Floriculture

od 8000 do 50000 zł
Ołtarzew, mazowieckie
(3)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
602-455...

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

O nas

Jak będzie przebiegać nasza współpraca?

Naszą pełną ofertę, szczegółowy opis przebiegu współpracy oraz portfolio znajdziecie na stronie internetowej.
Aby rozpocząć współpracę, wypełnij krótką ankietę, którą znajdziesz w zakładce współpraca na naszej stronie internetowej, a następnie umów spotkanie online przy pomocy linku, który znajdziesz w tym samym miejscu poniżej.

Na tej podstawie w ciągu ok. 10 dni roboczych przygotujemy wstępną wizualizację i wycenę wszystkich elementów. Nasze minimum logistyczne na przyjęcia powyżej 70 os. w tym roku to 8000 PLN, natomiast na przyjęcia oddalone o ponad 150 km od Warszawy - 15 000 PLN. Zajmujemy się kompleksową dekoracją, więc możecie powierzyć wszelkie wyzwania związane ze scenografią Waszego Dnia.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Gwarantujemy, że w tym dniu będziemy w pełni dostępni do Waszej dyspozycji. Nie przyjmujemy innych, nawet małych zleceń na dany dzień. Nie odbieramy telefonów w trakcie pracy i w pełni skupiamy się na stworzeniu pięknej atmosfery. Czy to podczas współpracy z Wedding Plannerami, czy salą, zadajemy mnóstwo pytań. Dbamy o to, aby w dniu wesela nie dać się zaskoczyć - pracujemy w oparciu o pieczołowicie skomponowane listy zadań. Wiemy z jak wieloma przygotowaniami wiąże się ten dzień, dlatego ostatnich poprawek dokonujemy maksymalnie dwa tygodnie przed imprezą. Umowa pokryje wszystkie nurtujące Was kwestie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Aby Wasze przyjęcie pozostało na długo w pamięci Gości, dbamy o każdy najmniejszy szczegół. Współpracujemy z wypożyczalniami i innymi podwykonawcami, aby świadczyć kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Jaki jest zakres naszych usług?

Oferujemy kompleksową usługę dekoracji dnia ślubu począwszy od aranżacji miejsca ślubu, wesela (w tym dobieramy tekstylia, meble, dodatki), przestrzeni wokół sali, skończywszy na dekoracjach osobistych.

Od czego uzależniony jest koszt naszych usług i w jaki sposób jest uzgadniany?

Każdą wycenę tworzymy indywidualnie w oparciu o nasz ogólny cennik. Kwotę dopasowujemy do budżetu Pary Młodej.

Czy przygotowujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów?

Staramy się nie używać sztucznych kwiatów w naszych dekoracjach. Sięgamy wyłącznie po gatunki niedostępne na polskim rynku na specjalne życzenie Pary Młodej.

Jak radzimy sobie z trudnymi miejscami/salami weselnymi?

Stawiamy na uprzejmość, profesjonalizm i zrozumienie, ponieważ wszyscy gramy do jednej bramki!

Jakie ciekawe dodatki ślubne posiadamy w swojej ofercie?

Naczynia i świeczniki przywiezione z zagranicy lub wyszukane na targach staroci, jak również zaprojektowane przez nas, a także tekstylia z wysokiej jakości materiałów, postumenty, stelarze itp.

Czy zgadzamy się na wykorzystanie w naszej realizacji dekoracji i dodatków dostarczonych przez państwa młodych?

Wykorzystujemy dekoracje i dodatki dostarczone przez Państwa Młodych jeśli są one spójne z resztą aranżacji.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nasza pracownia ma za sobą dwa sezony ślubne, wcześniej przez 4 lata zdobywaliśmy doświadczenie w topowych warszawskich pracowniach.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Uwielbiamy śluby z wyraźnym motywem przewodnim. Nasz najciekawszy projekt to ślub w stylu DISCO zorganizowany w murach Reduty Banku Polskiego.

Czy dekorujemy przyjęcia w plenerze?

Dekoracja przyjęć w plenerze to nasza mocna strona!

Czy podejmujemy się realizacji za granicą?

Jak najbardziej, marzymy o takim wyzwaniu na terenie Europy.

Jaki jest zakres naszych działań w dniu ślubu - przed i po uroczystości?

Dzień ślubu rozpoczynamy od dostarczenia dekoracji osobistych, następnie rozpoczynamy montaż dekoracji sali, a póżniej ceremonii zaślubin. Kończymy pracę minimum godzinę przed rozpoczęciem ślubu. Wykonujemy demontaż sali zazwyczaj zaraz po zakończeniu zabawy, po wcześniejszym uzgodnieniu z salą. Nie zostawiamy po sobie żadnych śladów.

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Para Młoda przed realizacją decyduje czy chciałaby zabrać kwiaty po weselu. Możecie rozdać je bliskim po demontażu, na przykład w formie przygotowanych przez nas bukietów. Jeśli my zabieramy dekoracje, starannie je segregujemy, odzyskujemy co tylko się da, a resztę kompostujemy.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Wiemy, że przygotowanie spójnego projektu wymaga wielu rozmów, dlatego wymieniamy nawet kilkadziesiąt maili z naszymi Parami. Oferujemy spotkania online na początku współpracy oraz spotkania na żywo, na przykład na miejscu przyjęcia. Jesteśmy dostępni pod telefonem oraz za pomocą kanałów w Social Mediach w godzinach pracy.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Na podstawie krótkiej rozmowy jesteśmy w stanie zaoferować kilka wariantów dekoracji, aby lepiej poznać Wasze oczekiwania i nakreślić styl aranżacji. Tworzymy wizualizacje na podstawie zdjęć naszych realizacji oraz Pinterest'a, aby zobrazować jak najlepiej nasze pomysły.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Po zawarciu kontraktu możliwe są zmiany, z założeniem, że kwota zamówienia może zmniejszyć się o maksymalnie 10% w stosunku do kwoty z umowy.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jak zrodziła się nasza pasja do wykonywania dekoracji?

Od dziecka ogromną przyjemność sprawiały mi wszelakie zajęcia manualne oraz organizowanie wyjątkowych niespodzianek dla bliskich, dopracowanych od A do Z. Postanowiłam pasję przekuć w pracę, która pozwala mi pielęgnować zamiłowanie do kwiatów.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W pracy najbardziej ekscytuje mnie to, że nasze projekty są skomplikowane i wymagają świetnej organizacji.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Obserwujemy wielu florystów z zagranicy, poza sezonem dużo podróżujemy, odwiedzamy muzea i wertujemy albumy z inspiracjami.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Napisy ledowe, biało-zielone dekoracje, kule disco.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Po demontażu segregujemy kompozycje, aby móc odzyskać z nich jak najwięcej. Część roślin wykorzystujemy ponownie. Przebrane żywe kwiaty pozostawiamy do Waszej dyspozycji w formie bukietów, suszymy, kompostujemy. W sezonie w większości używamy kwiatów z polskich upraw. Współpracujemy z organicznymi farmami i lokalnymi dostawcami. Lubimy jednak sięgać po wyjątkowe odmiany, często dostępne wyłącznie z importu.

Floriculture
Średnia ocen: 4,53 / 5 z 3 opinii
4,53
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-08-2023
Wybrane firmy: 6 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Grodzisk Mazowiecki
Data dodania: 09-08-2023

Znakomita komunikacja, profesjonalne podejście do klienta, znakomite wyczucie potrzeb, świetne propozycje, znakomite wykonanie i dopilnowanie dekoracji! Gorąco polecamy!

Martyna Fijałkowska
Martyna Fijałkowska
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Grodzisk Mazowiecki
Data dodania: 07-06-2023

Współpraca z Anią była czystą przyjemnością, super kontakt, piękna wizualizacja dekoracji, po której mogłam sobie wyobrazić jak będzie mniej więcej wyglądało nasze wesele, odzwierciedlenie 100 %. Pomocna dłoń, perfekcja, idealnie doradztwo, profesjonalizm, bardzo polecamy !!!

M
Magdalena
3.60
 / 5
Data ślubu: 08-07-2023
Warszawa
Data dodania: 31-07-2023

Na początku wydawało się, że będzie to super współpraca, niestety popsuło się wszystko w dniu ślubu, a tak naprawdę to jest najważniejsze.

Kontakt na początku bardzo dobry, sprawny, miły. Łatwo doszliśmy do ustalenia oferty, naszych oczekiwań i wyceny.

W dniu ślubu na stołach inne kwiatki niż w ofercie oraz gałązki malin, czego nikt z nami nie ustalił. Nie wyglądało to dobrze. Brak podwójnych numerków na stołach. Robota wykonana bardzo szybko, bez dopilnowania rzeczy, które umawialiśmy się, że będą dopilnowane, ale wtedy trzeba by zostać chwilę dłużej. Widocznie nie było warto, za to relacja na instastory szybko wleciała, że 2h i po robocie. Całe szczęście kelnerzy z sali dopilnowali tego, co było trzeba, bo ich o to poprosiliśmy widząc podejście usługodawcy. Bardzo mała elastyczność. Na moje pytanie "czy te leżaki mogą stać bardziej z boku, bo tutaj, gdzie stoją będziemy stać przy składaniu życzeń?" brzmiała "ale tak było w ofercie, staniecie gdzie indziej". W ofercie ustalanej pół roku wcześniej. Oczekiwałabym innej reakcji, kiedy trzeba leżaki przestawić pół metra dalej. Dodatkowo w dniu ślubu, Ania próbowała mi wmówić, że coś zamawialiśmy, czego nie zamawialiśmy. Zrobiło się przez to zamieszanie, bo nawet managerka sali dzwoniła do mnie, że nie było tego ustalonego. Na sam koniec niesmak przez wystawioną fv za 2 kocyki, które podobno zniknęły z wesela. Dzień później dostaliśmy informację od managerki, że dekoratorka zapomniała 2 kocy i żeby je odebrać. Odebraliśmy.

Anna Nowakowska
01-08-2023

Magdaleno,

bardzo zaskoczyła mnie Twoja opinia, ponieważ już dzień po weselu otrzymałam od Ciebie wiadomość z podziękowaniem za wszystkie dekoracje. Podczas montażu, kiedy byłaś obecna na sali również nie usłyszeliśmy żadnych słów niezadowolenia. W naszym projekcie ustaliliśmy, że na stołach będą obecne: "eukaliptus, ruskus, paproć i kwiaty sezonowe", do których należy malina i zalicza się do ustalonego motywu przewodniego. W naszej umowie widnieje podpunkt, iż kwiaty dobieram w ustalonej gamie kolorystycznej, nie obiecuję konkretnych gatunków i mogę je zmienić, jeśli okażą się niedostępne, ponieważ dostępność na giełdzie jest bardzo zmienna i zależy od wielu czynników, na które nie mamy wpływu. O samych malinach rozmawialiśmy nawet na sali, kiedy z ciekawością o nie spytałaś i nawet żartowałyśmy, żeby ich nie jeść ;) Gdybyś wtedy zareagowała inaczej nie byłoby żadnego problemu, aby wymienić je na inne - mieliśmy jak zawsze zapas materiału florystycznego. Niedopilnowane rzeczy, o których mówisz - czyli rozstawienie kilku gotowych elementów było niemożliwe w momencie kiedy skończyliśmy prace z uwagi na czynną restaurację w obiekcie, więc poprosiłam uprzejmie przemiłą obsługę o pomoc, abyśmy nie musieli czekać na sali kilku godzin nie ze swojej winy. Zgodnie z umową powinniśmy otrzymać dostęp do dekorowanych przestrzeni na min 8h przed uroczystością, co jak już napisałam nie zostało zapewnione. Niestety nie odpowiadamy za pilnowanie innych podwykonawców i elementów, które nie leżą w naszej gestii. Moja odpowiedź nie brzmiała w taki arogancki sposób jaki opisujesz, a leżaki ustawione były w tak, aby można było swobodnie do nich dojść nie zastawiając wejścia na plac zabaw (czynny tego dnia dla Gości restauracyjnych) i korzystać podczas przyjęcia oraz tak, aby nie wchodziły w kadr podczas ślubu plenerowego. Za moją pomyłkę związaną z przywiezieniem darmowych kilku rożków z płatkami róż w skrzyneczce przeprosiłam już przed ślubem (pomimo, że ich nie zamawialiście nie otrzymałam ich z powrotem). Za brak podwójnych numerków otrzymaliście zwrot pieniędzy. Bardzo przepraszam, że o nich zapomnieliśmy, na szczęście były obecne na szczytach stołów i mam nadzieję, że Goście znaleźli drogę do swoich miejsc. W chwili demontażu wspomniane kocyki nie zostały nam zwrócone. Pytałam o nie na recepcji oraz obsługę opiekującą się Waszym przyjęciem. Otrzymałam odpowiedź, że się zgubiły i jeśli się odnajdą dostanę telefon od obiektu. Zgodnie z umową to Wy ponosicie odpowiedzialność za zwrot elementów dekoracyjnych w chwili demontażu, stąd obciążenie w wysokości 30 zł. Gdybym wiedziała, że się odnalazły poprosiłabym o wysyłkę i zwróciła pieniądze. W dniu ślubu byliśmy na miejscu przed ustaloną godziną, wykonaliśmy swoje zadania i telefonicznie poinformowałam Cię o wszystkich ustaleniach, do których również nie miałaś zastrzeżeń.

Stąd ogromna prośba do naszych Klientów - czytajcie umowy, zgłaszajcie uwagi na bieżąco i dzięki temu nie dajcie szczegółom zepsuć wspomnień Waszego wyjątkowego dnia :)

Nazwa firmy: Floriculture Anna Nowakowska
NIP: 1182239752
Imię i nazwisko: Anna Nowakowska
Adres: Ołtarzew, Południowa 34, 05-850, woj. mazowieckie
602-455...
liczba odwiedzin: 921
Zadzwoń
602-455...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Ołtarzew

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy