Zobacz zdjęcia (5)
Ford Mustang do ślubu - Poprowadź sam amerykańskiego Muscle Cara, Szczecin - zdjęcie 1
Ford Mustang do ślubu - Poprowadź sam amerykańskiego Muscle Cara, Szczecin - zdjęcie 2 Ford Mustang do ślubu - Poprowadź sam amerykańskiego Muscle Cara, Szczecin - zdjęcie 3 Ford Mustang do ślubu - Poprowadź sam amerykańskiego Muscle Cara, Szczecin - zdjęcie 4 Ford Mustang do ślubu - Poprowadź sam amerykańskiego Muscle Cara, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

Ford Mustang do ślubu - Poprowadź sam amerykańskiego Muscle Cara id:34899

Szczecin, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Ford
  • Kolor: niebieski
  • sam prowadzisz

Ford Mustang to legenda amerykańskiej motoryzacji i bohater niezliczonej ilości hollywodzkich produkcji filmowych. Od dziesięcioleci rozpala wyobraźnię wszystkich miłośników czterech kółek oraz koneserów kultowych rzeczy. Ten tuningowany i bardzo ładny egzemplarz został sprowadzony do Polski ze słonecznego stanu Georgia. Oferuje on wersję wyposażenia Pony Package, która swoją stylistyką nawiązuje do pierwszych mustangów z lat 60-tych. Jego nadwozie poddane polerce i detailingowi w szlachetnym kolorze impact blue, 20 calowe felgi Pinnacle i ryk widlastego silnika przykuwają uwagę wszystkich użytkowników drogi. Oferowana wersja mk V muscle cara to oryginalny, klimatyczny  "amerykaniec" zza wielkiej wody. Obecnie mustangi można już kupić w europejskich salonach Forda, ale czy to maszyny z taką samą duszą jak te z Route 66? 
Już dzisiaj możesz wynająć ten pojazd jako wehikuł, który powiezie Cię do ślubu, na klubową imprezę, plan filmu lub teledysku.
Ford Mustang parkuje w okolicach Szczecina, ale nie ma problemu aby pojawił się w dowolnym regionie Polski.
Zapraszamy do kontaktu

liczba odwiedzin: 1760

Popularne miasta w okolicy