Zobacz zdjęcia (5)
JD Studio Photography Fotografia Ślubna Z Pasji do Fotografii, Zielona Góra - zdjęcie 1
JD Studio Photography Fotografia Ślubna Z Pasji do Fotografii, Zielona Góra - zdjęcie 2 JD Studio Photography Fotografia Ślubna Z Pasji do Fotografii, Zielona Góra - zdjęcie 3 JD Studio Photography Fotografia Ślubna Z Pasji do Fotografii, Zielona Góra - zdjęcie 4 JD Studio Photography Fotografia Ślubna Z Pasji do Fotografii, Zielona Góra - zdjęcie 5
1 / 5

JD Studio Photography Fotografia Ślubna "Z Pasji do Fotografii" id:41873

Zielona Góra, lubuskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Na wstępie bardzo dziękuję za zainteresowanie moją ofertą, postaram się w miarę sprawnie, rzeczowo i krótko ową ofertę Państwu przedstawić :)

Dzień ślubu to dla Was jeden z najszczęśliwszych dni w życiu, dlatego podchodzę do każdego zlecenia z ogromnym zaangażowaniem. Koncentruje się na artystycznym podejściu do reportażu. Staram się opowiedzieć Waszą historię obrazami – uchwycić każdy uśmiech, łzę wzruszenia, uwiecznić wszystkie uczucia, które będą towarzyszyć Wam oraz Waszym gościom podczas tego wyjątkowego dnia.
Jako fotograf ślubny skupiam się na tym co najważniejsze. To co ulotne i trwa krótko. Relacje i reakcje. Momenty i gesty, które trwają ułamki sekund, a dzięki którym za wiele lat powrócą najcenniejsze chwile i wspomnienia.

Moje zdjęcia pozwolą Wam zawsze przenieść się, powrócić do tego wyjątkowego i najcudowniejszego Dnia Waszego życia jakim jest Ślub. Uchwycone przeze mnie momenty sprawią, że na Waszych twarzach zagości uśmiech a w sercach pojawi się ogromna radość i wzruszenie. Dedykuję moją profesjonalną obsługę, każdemu kto marzy, aby jego ślub był zapisany na zdjęciach, w sposób piękny, niepowtarzalny, zachwycający i pełen uroku....

Kilka słów o Mnie,
nazywam się Jarosław Drobniewski, jestem zawodowym fotografem, tworzenie reportaży ślubnych, spotkania z Parami to dla mnie życiowa pasja. Fotografią pasjonuję się odkąd pamiętam. Jestem osobą otwartą, kochającą świat z ogromem pomysłów i obiektywem. Moja głowa jest pełna wciąż nowych pomysłów.
Jestem absolwentem Lubuskiej Szkoły Fotografii, posiadam dyplomy ukończenia warsztatów Szkoły Akademii Nikona, oraz specjalistycznych kursów w temacie profesjonalnej edycji fotografii oraz warsztatów fotografii ślubnej i okolicznościowej. Jestem także członkiem Zielonogórskiego Towarzystwa Fotograficznego.
Mieszkam w Zielonej Górze, ale reportaże wykonuje w całym Kraju. Obok tworzenia kadrów i chwytania emocji uwielbiam podróżować. Sesja za granicą także nie jest dla mnie żadnym problemem.

Dziękuję za zapoznanie się z moją ofertą. W razie pytań służę pomocą i jestem zawsze do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiam serdecznie.
JD Studio Photography

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Zielona Góra, , 65-246, woj. lubuskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 20:00 Wt: 10:00 - 20:00 Śr: 10:00 - 20:00 Cz: 10:00 - 20:00 Pt: 10:00 - 20:00 Sb: 10:00 - 20:00 Nd: 10:00 - 20:00
liczba odwiedzin: 1361

Popularne miasta w okolicy