Zobacz zdjęcia (5)
Samochody sportowe do ślubu Ford Mustang Mercedes Audi BMW Toyota, Kraków - zdjęcie 1
Samochody sportowe do ślubu Ford Mustang Mercedes Audi BMW Toyota, Kraków - zdjęcie 2 Samochody sportowe do ślubu Ford Mustang Mercedes Audi BMW Toyota, Kraków - zdjęcie 3 Samochody sportowe do ślubu Ford Mustang Mercedes Audi BMW Toyota, Kraków - zdjęcie 4 Samochody sportowe do ślubu Ford Mustang Mercedes Audi BMW Toyota, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Samochody sportowe do ślubu Ford Mustang Mercedes Audi BMW Toyota id:41503

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Ford
  • Kolor: bordowy
  • sam prowadzisz

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowej oferty na każdy z naszych samochodów.

Zaskocz swoich gości nietuzinkowym samochodem i jedź do ślubu w najlepszym stylu. Wypożyczalnia samochodów ANSCars świadczy swoje usługi nie przerwanie od 2017r. Każdego roku obsługujemy setki wydarzeń jak śluby, wieczory kawalerskie oraz panieńskie, rocznice ślubu czy okrągłe urodziny dostarczając najlepsze samochody.

Jak wygląda wynajem na ślub w ANSCars?
1. Odbierasz samochód od nas lub my dostarczamy go do Ciebie, możesz wysłać do nas po samochód Brata, Tatę lub Świadka. Pamiętaj, że odbiór samochodu od nas jest bezpłatny.
Samochód jest w pełni przygotowany do zrobienia wrażenia na gościach! Czysty, zatankowany, na życzenie przybrany w tablicę "Nowożeńcy"

2. Nie przejmujesz się niczym, Nie zastanawiasz się czy Kierowca dojedzie, czy na pewno wszystko będzie jak należy. Masz samochód pod swoim domem już od kilku godzin, możesz go przystroić, twój Brat, Szwagier, Tata czy Kolega może go prowadzić i być twoim Kierowcą.

3. Odbieramy od Ciebie samochód dokładnie wtedy, gdy nie jest Ci już potrzebny. W trakcie wesela przyjeżdżamy i zabieramy go tak, aby nikt się nie zorientował. Jeśli samochód jest zabrudzony lub brakuje w nim paliwa - nie przejmuj się, rozliczymy się 1:1, a jeśli brak paliwa jest znikomy - nie będziemy na to nawet zwracać uwagi.

W naszej ofercie znajdziesz różne modele sportowych samochodów w różnych kolorach i specyfikacjach, dzięki czemu na pewno dopasujesz coś do swoich potrzeb. Każdy z
wskazanych poniżej samochodów na ma swoim wiele wesel, dzięki czemu wiemy że są to sprawdzone propozycje, gwarantujące 100% satysfakcji oraz komfortu

Wybranie odpowiedniego samochodu jakim pojedziemy do ślubu lub na nasze wesele powinno zostać dobrze przemyślane, a co ważniejsze – powinniśmy skorzystać z oferty profesjonalnej firmy, która posiada bogatą ofertę samochodów. Dlaczego? Samochód, to wciąż pojazd, który codziennie porusza się po drogach, narażając się na uszkodzenie lub awarie. Planując ślub i wesele, decydujemy się na wynajem konkretnego samochodu na wesele kilka miesięcy wcześniej, warto mieć gwarancję że firma sprosta zadaniu podstawia samochód ten, który wybraliśmy lub co najmniej taki sam.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jest rozbudowana, dzięki czemu gwarantujemy dostępność pojazdu pomimo zdarzeń losowych jakie mogą wystąpić.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

od 2017r świadczymy usługi wynajmu samochodów sportowych do ślubu.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pracujemy 24h na dobę, obsługujemy wynajem samochodów praktycznie w całej południowej Polsce.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Angielski to język, którym posługuje się praktycznie każdy nasz pracownik.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Im wcześniej, tym lepiej. W środku sezonu bardzo rzadko się zdarza, aby nasze samochody były dostępne.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Nie, spotkanie nie jest płatne. Możecie odwiedzić nas w siedzibie, oglądnąć samochody jeśli akurat nie jeżdżą i podpisać umowę.

Jaki jest styl naszej pracy?

Elastyczny i profesjonalny. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dopasowując się do waszych potrzeb.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, bardzo często tak robimy. W przypadku wynajmu samochodów do ślubu personalizacja i indywidualne podejście do Klienta to element podstawowy.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kraków, , 31-323, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 3839

Popularne miasta w okolicy