Folwark Polski

Wiejska 98, 63-440, Radłów, wielkopolskie

Folwark Polski - Sala weselna

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

O nas

Folwark Polski to kompleks gastronomiczno – hotelarski w pięknym rejonie południowej Wielkopolski. Z duchem szlacheckiej tradycji i staropolskiej gościnności spotyka się tu najwyższy standard usług!
To idealne miejsce na przyjęcie weselne, spotkanie rodzinne czy firmową imprezę integracyjną. Na Ośrodek w Radłowie składa się kilka obiektów:
Restauracja Spichlerz to miejsce o wyjątkowo stylowych wnętrzach, organizujemy tu przyjęcia rodzinne i firmowe do 50 osób.Winiarnia w klimatyzowanych podziemiach Starego Spichlerza.Sala balowa,w pełni klimatyzowaną w której może bawić się 180 osób. Sala bankietowa, która znajduje się na pierwszym piętrze budynku Stara Stajnia, może pomieścić do 60 osób. Hotel do dyspozycji gości posiada 24 wygodnie i gustownie urządzone pokoje.
Serdecznie Zapraszamy do nas!

Folwark Polski
Średnia ocen: 4,50 / 5 z 2 opinii
4,50
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2017
Ostrów Wlkp.
Data dodania: 09-08-2017

Super, polecam wszystkim tą restauracje ;)

A
Agnieszka
4.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Radłów
Data dodania: 09-10-2021

Folwark Polski jest miejscem bardzo urokliwym. Piękna duża sala Stara Stajnia jest idealnym miejscem do organizowania wesela w stylu rustykalnym. Pani kucharka bardzo sympatyczna. Podczas ustalania menu zaproponowała również dania niestandardowe, które się sprawdziły. Jedzenie przepyszne, ilości nie do przejedzenia. Pani menagerka również jest osobą, z którą można się dogadać. I proszę się kontaktować tylko z Nią.
Niestety jeśli chodzi o samego właściciela Folwarku jesteśmy bardzo rozczarowani. Jest to osoba nieprzyjemna, nie potrafi nawiązać pozytywnej relacji z klientami. Z niektórymi sprawami zatrzymał się w czasie. Folwark jest miejscem z bardzo dużym potencjałem, którego nie potrafi wykorzystać. Za każdym razem zmieniał kwoty dotyczące noclegu oraz menu. Jest to osoba, która zamiast zachęcić do organizacji wesela bardzo nas zniechęciła. Gdyby nie fakt, że do wesela zostały 3 miesiące byłabym skłonna zrezygnować z organizacji przyjęcia w tym lokalu. Dzień przed weselem doszło do bardzo nieprzyjemnego incydentu, któremu jest winien właściciel.
Jeszcze jednym mankamenem jest klimatyzacja, a raczej jej brak. Nawiewy umieszczone są za plecami gości, o czym nas nie poinformowano.
Razem z mężem proponujemy, aby całkowitą organizacją przyjęć w Folwarku zajęła się Pani menagerka razem z Panią kucharką. To są cudowne osoby, z którymi organizacja jest przyjemna.

liczba odwiedzin: 6820

Najczęściej zadawane pytania na temat Folwark Polski

  • Co mówią klienci o Folwark Polski?

    2 osoby dodały opinie o Folwark Polski. Średnia opinii wynosi 4,50 w skali 1-5 - zapoznaj się

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy