FlowerDay

Rybnik, śląskie
(25)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
511-660...

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

O nas

FlowerDay to ja, Iwona! Z wykształcenia jestem ogrodnikiem a z zawodu i pasji florystką. Ukwiecam śluby i wesela, spełniając tym samym Wasze marzenia.
Nie da się mnie zaszufladkować do stylu boho czy glamour. Lubię monochromatyczne palety, ale też żywe kolory, leśne greenery oraz przepych żywych kwiatów. Uwielbiam różnorodność Waszych pomysłów, bo to ona jest moim motorem napędowym i nie pozwala mi się nudzić. To co wyróżnia mój styl to naturalność. Najbardziej lubię tworzyć z sezonowych kwiatów dostępnych u lokalnych ogrodników.
Nie znacie się na kwiatach? Spokojnie, nie można znać się na wszystkim. Pokażę Wam wszystkie dostępne gatunki roślin i ich kolory. Doradzę również jak udekorować wnętrze sali weselnej, aby uzyskać oszałamiający efekt, jak dobrać bukiet ślubny do rodzaju sukienki i jak zaznaczyć najważniejsze miejsca ceremonii ślubu. Kwiaty dają nam nieskończone możliwości tworzenia dekoracji, które odmienią każde wnętrze i zachwycą wszystkich gości.
Dla zainteresowanych tworzę indywidualna ofertę dopasowaną do Waszych oczekiwań i możliwości.
Jestem z Rybnika i działam głównie na Śląsku. Jednak każde zlecenie rozpatruję indywidualnie i nie raz ruszam dalej w Polskę.
Z przyjemnością wykonam dla Was:
-bukiet ślubny, wianek, butonierkę i korsarz,
-dekorację kościoła lub miejsca ceremonii: alejkę ślubną, biały dywan, kompozycję pod ołtarz lub zjawiskową pergolę w plenerze,
-dekorację sali weselnej: kompozycje na stoły gości, stół prezydialny, różnego rodzaju ścianki i instalacje a także dekorację strefy chillout, candy baru, wejścia na salę i wiele innych,
-dekorację samochodu,
-podziękowania dla rodziców i gości w formie: bukietu, flowerboxa, lasu w słoiku, mini roślinek,
-dekorację domu Państwa Młodych: kwiaty do wazonu, wieniec na drzwi, girlanda na płot.

FlowerDay to nie tylko kwiaty! Świadczę kompleksową usługę, tak więc posiadam w ofercie również:
-biały dywan,
-złoty i biały komplet krzeseł Chiavari,
-złoty, tapicerowany klęcznik,
-różnego rodzaju stelaże i ścianki,
-NOWOSĆ: wysokie, złote, 8-ramienne świeczniki ze szklanymi tubami
-aparat Instax,
-bardzo duży wybór wazonów i świeczników,
oraz wiele więcej.
Piszcie śmiało! Chętnie przedstawię Wam spersonalizowaną ofertę i uczynię Wasz dzień jeszcze piękniejszym!

Zapraszam Was do świata naturalnej florystyki!

Oferta 2024

Pobierz ofertę

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

FlowerDay powstało z miłości do kwiatów. Wybierając nasze usługi możecie być pewni, że dołożymy wszelkich starań, żeby ukazać drzemiące w nich piękno.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Przede wszystkim osobistym podejściem do klienta. Każdy z Was jest niepowtarzalny, ma własną wizję i marzenia, dlatego stawiamy na indywidualne wyceny. Cechuje nas również perfekcjonistyczne podejście do szczegółów oraz niekonwencjonalne pomysły. Gwarantujemy, że Wasze dekoracje będą unikalne i dopracowane w najdrobniejszych detalach.

Jaki jest zakres naszych usług?

Zajmujemy się florystyczną oprawą wesel, firmowych eventów i innych uroczystości. Z nami nie musisz się o nic martwić! Pracujemy kompleksowo. Od planowania i wyceniania dekoracji, przez zakup kwiatów, realizację wymarzonych kompozycji do ich demontażu włącznie. Ponadto prowadzimy wypożyczalnię dekoracji ślubnych. W wolnych chwilach staramy się wychodzić z Naszą pracą do Was poprzez organizację warsztatów.

Od czego uzależniony jest koszt naszych usług i w jaki sposób jest uzgadniany?

Koszt dekoracji zależy od wielu czynników. Najważniejsze z nich to ilość kompozycji, ich obfitość i rodzaj użytych kwiatów. Na końcową cenę ma także wpływ odległość, którą musimy do Was pokonać.
Do każdego z Was podchodzimy indywidualnie, dlatego oferta powstaje po wypełnieniu przez Was formularza wstępnego. Następnie kontaktujemy się z Wami w celu jej przedstawienia. Zawsze jesteśmy otwarci na zmiany pomysłów i negocjacje. Z przyjemnością odpowiemy także na Wasze wątpliwości.

Czy przygotowujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów?

Obcujemy z przyrodą każdego dnia dlatego bardzo zależy nam na jej jak najlepszej kondycji zarówno dla nas jak i dla przyszłych pokoleń. Prezentujemy naturalny styl florystki, w którym, w miarę możliwości, staramy się używać elementów biodegradowalnych albo tych wielokrotnego użytku. Dlatego najczęściej nie pracujemy ze sztucznymi kwiatami. Rozumiemy jednak, że Klienci oczekują również kompozycji bardziej wytrzymałych niż te wykonane z żywych roślin. Naszą alternatywą dla Nich są dekoracje z suszu. Ich trwałość i kolory nie odbiegają od sztucznych odpowiedników, a pozwalają nam chronić Naszą Planetę.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Przywiązujemy niesamowitą wagę do szczegółów. Jesteśmy perfekcjonistami zarówno w planowaniu jak i wykonaniu, dlatego możecie mieć pewność, że Wasza uroczystość będzie dopięta na ostatni guzik. Na bieżąco śledzimy trendy weselne i równocześnie tworzymy własne rozwiązania dekoracyjne spełniające Wasze oczekiwania. Szanujemy też Wasze pieniądze. Nie boimy się zasugerować Wam drobnych zmian, które pozwalają jak najlepiej wykorzystać dostępny budżet. Nie chcemy, żebyście przepłacali.

Jak radzimy sobie z trudnymi miejscami/salami weselnymi?

Wyznajmy zasadę, że z każdym da się porozumieć. Niejednokrotnie wymaga to jednak cierpliwości. Z doświadczenia wiemy, że znacznie łatwiej osiąga się porozumienie działając spokojnie i z wyprzedzeniem, dlatego naszą receptą na trudne miejsca jest odpowiednio wczesne planowanie. Już długo przed Waszą uroczystością kontaktujemy się z salą weselną/kościołem/itd, żeby poinformować, kiedy będziemy dekorować i uzyskać zgodę na montaż kompozycji. Staramy się dopasować do grafików i zasad gospodarzy tych miejsc ponieważ bardzo szanujemy ich wkład w Wasze wesele. Upewniamy się również, że uda się nam zamontować wszystkie zamówione dekoracje. To wyprzedzenie daje nam czas na reakcję w przypadku gdy nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Jakie ciekawe dodatki ślubne posiadamy w swojej ofercie?

Posiadamy szeroki wybór metalowych stelaży, ceramicznych naczyń i szklanych wazonów, które wykorzystujemy w zależności od gustu Klienta oraz stylu miejsca, które przychodzi nam dekorować. Znajdziecie u nas również biały dywan, krzesła Chiavari, a nawet złoty klęcznik. Co roku staramy się poszerzać nasz asortyment zgodnie z panującymi trendami. Wszystkie posiadane przez nas dekoracje możecie zobaczyć na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.

Czy zgadzamy się na wykorzystanie w naszej realizacji dekoracji i dodatków dostarczonych przez państwa młodych?

Zazwyczaj nie stanowi to dla nas problemu. Uwielbiamy, kiedy Państwo Młodzi mają swoje pomysły na dekoracje. Ponieważ zwracamy niezwykłą uwagę na jakość świadczonych usług możemy jedna nie przyjąć elementów, przy których nie będziemy w stanie zagwarantować należytej estetyki bądź bezpieczeństwa wykonanych kompozycji.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Nasza liderka- Iwona to z wykształcenia magister ogrodnictwa. Dzięki temu zna kwiaty cięte od podszewki. Wie jak je hodować, zbierać i kondycjonować tak, aby właśnie w dniu Waszego Święta były najpiękniejsze. Dodatkowo ukończyła liczne kursy florystyczne, a także posiada zawodowy tytuł florysty. Jej wykształcenie poparte jest kilkuletnią pracą w dobrze prosperujących, Wrocławskich kwiaciarniach. Te cenne doświadczenie zawodowe gwarantuje niezawodną organizację Waszego ślubu!.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Naszym największym osiągnieciem jest Wasza radość z kwiatów, które mogliśmy przygotować. Cieszą nas także pozytywne opinie po każdej z realizacji o czym świadczy certyfikat "Firma z Klasą".

Czy dekorujemy przyjęcia w plenerze?

Oczywiście! Z przyjemnością odkrywamy nowe miejsca i cieszymy się, że możemy wyjść z kwiatami w stronę natury.

Co możemy Wam zaproponować w zależności od pory roku?

Staramy się korzystać z cykliczności przyrody i tworzyć dekoracje z sezonowych kwiatów. Ze względu na swoje wykształcenie wiemy, co rośnie w maju oraz jakie rośliny będą dostępne jesienią. Wymienianie ich wszystkich tutaj zajęłoby bardzo dużo czasu, jednak chętnie doradzimy i odpowiemy na pytania w wiadomości prywatnej. Piszcie śmiało!

Jaki jest zakres naszych działań w dniu ślubu - przed i po uroczystości?

W dniu ślubu dostarczamy do Was florystykę personalną oraz dekorujemy salę weselną i miejsce ceremonii. Po skończonej uroczystości pojawiamy się ponownie, żeby zdemontować. Nie martwcie się, sale weselną sprzątamy po zakończonej imprezie, najczęściej następnego dnia ;) Ustalenie tych wszystkich terminów to element naszej pracy. Wy macie czas, żeby skupić się na Waszej uroczystości.

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Szanując Wasze finanse, uważamy, że kwiaty, za które zapłaciliście powinny Was cieszyć dłużej niż tylko podczas wesela. Przyjeżdżając na demontaż przeglądamy kompozycje, a część z nich przerabiamy tak, żebyście mieli możliwość zabrania ich ze sobą do domów.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Płynnie władamy językiem polskim, angielskim oraz śląskim ;). Ze wsparciem współczesnych technologii żadna bariera językowa nie będzie dla nas problemem!

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Zdajemy sobie sprawę, że organizacja wesela wiąże się z dograniem wielu istotnych spraw. Staramy się więc zajmować Wam tylko tyle czasu ile na prawdę potrzeba. Najczęściej kontaktujemy się z Wami po wypełnieniu wstępnego formularza, żeby dopytać o szczegóły, które umożliwią nam stworzenie pełnej wyceny. Takie spotkanie odbywa się on-line lub w formie rozmowy telefonicznej i trwa około pół godziny. Następnie kontaktujemy się głównie poprzez e-maile/ wiadomości na WzK/ Messangera gdzie omawiamy detale i dopinamy formalności. Bliżej wesela dzwonimy do Was ponownie, zapytać czy nie zmieniła się Wasza wizja dekoracji oraz ustalić szczegóły takie jak godzina odbioru florystyki personalnej. Oczywiście cały czas pozostajemy do Waszej dyspozycji. Jeśli zrodzą się jakiekolwiek pytania lub wpadniecie na nowe pomysły dotyczące dekoracji, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Jaki jest styl naszej pracy?

Nie da się nas zaszufladkować do jednego stylu jak boho czy glamour. Osobiście uwielbiamy monochromatyczne palety barw. Czasami jednak wolimy poszaleć z kolorem. W zależności od miejsca uroczystości możemy zaproponować kompozycje w stylu leśnego greenery, lub eleganckie, pełne żywych kwiatów dekoracje. W rustykalnych przestrzeniach proponujemy nawet kompozycje z samego suszu. Dzięki mnogości Waszych pomysłów możemy pracować przy różnorodnych realizacjach co napełnia nas energią do działania!

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście! To Wasza uroczystość i cieszymy się, gdy możemy wyrazić Wasze charaktery poprzez nasze dekoracje. Uwypuklamy je odpowiednio dobierając kolor kwiatów oraz gatunki. Jesteśmy również otwarci na rozmaite dodatki, które możemy wpleść do kompozycji. Tworzyliśmy już wesela deathmetalowe, średniowieczne czy leśne. Chętnie podejmiemy się kolejnych wyzwań. Nieocenioną pomocą są dla nas zdjęcia inspiracji weselnych dlatego każdorazowo prosimy o ich dodanie do formularza wstępnego.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Niezdecydowanym osobom polecamy przeglądnięcie naszych social mediów i strony internetowej. Publikujemy tam fotografie z wykonanych wcześniej realizacji, które mogą posłużyć jako późniejsze inspiracje. Możemy też sami zaproponować Wam styl dekoracji. Wtedy bardzo często sugerujemy się wystrojem sali weselnej i nawiązujemy do niej w naszej pracy.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

To nic dziwnego, że pomiędzy podpisaniem umowy a jej realizacją zmienia się wasza wizja lub ilość potrzebnych dekoracji. Uważamy, że zawsze można dojść do porozumienia poprzez konstruktywną rozmowę. W takich przypadkach umawiamy się więc na dodatkowe spotkanie. Po nim możliwa jest zmiana wcześniejszych ustaleń za pomocą aneksu do umowy. Osobiście staramy się skontaktować z Wami przed ślubem, żeby ustalić ostatnie detale i zapytać, czy nie zmieniły się ustalenia. Dzięki temu mamy jeszcze czas, żeby spokojnie wypracować nowe rozwiązanie.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Naszą mocną stroną jest planowanie. Są jednak rzeczy niezależne od nas, dlatego najstraszniejszą rzeczą, z którą przyszło nam się zmierzyć było ratowanie pleneru przed deszczem ;) Kilka razy pracowaliśmy też w gęstej atmosferze, raz utknęliśmy pośród lasu po pas w śniegu z kwiatami... Zawsze jednak udało nam się zrealizować zamówienie na czas. Możecie być pewni, że dołożymy wszelkich starań aby uniknąć podobnych przygód pracując dla Was!

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Po weselu kontaktujemy się, żeby złożyć życzenia z okazji Waszego Ślubu! Prosimy również o wystawienie opinii na temat naszej pracy na portalu i w social mediach, żeby stawać się coraz lepszymi.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jak zrodziła się nasza pasja do wykonywania dekoracji?

Ta pasja była z nami od zawsze. Już od dziecka Iwona, biegając z grabkami po podwórku, mówiła wszystkim, że będzie sprzedawać kwiaty ;) Teraz spełniła swoje marzenia.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Naszą największą nagrodą jest Wasza radość z piękna, które dla Was tworzymy. Ogromną satysfakcję czerpiemy również z odwiedzania nowych miejsc oraz ciągłego kontaktu z naturą.

Realizacja z której jesteśmy najbardziej dumni.

Jesteśmy dumni z możliwości pracy w takim miejscu jak historyczny zamek w Grodźcu, gdzie stworzyliśmy wyjątkowe dekoracje idealnie wpasowujące się we wnętrze średniowiecznej sali balowej.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Stary, poklasztorny kompleks w Newcastle upon Tyne.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Tak naprawdę każdy, w którym możemy korzystać z dobrodziejstwa sezonowych kwiatów. Nie ukrywamy też, że lubimy szaleć z kolorem ;)

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Zdania w Ekipie są podzielone. Niektórzy mówią, że to artystyczna dusza, drudzy stawiają na niekończącą się kreatywność, a trzeci twierdzą, że tylko spokój może nas uratować ;). Najpewniej prawda leży gdzieś pośrodku.

FlowerDay
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 25 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
W
Wiktoria
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 06-06-2024
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Rybnik
Data dodania: 12-06-2024

Polecam z całego serca! Mimo niskiego budżetu Pani Iwona, wykonała kawał dobrej roboty, a wystrój sali przerósł moje wszelkie oczekiwania! Stworzyła niesamowity klimat i zadbała o każdy detal! Na lepszą firmę nie mogliśmy trafić! :)

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-05-2024
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Rybnik
Data dodania: 23-05-2024

Z całego serca polecam Iwonę i FlowerDay. Dokładnie spełniła nasze prośby i oczekiwania, przez co było tak jak sobie wymarzyliśmy. Po prostu przepięknie! Pod względem organizacyjnym również współpraca przebiegła bez najmniejszych trudności.

Iwona
03-06-2024

Państwa marzenia są dla mnie najważniejsze! :)

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Rybnik
Data dodania: 27-03-2024

Powierzenie przygotowania dekoracji Iwonie to był najlepszy z wyborów! Kontakt był bez zarzutu, przebiegał w bardzo miłej atmosferze, nie było również żadnych problemów z ustaleniem wszystkich szczegółów na odległość. Dekoracje zarówno kościoła jak i sali były przepiękne i robiły wrażenie, wszystko wyglądało dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy. W dniu wesela bukiet, butonierka i inne personalne dekoracje zostały dostarczone do domu, a bukiet jeszcze długo po weselu zdobił nasze mieszkanie. Dzień po weselu wszystko zostało uprzatnięte, a kwiaty zostały podzielone w mniejsze wiązanki, gotowe do zabrania. Pełen profesjonalizm! Polecamy z całego serca!

Iwona
28-03-2024

Dzięki bukiecikom, które można rozdać rodzinie nic się nie marnuje, a kwiaty jeszcze długo mogą cieszyć swoim pięknem! Dziękuję za miłe słowa :)

M
Michalina
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-05-2023
Rybnik
Data dodania: 18-01-2024

Serdecznie polecam Iwonkę, wyjątkową florystkę, która nie tylko emanuje sympatią, ale także charakteryzuje się ogromną cierpliwością i wiedzą. Jej zdolność do doskonałego doradztwa jest nieoceniona, zwłaszcza gdy człowiek nie jest pewien, czego dokładnie szuka. Iwonka potrafi stworzyć magiczne kompozycje, które zaskakują i zachwycają.

W dniu ślubu nie tylko my, ale również nasi goście byliśmy oczarowani dekoracjami, które Iwonka stworzyła. Jak to trafnie określiła menadżerka sali - to był prawdziwy "powiew świeżości". Jej praca wniosła niepowtarzalny urok i klimat do całej uroczystości.

Co do cen, uważam, że mieszczą się one w średniej rynkowej puli. To oznacza, że usługi Iwonki są dostępne dla większości par planujących ślub.

Dziękujemy Iwonko za Twoją pasję, zaangażowanie i twórcze podejście do florystyki. Twoja rola w naszym ślubie była nieoceniona, a efekty Twojej pracy zapadną nam w pamięci na zawsze.

Iwona
19-01-2024

Dziękuję za tak miłe słowa :)

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2023
Grodziec
Data dodania: 08-01-2024

We wrześniu mieliśmy przyjemność współpracować z Flowerday przy organizacji naszego ślubu oraz wesela. Pani Iwona nie jest florystką, Pani Iwona tworzy klimat. Wesele organizowaliśmy w Zamku Grodziec i bardzo chcieliśmy nietuzinkowe dekoracje sali, bo pozbawione bieli. Wystrój przeszedł nasze oczekiwania i dosłownie zapierał dech w piersi. Wielkie zaangażowanie i wspaniała wyobraźnia Pani Iwony sprawiły, że zachwytom naszych gości nie było końca. Jeśli chodzi o samą pracę z Panią Iwoną - profesjonalizm, masa pomysłów, życzliwość, dokładna wycena (doskonale wiedzieliśmy za co płacimy), szybki kontakt. W dniu ślubu była dosłownie co do minuty na sali, dnia następnego, wszystko zostało uprzątnięte, policzone, paczki z wypożyczalni przygotowane do wysyłki, a kwiaty przygotowane w mniejszych wiązankach do zabrania. Dziękujemy raz jeszcze za magię, którą Pani dla nas stworzyła!

Iwona
09-01-2024

Praca w tak wyjątkowym miejscu jak Zamek Grodziec to była czysta przyjemność

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2023
Rybnik
Data dodania: 05-12-2023

Najlepsza florystka, na jaką mogłam trafić! Już od pierwszych rozmów byłam spokojna, że powierzam dekoracje właściwej osobie. Moim marzeniem był włoski klimat ślubnych dekoracji. Dzięki Iwonie ta wizja stała się rzeczywistością - cytryny, gałązki oliwki pięknie współgrały z resztą dekoracji. Każdy detal, ozdoba do włosów, butonierka tworzyły spójną całość. A to wszystko starannie, profesjonalnie i w bardzo przyjaznej atmosferze. Polecam z całego serca!

Iwona
09-01-2024

Uwielbiamy włoskie klimaty na weselach

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Piekary Śląskie
Data dodania: 04-10-2023

Każdemu bardzo chętnie polecę Panią Iwonę. Dekoracje, które dla nas wykonała były przepiękne i zgodne z naszymi ustaleniami. Co więcej była bardzo zaangażowana i sama dopilnowała spraw, które powinnam załatwić ja :) Cudowna osoba ❤️

Iwona
04-10-2023

<3

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2023
Radlin
Data dodania: 02-10-2023

Bardzo polecam firmę FlowerDay, komunikacja z Panią bez żadnego problemu, wysłuchuje wszystkich pomysłów i stara się wcielić je w rzeczywistość tak, aby wszystko wyglądało pięknie i spójnie. Widok sali weselnej przerósł najśmielsze oczekiwania i sprawił, że ten dzień zostanie na długo w pamięci. ;)

Iwona
03-10-2023

Dziękuję :)

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Flowerday Iwona Chlubek
NIP: 6423241843
Imię i nazwisko: Iwona Chlubek
Adres: Rybnik, woj. śląskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 08:00 - 20:00 Wt: 08:00 - 20:00 Śr: 08:00 - 20:00 Cz: 08:00 - 20:00 Pt: 08:00 - 20:00 Sb: 08:00 - 20:00 Nd: 08:00 - 20:00
511-660...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3255
Zadzwoń
511-660...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Rybnik

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy