Zobacz zdjęcia (24)
Foto HoderArt, Zielona Góra - zdjęcie 1
Foto HoderArt, Zielona Góra - zdjęcie 2 Foto HoderArt, Zielona Góra - zdjęcie 3 Foto HoderArt, Zielona Góra - zdjęcie 4 Foto HoderArt, Zielona Góra - zdjęcie 5
Foto HoderArt, Zielona Góra - zdjęcie 6
1 / 24

Foto HoderArt id:55479

od 1500 do 7500 zł / całość
Zielona Góra, lubuskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość / podpis elektroniczny
605-838...
792-507...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Naszą pasją jest cały świat, jego różnorodność, zmienność i autentyzm. Jesteśmy fotograficznym duetem, w którym każda z osób posiada wyjątkową wrażliwość obyczajową i darzy prawdziwą miłością kulturę i sztukę. Znając doskonale zasady malowania światłem, cieniem i kolorem, panujemy w pełni nad każdą wykonywaną przez nas pracą. Kontakt z każdą osobą może być dla nas zupełnie inną przygodą, do której podchodzimy tak, jak do naszych podróży, przygotowując się solidnie i poświęcając uwagę wszystkim szczegółom. Nie zmieniamy, ani nie poprawiamy fotografowanych osób. Przedstawiamy ich z tej najbardziej korzystnej strony, odkrywamy i podkreślamy indywidualne piękno poprzez obserwację i rozmowę. Trzeba nam tylko zaufać, a odpłacimy się uprzejmym, profesjonalnym i sprawnym podejściem!

Naszym kapitanem jest Bogumił Hoder - artysta wizualny, działający, jako fotograf w branży ślubnej już od 2010 r., wielokrotnie nagradzany za osiągnięcia artystyczne, wrażliwy na piękno i kulturę, wystawiający swoje obrazy w kraju i za granicą, w tym w Rzymie i w Nowym Jorku.

Oferta Bogumił Hoder Hoderart

Fotografia ślubna

od 1500 do 7500zł/ całość

Cena naszego podstawowego pakietu jest uzależniona od poszczególnych wybranych usług, a także od zamówionych i wykonanych albumów, fotoksiążek oraz innych pamiątek.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponieważ do każdej młodej pary podchodzimy indywidualnie, z uśmiechem i z uprzejmością, a w oferowanych przez nas usługach mamy solidne doświadczenie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Zwracaniem uwagi na każdy szczegół, umiejętnością fotografowania naturalnego z podkreślaniem prawdziwego piękna. Nasz kapitan, Bogumił Hoder, to uznany artysta wizualny, zajmujący się od lat sztukami pięknymi, grafiką i fotografią oraz wideo. Nagradzany oraz wystawiający swoje obrazy m.in. w Rzymie i w Nowym Jorku. Posiada ogromną wiedzę, wrażliwość i doświadczenie w sztukach wizualnych, a malowane przez niego fotorealistyczne portrety olejne stanowią naszą ofertę ekskluzywną.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Wystawy artystyczne w kraju i za granicą, m.in. w Rzymie i w Nowym Jorku, zwycięstwo w międzynarodowym konkursie malarstwa i grafiki "Natale di Roma 2011", tytuł "Osobowości Roku 2019" dla Bogumiła Hodera w kategorii kulturalnej.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pracujemy w zależności od zlecenia, a ślub możemy fotografować od rana do zakończenia oczepin.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W dniu ślubu oferujemy wykonanie pełnego fotoreportażu w dniu ślubu, od przygotowań, aż po zakończenie oczepin. Robimy piękne sesje plenerowe, a nawet namalowanie przez Bogumiła Hodera fotorealistycznego portretu olejnego.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografią interesujemy się już od bardzo dawna, czyli od końcówki XX wieku.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nasza profesjonalna droga fotografów ślubnych rozpoczęła się w 2010 roku.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej cieszy nas to, że potrafimy stworzyć piękną i wzruszającą pamiątkę na całe życie. Lubimy poznawać nowych ludzi i spełniać ich ciekawe życzenia, samemu mając wielką satysfakcję z dobrze wykonanego dzieła.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na sprzęcie firmy Nikon. Posiadamy zakres obiektywów od 10,5 mm do 200 mm, aparaty pełnoklatkowe formatu FX oraz formatu DX, lampy błyskowe oraz sprzęt studyjny, który możemy przywieźć na wesele lub w plener.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Ponieważ musimy mieć pewność, że sprzęt nas nie zawiedzie w czasie pracy, a jednocześnie profesjonalna flota aparatów pozwala nam na wykonanie i przekazanie zdjęć najwyższej jakości.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Najczęściej pracujemy we dwoje, czasami w pojedynkę.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

W zależności od życzenia naszych klientów, zdjęcia możemy przekazać zdalnie za pośrednictwem chmury, a także na różnych nośnikach, w tym na pendrive.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

To zależy od zamówienia. Nad opracowaniem zdjęć i przekazaniem ich w formie cyfrowej zdalnie pracujemy średnio do 30 dni. Czas oczekiwania na wykonanie albumów lub fotoksiążek jest uzależniony od indywidualnego zlecenia od 15 do 30 dni.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Jest to zdjęcie przekazujące emocje i magię chwili, a jednocześnie wykonane zgodnie ze sztuką fotografii i poprawne technicznie.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Najważniejszym i najbardziej przez nas lubianym etapem jest ceremonia ślubna.

Jaki jest styl naszej pracy?

Jest to zdecydowanie styl aktywny, reporterski, ale z wielką starannością o uchwycenie wyjątkowych chwil. Natomiast w czasie ceremonii ślubnej staramy się być jak najmniej widoczni, jednocześnie rejestrując każdy najważniejszy etap.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Podstawą jest odpowiedni harmonogram i brak pośpiechu.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Bardzo wiele jest takich ludzi, najczęściej ze świata filmu. Zazwyczaj osoby bardzo pracowite i potrafiące oddać głębię emocji, takie jak Stanley Kubrick, Clint Eastwood, Meryl Streep czy Steven Spielberg.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Jeśli tylko nie są to skrajnie ekstremalne warunki, to robimy wszystko, żeby zrobić piękne zdjęcia, często podkreślając właśnie warunki pogodowe.

Nasze pasje.

Poza oczywiście fotografią, jest to w ogóle sztuka, a zwłaszcza malarstwo, film, teatr, grafika komputerowa. Dużo również podróżujemy i zajmujemy się ogrodem.

Opinie Bogumił Hoder Hoderart (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Bogumił Hoder Hoderart

Nazwa firmy: Bogumił Hoder Hoderart
NIP: 9730921042
Imię i nazwisko: Bogumił Hoder
Adres: Zielona Góra, ul. Koźla 107, 66-008, woj. lubuskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 21:00 Wt: 08:00 - 21:00 Śr: 08:00 - 21:00 Cz: 08:00 - 21:00 Pt: 08:00 - 21:00 Sb: 08:00 - 21:00 Nd: 08:00 - 21:00
605-838...
792-507...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 112
Zadzwoń
605-838...
792-507...
Napisz

Popularne miasta w okolicy