Filmowanie wesela z powietrza id:15111

Oferta
Dodaj do plannera

Oferujemy Państwu usługi filmowania oraz fotografowania z powietrza - z lotu ptaka. Nasz dron umożliwi uzyskanie niepowtarzalnych ujęć w miejscach niedostępnych dla innych urządzeń latających (samolotów, lotni, śmigłowców). Jesteśmy doświadczoną firmą, która we współpracy z klientem stawia na jego pełne zadowolenie z efektów pracy.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i przestrzeganie przepisów prawa lotniczego. Ponadto nasi piloci posiadają licencję UAVO wydawaną przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, która jest niezbędna do wykonywania lotów komercyjnych. Dzięki temu mają Państwo pewność, że otrzymany materiał jest w 100% legalny.

Nasz sprzęt:
Używamy najbardziej zaawansowanego sprzętu, dzięki któremu możemy zaoferować Państwu pełnowartościowy standard 4K (ULTRA HD) w szybkości 30 klatek/s.! Nasz sprzęt latający posiada podgląd na żywo oraz profesjonalną stabilizację kamery dzięki czemu podczas całego lotu kontrolujemy kadr.

Cennik

Orientacyjna cena: 400 PLN

Lubimy rozmawiać i dopasowywać się do potrzeb klienta, dlatego koszty każdego zlecenia ustalamy indywidualnie podczas rozmowy. Postaramy się tak dopasować dla Państwa ofertę, aby ostateczna cena była niższa niż u konkurencyjnych firm.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Filmowanie wesela z powietrza
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Turek
Kod:62-700
Data dodania: 08-06-2015
Liczba odwiedzin: 238

Nowe ogłoszenia