Zobacz zdjęcia (5)
FLORICULTURE | Nowoczesna oprawa florystyczna ślubów , Ołtarzew - zdjęcie 1
FLORICULTURE | Nowoczesna oprawa florystyczna ślubów , Ołtarzew - zdjęcie 2 FLORICULTURE | Nowoczesna oprawa florystyczna ślubów , Ołtarzew - zdjęcie 3 FLORICULTURE | Nowoczesna oprawa florystyczna ślubów , Ołtarzew - zdjęcie 4 FLORICULTURE | Nowoczesna oprawa florystyczna ślubów , Ołtarzew - zdjęcie 5
1 / 5

FLORICULTURE | Nowoczesna oprawa florystyczna ślubów id:53818

Ołtarzew, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
602-455...

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Jak będzie przebiegać nasza współpraca?

1) Kreatywny design
Spotkanie zacznę od wysłuchania Waszych pomysłów i oczekiwań, ustalenia motywu przewodniego oraz budżetu.
Dobierzemy wspólnie również dodatkowe elementy dekoracyjne tj.: krzesła, tekstylia, zastawa.
2) Tworzenie moodboard'u
Analizuję Wasze pomysły, dopasowując je do budżetu oraz wizji wydarzenia.
Tworzę pełną wizualizację projektu wraz ze szczegółową wyceną.
3) Odliczania czas start!
Podpiszemy umowę oraz pobiorę 25% zaliczki, która dla mnie stanowi zielone światło do rozpoczęcia działań nad Waszym ślubem.
Zabieram się za rezerwację dekoracji, zamówienie kwiatów i koordynację zespołu.

Dlaczego warto nam zaufać?
-> Cały dzień dla Was - Gwarantujemy, że w tym dniu będziemy w pełni dostępni do Waszej dyspozycji. Nie przyjmujemy innych, nawet małych zleceń na dany dzień. Nie odbieramy telefonów w trakcie pracy i w pełni skupiamy się na stworzeniu pięknej atmosfery.
-> Spójna koncepcja - Aby Wasze przyjęcie pozostało na długo w pamięci Gości, dbamy o każdy najmniejszy szczegół. Współpracujemy z wypożyczalniami i innymi podwykonawcami, aby świadczyć kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.
-> Praca zgodnie z harmonogramem - Czy to podczas współpracy z Wedding Plannerami, czy salą, zadajemy mnóstwo pytań. Dbamy o to, aby w dniu wesela nie dać się zaskoczyć - pracujemy w oparciu o pieczołowicie skomponowane listy zadań.
-> Dobra atmosfera - Wiemy z jak wieloma przygotowaniami wiąże się ten dzień, dlatego ostatnich poprawek dokonujemy maksymalnie dwa tygodnie przed imprezą. Umowa pokryje wszystkie nurtujące Was kwestie.

Co nas wyróżnia?
* Pamiętamy o środowisku - Po demontażu segregujemy kompozycje, aby móc odzyskać z nich jak najwięcej. Część roślin wykorzystujemy ponownie. Przebrane żywe kwiaty pozostawiamy do Waszej dyspozycji w formie bukietów, suszymy, kompostujemy.
* Korzystamy z tego, co najlepsze lokalnie - W sezonie w większości używamy kwiatów z polskich upraw. Współpracujemy z organicznymi farmami i lokalnymi dostawcami. Lubimy jednak sięgać po wyjątkowe odmiany, często dostępne wyłącznie z importu.
* Pracujemy z różnorodnym materiałem - Dobierając materiał kwiatowy nie ograniczamy się wyłącznie do żywych kwiatów ciętych. W naszych aranżacjach często wykorzystujemy rośliny suszone, stabilizowane oraz doniczkowe. Pozwala to osiągnąć nieoczywisty efekt, który jednocześnie jest bardziej przyjazny środowisku.
* Nie straszna nam praca na wysokościach! - Inspirują nas floryści z zagranicy, którzy często sięgają po to rozwiązanie, aby osiągnąć efekt wow. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie nie tylko podwieszenia z roślin, ale również materiałów czy sznurów lampek, lampionów.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Gwarantujemy, że w tym dniu będziemy w pełni dostępni do Waszej dyspozycji. Nie przyjmujemy innych, nawet małych zleceń na dany dzień. Nie odbieramy telefonów w trakcie pracy i w pełni skupiamy się na stworzeniu pięknej atmosfery. Czy to podczas współpracy z Wedding Plannerami, czy salą, zadajemy mnóstwo pytań. Dbamy o to, aby w dniu wesela nie dać się zaskoczyć - pracujemy w oparciu o pieczołowicie skomponowane listy zadań. Wiemy z jak wieloma przygotowaniami wiąże się ten dzień, dlatego ostatnich poprawek dokonujemy maksymalnie dwa tygodnie przed imprezą. Umowa pokryje wszystkie nurtujące Was kwestie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Aby Wasze przyjęcie pozostało na długo w pamięci Gości, dbamy o każdy najmniejszy szczegół. Współpracujemy z wypożyczalniami i innymi podwykonawcami, aby świadczyć kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Jaki jest zakres naszych usług?

Oferujemy kompleksową usługę dekoracji dnia ślubu począwszy od aranżacji miejsca ślubu, wesela (w tym dobieramy tekstylia, meble, dodatki), przestrzeni wokół sali, skończywszy na dekoracjach osobistych.

Od czego uzależniony jest koszt naszych usług i w jaki sposób jest uzgadniany?

Każdą wycenę tworzymy indywidualnie w oparciu o nasz ogólny cennik. Kwotę dopasowujemy do budżetu Pary Młodej.

Czy przygotowujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów?

Staramy się nie używać sztucznych kwiatów w naszych dekoracjach. Sięgamy wyłącznie po gatunki niedostępne na polskim rynku na specjalne życzenie Pary Młodej.

Jak radzimy sobie z trudnymi miejscami/salami weselnymi?

Stawiamy na uprzejmość, profesjonalizm i zrozumienie, ponieważ wszyscy gramy do jednej bramki!

Jakie ciekawe dodatki ślubne posiadamy w swojej ofercie?

Naczynia i świeczniki przywiezione z zagranicy lub wyszukane na targach staroci, jak również zaprojektowane przez nas, a także tekstylia z wysokiej jakości materiałów, postumenty, stelarze itp.

Czy zgadzamy się na wykorzystanie w naszej realizacji dekoracji i dodatków dostarczonych przez państwa młodych?

Wykorzystujemy dekoracje i dodatki dostarczone przez Państwa Młodych jeśli są one spójne z resztą aranżacji.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nasza pracownia ma za sobą dwa sezony ślubne, wcześniej przez 4 lata zdobywaliśmy doświadczenie w topowych warszawskich pracowniach.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Uwielbiamy śluby z wyraźnym motywem przewodnim. Nasz najciekawszy projekt to ślub w stylu DISCO zorganizowany w murach Reduty Banku Polskiego.

Czy dekorujemy przyjęcia w plenerze?

Dekoracja przyjęć w plenerze to nasza mocna strona!

Czy podejmujemy się realizacji za granicą?

Jak najbardziej, marzymy o takim wyzwaniu na terenie Europy.

Jaki jest zakres naszych działań w dniu ślubu - przed i po uroczystości?

Dzień ślubu rozpoczynamy od dostarczenia dekoracji osobistych, następnie rozpoczynamy montaż dekoracji sali, a póżniej ceremonii zaślubin. Kończymy pracę minimum godzinę przed rozpoczęciem ślubu. Wykonujemy demontaż sali zazwyczaj zaraz po zakończeniu zabawy, po wcześniejszym uzgodnieniu z salą. Nie zostawiamy po sobie żadnych śladów.

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Para Młoda przed realizacją decyduje czy chciałaby zabrać kwiaty po weselu. Możecie rozdać je bliskim po demontażu, na przykład w formie przygotowanych przez nas bukietów. Jeśli my zabieramy dekoracje, starannie je segregujemy, odzyskujemy co tylko się da, a resztę kompostujemy.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Wiemy, że przygotowanie spójnego projektu wymaga wielu rozmów, dlatego wymieniamy nawet kilkadziesiąt maili z naszymi Parami. Oferujemy spotkania online na początku współpracy oraz spotkania na żywo, na przykład na miejscu przyjęcia. Jesteśmy dostępni pod telefonem oraz za pomocą kanałów w Social Mediach w godzinach pracy.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Na podstawie krótkiej rozmowy jesteśmy w stanie zaoferować kilka wariantów dekoracji, aby lepiej poznać Wasze oczekiwania i nakreślić styl aranżacji. Tworzymy wizualizacje na podstawie zdjęć naszych realizacji oraz Pinterest'a, aby zobrazować jak najlepiej nasze pomysły.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Po zawarciu kontraktu możliwe są zmiany, z założeniem, że kwota zamówienia może zmniejszyć się o maksymalnie 10% w stosunku do kwoty z umowy.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jak zrodziła się nasza pasja do wykonywania dekoracji?

Od dziecka ogromną przyjemność sprawiały mi wszelakie zajęcia manualne oraz organizowanie wyjątkowych niespodzianek dla bliskich, dopracowanych od A do Z. Postanowiłam pasję przekuć w pracę, która pozwala mi pielęgnować zamiłowanie do kwiatów.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W pracy najbardziej ekscytuje mnie to, że nasze projekty są skomplikowane i wymagają świetnej organizacji.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Obserwujemy wielu florystów z zagranicy, poza sezonem dużo podróżujemy, odwiedzamy muzea i wertujemy albumy z inspiracjami.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Napisy ledowe, biało-zielone dekoracje, kule disco.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Po demontażu segregujemy kompozycje, aby móc odzyskać z nich jak najwięcej. Część roślin wykorzystujemy ponownie. Przebrane żywe kwiaty pozostawiamy do Waszej dyspozycji w formie bukietów, suszymy, kompostujemy. W sezonie w większości używamy kwiatów z polskich upraw. Współpracujemy z organicznymi farmami i lokalnymi dostawcami. Lubimy jednak sięgać po wyjątkowe odmiany, często dostępne wyłącznie z importu.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 1182239752
Adres: Ołtarzew, , 05-850, woj. mazowieckie
602-455...
liczba odwiedzin: 200
Zadzwoń
602-455...
Napisz

Popularne miasta w okolicy