Zobacz zdjęcia (5)
Flavour-Factor Profesjonalna obsługa barmańska, Szczecin - zdjęcie 1
Flavour-Factor Profesjonalna obsługa barmańska, Szczecin - zdjęcie 2 Flavour-Factor Profesjonalna obsługa barmańska, Szczecin - zdjęcie 3 Flavour-Factor Profesjonalna obsługa barmańska, Szczecin - zdjęcie 4 Flavour-Factor Profesjonalna obsługa barmańska, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

Flavour-Factor Profesjonalna obsługa barmańska id:13637

Szczecin, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
530-130...
793-053...

O nas

O NAS
Flavour Factor to agencja barmańska zajmująca się profesjonalną obsługą wesel, imprez firmowych oraz innych wydarzeń. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży barmańskiej pozwala zaoferować najwyższą jakość organizacji baru na Państwa przyjęciu.
Jesteśmy firmą prężnie działającą na rynku od wielu lat i wciąż podnosimy swoje kwalifikacje. Znamy tysiące przepisów, które miksujemy i wzbogacamy o autorskie propozycje, ponieważ poszukiwania nowych smaków to nasza największa pasja. Doskonale wiemy jak sprawić, aby ten wyjątkowy dla Państwa wieczór pozstawił magiczne wspomnienia na długi czas.
Zapewniamy pełną obsługę barmańską, połączoną z wynajmem mobilnych barów zaprojektowanych specjalnie na nasze potrzeby, według naszego projektu. Świadczymy widowiskowe pokazy barmańskie w stylu FLAIR połączone z fire show.
Komponujemy drinki emocjami i osobowością zaproszonych gości, proponując oryginalne kompozycje w idealnych proporcjach dobrego humoru.
Pracujemy profesjonalnie, dbając o rewelacyjną atmosferę przy barze, zawsze zachowując zawodowy dystans i dbając o najwyższe standardy obsługi. Podstawą naszej pracy są ekologiczne syropy i musy owocowe, które wytwarzamy sami ze świeżych produktów.

Nie jesteśmy „gołosłowni”, zanim zdecydujecie się Państwo na obsługę przyjęcia przez naszą firmę możecie sprawdzić jak pracujemy oraz wypróbować koktajli w naszym stacjonarnym cocktail barze „THE PTAK I PIES” w Szczecinie.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Szczecin, woj. zachodniopomorskie
530-130...
793-053...
liczba odwiedzin: 4297
Zadzwoń
530-130...
793-053...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie