Zobacz zdjęcia (6)
Folwark Wiązy, Gdów - zdjęcie 1
Folwark Wiązy, Gdów - zdjęcie 2 Folwark Wiązy, Gdów - zdjęcie 3 Folwark Wiązy, Gdów - zdjęcie 4 Folwark Wiązy, Gdów - zdjęcie 5
Folwark Wiązy, Gdów - zdjęcie 6
1 / 6

Folwark Wiązy id:27043

od 150 do 160 zł / osoba
Gdów, małopolskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
513-101...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

 • dom weselny
 • wesele w stodole

Dodatkowe informacje

 • stoły prostokątne
 • ogród/taras

Liczba gości

 • min. liczba osób: 50
 • maks. liczba osób: 350
 • miejsca noclegowe: 46
 • liczba sal: 2

Atrakcje

 • Dekoracje światłem
 • Słodki kącik
 • Wiejski stół

Okolica, miejsce

 • wesele w plenerze
 • nietypowe miejsca

Pozostałe typy imprez

 • imprezy okolicznościowe
 • chrzciny, komunie

Witam serdecznie Folwarkiem Wiązy to wspaniałe miejsce na niebanalne przyjęcie weselne. Organizujemy wesela w zabytkowej Stodole i salach starego Folwarku Wiązy Wasze wymarzone wesele może odbyć się w pięknych i zabytkowych budynkach Folwarku Wiązy z urokliwy dziedzińcem lub w zjawiskowej starej folwarcznej Stodole położonej na przestronnej łące. Zespół budynków Folwarku Wiązy leżący na zaciszu, a jednocześnie blisko Krakowa, otoczony dwoma hektarami zieleni Folwark, jest idealnym miejscem na wymarzone przyjęcie weselne, zapewniającym spokój oraz kameralną atmosferę gościom weselnym. Oferujemy pomoc i doradztwo przy organizacji, aranżacji sali weselnej i dekoracji stołów. Dysponujemy własną bazą noclegową dla 46 osób. W bliskiej okolicy jest kilka obiektów noclegowych. Gwarantujemy znakomitą, tradycyjną kuchnię oraz menu weselne dostosowane do Państwa oczekiwań. Przygotowujemy tez wesela z menu wegańskim i wegetariańskim. Otwarci jesteśmy na inne oczekiwania kulinarne.

Oferta Folwark Wiązy

Kameralny obiad weselny

od 150 do 160zł/ osoba

Kameralny obiad weselny - małe przyjęcie.
Menu : przywitanie gości lampką wina musującego, dwudaniowy obiad, deser, półmiski zimnych przekąsek,sałatki - dwie do wyboru, patery z ciastami i owocami. Woda mineralna, kawa, herbata.
Szczegóły menu ustala się indywidualnie.

Wesele w Budynkach Folwar

od 250 do 260zł/ osoba

Wesele w Budynkach Folwarku
Menu obejmuje ona całą gastronomię począwszy od powitania Młodych chlebem i solą, wino musujące dla gości, dwudaniowy obiad, deser, 3 dania gorące, zimny stół, ciasta, owoce,woda mineralna, napoje gorące i zimne.
Szczegóły menu ustala się indywidualnie.

Wesele w Stodole

od 330 do 350zł/ osoba

Wesele w Stodole w piątki, soboty i niedziele
Menu obejmuje ona całą gastronomię począwszy od powitania Młodych chlebem i solą, wino musujące dla gości, dwudaniowy obiad, deser, 3 dania gorące, zimny stół, ciasta, owoce,woda mineralna, napoje gorące i zimne.
Menu weselne ustalamy indywidualnie z każdą Młodą Parą zgodnie z jej oczekiwaniami. Można komponować je z propozycji podanych na naszej stronie lub też zaproponować swoje własne potrawy. Często jedno danie gorące wydajemy z grilla. Przygotowujemy również jedzenie wegetariańskie oraz diety np. bezglutenową czy bez laktozową. Wszyscy goście bardzo chwalą naszą kuchnię, jedzenia jest dużo, jest świeże i smaczne. A to, co pozostaje po imprezie, wydajemy Państwu na wynos.
Dzieci do lat 3 przyjmujemy bezpłatnie, do lat 8 za 50% ceny.
Do łącznej ceny wesela należy doliczyć opłatę stałą od całej grupy w wysokości 5000zł.Opłaty tej nie pobieramy w przypadku wesela w budynkach folwarku.

Opinie Folwark Wiązy (1)

Folwark Wiązy id:27043
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
K
Krystian
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-05-2022
Kraków
Data dodania: 23-05-2022

O Folwarku Wiązy możemy napisać jedynie superlatywy.
Mieliśmy ogromną przyjemność zorganizować tutaj wesele, wesele które przeszło znacząco nasze najśmielsze oczekiwania i w głównej mierze jest to właśnie zasługa Folwarku.

Pan Marek jest osobą uczciwą, honorową, bardzo słowną i ugodową. Poczuliśmy, że nad tym ogromnym przedsięwzięciem roztoczył swoją opiekę a my mogliśmy być spokojni o przebieg naszego wielkiego dnia mając pewność, że ze strony wybranego miejsca wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Ogromne podziękowania również dla Pani Kasi i całej załogi, która zatroszczyła się o stronę gastronomiczną. Jedzenie niewiarygodnie pyszne i wydawane w tempie ekspresowym. Obsługa sali pomocna i bardzo grzeczna. Pozdrawiamy Was dziewczyny !

Folwark w maju jest przepiękny i widać jak dużo inwestuje się w rozwój tego miejsca, które ewulowało w trakcie przygotowań wzbogacając się czy to o panele słoneczne czy dodatkowe miejsce w stodole dla DJ'a co jeszcze powiększyło parkiet.

Z czystym sercem polecamy to miejsce i nie zamienilibyśmy go na żadne inne.

Kontakt Folwark Wiązy

Nazwa firmy: Folwark Wiązy
NIP: 6561382982
Imię i nazwisko: Marek Rubinowski
Adres: Gdów, ul. Marszowice 56, 32-420, woj. małopolskie
513-101...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 9695
Zadzwoń
513-101...
Napisz

Popularne miasta w okolicy