Zobacz zdjęcia (5)
Flora i Papier - papeteria ślubna pełna subtelności, Kraków - zdjęcie 1
Flora i Papier - papeteria ślubna pełna subtelności, Kraków - zdjęcie 2 Flora i Papier - papeteria ślubna pełna subtelności, Kraków - zdjęcie 3 Flora i Papier - papeteria ślubna pełna subtelności, Kraków - zdjęcie 4 Flora i Papier - papeteria ślubna pełna subtelności, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Flora i Papier - papeteria ślubna pełna subtelności id:46767

Kraków, małopolskie
E-firma videospotkanie

O nas

Flora i Papier to miejsce, w którym tworzymy prostą i delikatną papeterię ślubną, której wzory inspirowane są naturą.
Jej historia, zaczęła się od pierwszego projektu zaproszeń dla przyjaciół. Priorytetem stało się, aby ten mały a zarazem znaczący dodatek do uroczystości pasował nie tylko do stylu wesela ale przede wszystkim do nich samych. Tak powstał jeden z pierwszych projektów. Każdy kolejny – to wielka przyjemność, bo przecież są to elementy, które towarzyszą świętu miłości.

Nasza papeteria daleka jest od pompatyczności i przepychu. Bardzo ważny jest dla nas szacunek do papieru i jego szlachetności, dlatego też jego dobór jest dla nas kluczowy. Stawiamy na prostotę – która przecież zawsze się broni i nigdy nie starzeje, a jeśli już – jest to starość piękna i romantyczna. Absolutnie zakochaliśmy się w motywach roślinnych. Cenimy Matkę Ziemię, dlatego staramy się wykorzystywać materiały ekologiczne minimalizując szkodliwe surowce.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie bo najważniejsze dla nas jest Wasze szczęście.

liczba odwiedzin: 1921

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie