Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Filmy ślubne Okamgnienie - zatrzymujemy chwile id:28684

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 12-06-2017
Liczba odwiedzin: 233

Oferta

Realizując filmy ślubne w Okamgnieniu staramy się zachować i pokazać esencję i aromat wydarzenia. Zamiast reporterskiej relacji stawiamy na krótsze i dynamiczne kadry. Najważniejsze są dla nas Wasze emocje, a przede wszystkim radość, wiara, bliskość, czułość i szaleństwo.

Roman, twórca Okamgnienia, będzie Wam towarzyszył od pierwszych momentów tego dnia aż do oczepin. Standardowy pakiet obejmuje 2-5 minutowy skrót uroczystości oraz 30-50 minutowy film zawierające wszystkie najważniejsze momenty dnia: przygotowania, błogosławieństwo rodziców, plener w dniu ślubu, Mszę Świętą, życzenia, zabawę, oczepiny... Ważne jest dla nas poznanie Waszych oczekiwań i planów, dlatego zachęcamy do spotkania się i rozmowy.

Okamgnienie realizuje filmy w Krakowie oraz okolicach (Niepołomice, Wieliczka, Zielonki, Piekary, Liszki) oraz w całej Małopolsce (Zakopane, Myślenice, Limanowa, Nowy Sącz).

Rodzaj:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • full HD
 • teledysk z wesela

Ilość kamer:

 • 2 kamery
 • 3 kamery

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Filmy ślubne Okamgnienie - zatrzymujemy chwile
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.