiadanej historii.

Poza filmem, chętnie wykonamy również profesjonalne zdjęcia. W naszym zespole jest dwóch zawodowych fotografów, którzy z najwyższą starannością oraz z pomysłem, uwiecznią Wasze emocje. Następnie każde zdjęcie zostanie dokładnie obrobione, wywołane cyfrowo, zapisane w dogodnym dla Was pliku i na wybranym przez Was nośniku.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Na co dzień obsługujemy trudny i bardzo wymagający rynek korporacyjny. Tworzymy filmy reklamowe, promocyjne, wizerunkowe, szkoleniowe, reportaże filmowe z eventów itp. Na tym rynku nie ma miejsca na źle skadrowane ujęcie, brak ostrości, szum, brak pomysłu na ciekawe opowiedzenie historii. Pracujemy tylko na w pełni profesjonalnym sprzęcie i zawsze jesteśmy dobrze przygotowani do swojej pracy - nigdy nie zaczynamy nagrywać bez chociaż wstępnej koncepcji, jak będzie wyglądać film. Jeśli chcecie, jesteśmy wstanie zapewnić nawet do 3 operatorów kamery i fotografa w jednym momencie - obsłużymy zatem każde, nawet najbardziej wymagające zlecenie.

W filmach ślubnych lubimy pozytywnie zaskakiwać. Ważne jest też to, aby film wciągał i ciekawie opowiadał historię. Często wolimy więc określać nasze filmy jako reportaże ślubne. Dobrze zrobiony reportaż to nie tylko świetnie technicznie wykonane ujęcia i postprodukcja, ale też, w dużej mierze, to jak opowiada tą piękną historię dwojga kochających się osób. Bardzo chętnie wykonujemy również sesje plenerowe, w kwiatach, na polach, łąkach, w lasach, na brzegu jezior, morza i w każdym innym miejscu, które wybierzecie i w każdy, nawet bardzo nietypowy sposób. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły! :-)

Oferujemy również pakiety FILM + FOTO. Możemy zatem kompleksowo obsłużyć Wasz ślub i wesele, przygotować reportaż i fotoreportaż ślubny. Dzięki temu będziecie mieli całkowitą pewność, że kamerzysta i fotograf będą ze sobą współpracowali na każdym etapie uroczystości i nikt nie będzie nikomu wchodził w kadr, czy w inny sposób utrudniał pracy.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Kto wymyślił to pytanie? :-) Oczywiste jest przecież to, że zakres i czas trwania naszej pracy zależny jest od Waszych potrzeb. Potrzebujecie nas na dwie godziny, popracujemy dwie godziny. Potrzebujecie na 15 godzin, popracujemy 15 godzin. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń. Tak, jak kreatywnie podchodzimy do tworzenia filmów, tak samo kreatywnie podchodzimy do czasu naszej pracy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Każda nasza oferta jest krojona na miarę potrzeb naszych Klientów. Podstawowa oferta to profesjonalny, pozytywnie nastawiony do życia i pracy, zaangażowany operator kamery obecny w Waszym wielkim dniu od ostatnich przygotowań (sala, makijaż, fryzura, ubieranie sukni, marynarki), aż do oczepin + jeszcze chwilę po. Operator ten będzie świetnie przygotowany zarówno pod względem sprzętowym, jak i merytorycznym. Będzie miał też gotową minimum wstępną wizję tego, jak ma wyglądać film, będzie też pamiętał o wszystkich kluczowych momentach, które trzeba uwiecznić. Dodatkowo przez cały czas swojej pracy będzie też szukał coraz to nowych kreatywnych ujęć pokazujących pozytywne emocje, wzruszenie, radość, pozytywną energię. Nasza podstawowa oferta przewiduje też drobiazgowy montaż nagranego materiału. Osoba, która będzie to montować, nie skończy swojej pracy, dopóki każda sekunda i każda klatka filmu nie zostanie właściwie obrobiona. Jeśli coś w końcowym filmie Wam się nie spodoba (np. ktoś zrobi nietypową minę, coś w tle będzie nie tak, jak byście chcieli, wybrany przez nas sposób montażu nie trafi w Wasze oczekiwania itp.) przerobimy go wedle Waszych potrzeb. Ten film ma Wam się podobać, wciągać, zachęcać do kolejnego obejrzenia, cieszyć oczy i budzić piękne wspomnienia oraz pozytywne emocje - to jest nasz cel nadrzędny.

Jeśli jednak chcecie możemy bez problemu rozszerzyć naszą ofertę o:

- drugiego i trzeciego profesjonalnego i chętnego do pracy kamerzystę - zgodnie ze wzorem: liczba pięknych ujęć = liczba ujęć, jakie wykona kamerzysta Amigo Film Foto x liczba kamerzystów :-) Czyli dwóch kamerzystów to więcej pięknych ujęć, z różnych kątów widzenia, z różnych części sali, w różnych planach filmowych - bardzo polecamy tą opcję!
- fotografa, dla którego wykonywanie zdjęć, to sposób na życie - co tu więcej pisać :-)
- sesję narzeczeńską - możecie pospacerować i opowiedzieć lub pokazać, jak bardzo się kochacie!
- sesję poślubną - gwarancja uatrakcyjnienia filmu i teledysku o wiele niezwykłych plenerowych ujęć
- wyjątkowe ujęcia z drona, które pokażą świat w tym ważnym dla Was dniu z zupełnie innej perspektywy
- każdą inną usługę, jaką chcecie :-)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Film to forma sztuki. Wykonując filmy realizujemy się artystycznie. Lubimy też pracę z ludźmi, poznawać ich i opowiadać ich historie. Bardzo nas to inspiruje do działania!

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Profesjonalne kamery oraz aparaty nagrywające na dwóch kartach jednocześnie, systemy stabilizacji (steadycam oraz gimbale), statywy, różne mikrofony, rejestratory dźwięku, słuchawki do bieżącego odsłuchu wykonywanych nagrań, drony, dodatkowe oświetlenie.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Profesjonalny sprzęt w ręku profesjonalnych i zaangażowanych w pracę operatorów to podstawa pracy w branży filmowej i fotograficznej. Zawsze nagrywamy materiały w wysokiej jakości oraz na dwóch kartach pamięci jednocześnie. Zawsze mamy też zapasowe karty, zapasowe kamery, mikrofony itp. Nie ma innej możliwości, jak uwiecznienie tych pięknych chwil w tak ważnym dla Was dniu.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Profesjonalny zmotywowany do pracy i pełen pozytywnej energii operator kamery (w skrócie operator Amigo Film Foto). Może być też dwóch lub nawet trzech takich operatorów jednocześnie. Mamy też dwóch zawodowych fotografów, jeśli chcecie też zdjęcia.

Jak ubieramy się na wesele?

Tak, jak chcecie. Zwykle Klienci chcą byśmy byli ubrani schludnie, ładnie, w niewyróżniających się kolorach. Jeśli chcecie ubierzemy marynarkę i krawat - nie ma problemu :-)

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Możemy przekazać film na pendrive, DVD lub za pośrednictwem serwisów do przesyłania danych. Możemy też umieścić film na serwisie typu YouTube w takiej formie, że zobaczą to albo wszyscy, albo tylko osoby z bezpośrednim linkiem.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Możemy przekazać zdjęcia na pendrive, DVD lub za pośrednictwem serwisów do przesyłania danych.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Do ustalenia, ale zwykle minimum 30 dni. Bardzo drobiazgowo obrabiamy filmy i zdjęcia, stąd trzeba nieco poczekać. Termin ten jest indywidualnie ustalany podczas podpisywania umowy.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście, że tak. Możemy fotografować i filmować w kościele.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Mamy nie tylko świadectwo kwalifikacji, ale też polisę OC i wieloletnie doświadczenie w realizacji ujęć z lotu ptaka, nawet w trudnych, nieoczywistych warunkach.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Uwielbiamy uwieczniać każdą chwilę ważną dla Was - to zaszczyt móc być w pobliżu w takich momentach!

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Bardzo chętnie. Czas i miejsce planu zdjęciowego ogranicza tylko nasz i Wasz grafik.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Park, łąka, pole słoneczników, las, nadmorska plaża.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Start dronem z kołyszącej się na falach motorówki na środku Zalewu Szczecińskiego o godzinie 5 rano :-) Raz nawet byliśmy w ciasnej i gorącej kabinie żurawia na placu budowy jakieś 70 metrów nad ziemią. Najtrudniej było wejść po drabinie z całym sprzętem :-)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Przygotuj:
- 2 szklanki dobrego nastroju
- pół kostki dystansu do samego siebie
- nieco alkoholu
- szczypta wariactwa
- dwie łyżki dobrej muzyki
Całość dobrze wymieszaj i podaj bezpośrednio po zaślubinach :-)

Języki obce, którymi się posługujemy.

Angielski komunikatywnie, hiszpański coś między podstawami, a stopniem komunikatywnym.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, że tak - przecież to film robiony dla Was i opowiadający Waszą piękną historię! :-) Jesteśmy w pełni elastyczni i kreatywnie podchodzimy do każdego nowego wyzwania!

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Przed realizacją każdego zlecenia sprawdzamy prognozę pogody, analizujemy też ruch chmur i stref opadów. Jeśli występuje ryzyko deszczu bierzemy parasole, odpowiednio też zabezpieczamy sprzęt do pracy w trudnych warunkach. Oczywiście podczas gwałtownej burzy na zewnątrz raczej nie popracujemy...

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Film i fotografia do światło. Oczywiście nasze kamery i aparaty potrafią rejestrować dobrej jakości obraz również przy słabym oświetleniu, ale nieco światła zawsze poprawia takie parametry jak ostrość, odwzorowanie kolorów itp. Posiadamy też zestawy oświetleniowe, choć w trakcie filmowania ślubów staramy się ich nie używać, aby nie zakłócać przebiegu uroczystości. Natomiast lampa błyskowa przy realizacji zdjęć, to standardowe wyposażenie każdego fotografa.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Obowiązkowo kamerę, aparat i dużą dawkę pozytywnej energii :-)

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Amigo Film Foto (7)

Amigo Film - wyjątkowe filmy ślubne | Dron | FOTO + VIDEO id:50486
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Malechowo
Data dodania: 29-10-2022

Serdecznie polecamy. Film jak i teledysk wykonany na najwyższym poziomie. Usługa wykonana w terminie. Kamerzysta dostosował się do naszych wytycznych. Możliwość wyboru piosenek do filmu jak i do teledysku co jest bardzo dużym plusem. Usługa wykonana 10/10

D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Szczecin
Data dodania: 15-10-2022

AMIGO Film,
to pełny profesjonalizm, kultura, łatwość kontaktu
i przystępna cena.
Film że ślubu i wesela z pomysłem, ciekawy montaż
i przepiękne ujęcia z drona . Widać w filmie 'rękę artysty ".
Bardzo dziękuję Panie Łukaszu , że pomógł mi Pan
zrobić prezent Młodej Parze.
Prezent, którego wartość będzie rosła z upływem lat.
Polecam wszystkim współpracę z Panem Łukaszem
- bo warto.

Łukasz
19-10-2022

Bardzo się cieszymy, że film się podoba. Zawsze staramy się dać z siebie maksimum, zarówno podczas filmowania, jak i w trakcie późniejszego montażu :-)

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2022
Szczecin
Data dodania: 06-10-2022

Witam ,
Z całego serca polecamy Amigo Film , reportaż ślubny super zmontowany , profesjonalna obsługa, wszystko zrobione na czas, ujęcia i pomysły Pana Łukasza na film pierwsza klasa . Super pamiątka na całe życie w tak pięknej oprawie 😊
Pozdrawiamy
Paulina I Patryk 😊

Łukasz
06-10-2022

Bardzo się cieszę, że podoba się Wam film z tak wyjątkowego dnia. To był zaszczyt móc uwieczniać najpiękniejsze momenty Waszego ślubu i wesela. Dużo radości na nowej drodze życiowej! :-)

B
Bartek i Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2022
Barlinek
Data dodania: 26-09-2022

Super kamerzyści, chlopaki znają się na robocie

Łukasz
06-10-2022

Cieszymy się, że jesteście zadowoleni z naszej pracy na Waszym ślubie i weselu :-)

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Zieleniewo
Data dodania: 30-07-2022

Bardzo dziękujemy 😃 Film z naszego najważniejszego dnia jest dla nas przepiękną pamiątką ❤️ Zostały uchwycone piękne chwile 😃 Film w którym widać pasję, zamiłowanie i kreatywność Pana Łukasza 😃 Profesjonalizm na najwyższym poziomie ⭐💪🚒 🔥
Polecamy prosto z serduszka 💕

Łukasz
05-08-2022

Bardzo się cieszę, że film się podoba :-) życzę mnóstwo szczęścia na nowej wspólnej drodze życiowej :-)

P
Przemek
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Szczecin
Data dodania: 02-01-2022

Bardzo polecam firmę Amigo Film Foto. Z obecną żoną szukałem kamerzysty, który zrealizuje nowoczesny, nieszablonowy spełniający nasze oczekiwania film i teledysk ślubny. Ciężko było nam znaleźć usługodawcę, który ma duszę artystyczną i potrafi zoobrazowac naszą wizję w nowej technologii. Do decyzji przekonały nas profesjonalne filmy na stronie Amigo Film Foto, YouTube, FB oraz spotkanie z Panem Łukaszem. W dniu ślubu i wesela
kamerzyści byli bardzo zaangażowani, dyskretni, skoncentrowani na filmowaniu. Pogoda nam dopisała więc wyszły super ujęcia również z Drona. Ponadto w wieczór przed ślubem Pan Łukasz uratował naszą prezentację podziękowań dla rodziców oraz naprawił uszkodzony kabel HDMI od projektora.
Scenariusz oraz sposób filmowania przerósł nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zadowoleni z wyboru i z pewnością w przyszłości skorzystamy z usług Amigo Film Foto. Dziękujemy za super pamiątkę ze ślubu i wesela.

Łukasz
03-01-2022

Bardzo dziękujemy za opinię :-) Praca z Wami była wielką przyjemnością, polecamy się na przyszłość przy innych projektach filmowych :-)

E
Eliza
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Dębno
Data dodania: 06-12-2021

Serdecznie polecam kamerzystów z Amigo. Na ich ofertę trafiłam całkiem przypadkowo, lecz jakość prezentowanych na ich stronie filmów na tyle mnie przekonała, że wraz z obecnym już mężem postawiliśmy na ich ofertę w naszym najważniejszym dniu życia:) To był strzał w 10 :) Kamerzyści byli bardzo dyskretni w swojej pracy, nie dało się odczuć ich obecności, różnorodność ujęć, super montaż, w tym także ujęcia z drona. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich pracy, a takze szczęśliwi, że udało się stworzyć piękny film ze ślubu i wesela.

Łukasz
07-12-2021

Bardzo cieszymy się, że nasza usługa w pełni spełniła Wasze oczekiwania - to była wielka przyjemność móc realizować dla Was film! :-) Pozdrawiamy serdecznie :-)

Kontakt Amigo Film Foto

Nazwa firmy: Amigo Film Foto
NIP: 8522389308
Imię i nazwisko: Łukasz Mozolewski
Adres: Szczecin, woj. zachodniopomorskie
607-494...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1623
Zadzwoń
607-494...
Napisz

Popularne miasta w okolicy