Zobacz zdjęcia (5)
Foto Mono - Twój Ślub Marzeń 📸❤️🎥 Fotograf | Film | Dron, Kwidzyn - zdjęcie 1
Foto Mono - Twój Ślub Marzeń 📸❤️🎥 Fotograf | Film | Dron, Kwidzyn - zdjęcie 2 Foto Mono - Twój Ślub Marzeń 📸❤️🎥 Fotograf | Film | Dron, Kwidzyn - zdjęcie 3 Foto Mono - Twój Ślub Marzeń 📸❤️🎥 Fotograf | Film | Dron, Kwidzyn - zdjęcie 4 Foto Mono - Twój Ślub Marzeń 📸❤️🎥 Fotograf | Film | Dron, Kwidzyn - zdjęcie 5
1 / 5

Foto Mono - Twój Ślub Marzeń 📸❤️🎥 Fotograf | Film | Dron id:47435

Kwidzyn, pomorskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • pakiet foto+video
 • wysięgnik

Do wyboru:

 • 3 kamery

Przez ponad 25 lat zrealizowaliśmy wiele zleceń i mimo, że przez ten czas zmieniło się bardzo wiele, to nasza idea wciąż pozostała taka sama – tworzyć fotografie i filmy, które będą ponadczasowe. Są takie chwile, które chcielibyśmy aby nigdy nie przestały trwać. Bez wątpienia czas ślubu jest jednym z takich momentów. I co prawda czasu zatrzymać nie można, ale można sprawić aby mimo jego upływu emocje wciąż pozostały żywe – tym właśnie jest nasza fotografia.

Podczas pracy nad filmem zwrócimy szczególną uwagę na:
Kinowa jakość obrazu - Stosujemy tylko i wyłącznie najlepszy sprzęt. Każda nowość na rynku od razu jest dostarczana do naszego asortymentu.

Stabilizacja obrazu nawet w trudnych warunkach - Dzięki użyciu profesjonalnego osprzętu obraz zawsze pozostaję stabilny i płynny, nawet w trudnych warunkach.

Najwyższa jakość dźwięku - Jakość głosu w naszych produkcjach nie ustępuje nawet na krok, jakości głosu w produkcjach telewizyjnych.

Indywidualne podejście - Do każdej produkcji podchodzimy indywidualnie, omawiamy każdy szczegół realizacji, spełniamy nawet najbardziej wymagające życzenia.

Scenariusz tworzony razem z parą młodą - Każda uroczystość ślubna to niepowtarzalna i wyjątkowa historia. Taki też powinien być idealny scenariusz.

Od 30 min do 90min filmu - Czas filmu nie wpływa na jego cenę. Tylko od Ciebie zależy czy wolisz krótki klip czy dłuższy film.


Zapraszamy do kontaktu, pomożemy wybrać idealny pakiet dla Ciebie 🥰🎥📸

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie, przed dniem ślubu wspólnie tworzymy scenariusz dnia, ustalamy co jest dla Was priorytetem, jak byście chcieli widzieć swój film. To samo dzieje się przed postprodukcją, wspólnie ustalamy wszystkie szczegóły. Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasze filmy wyróżnia przede wszystkim nowoczesny, pełen emocji montaż. Świeże oraz kreatywne spojrzenie pomaga nam przy realizacji, pięknych, ponadczasowych produkcji.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowo w dniu ślubu zaczynamy od godziny 12, kończymy po oczepinach.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera Film Ślubny + Klip(skrót całego dnia) + Sneak peek (zapowiedź filmu) którą staramy się zrobić już następnego dnia.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na kamerach oraz aparatach z wymienną optyką, co zapewnia kinową jakość obrazu. Każdą nowość chcemy mieć jak najszybciej u siebie :D

Opinie (4)

Foto Mono - Twój Ślub Marzeń 📸❤️🎥 Fotograf | Film | Dron id:47435
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-07-2020
Kwidzyn
Data dodania: 20-11-2020

Organizując nasze wesele jakoś nie byliśmy przekonani do korzystania z usług filmowców. W pamięci cały czas mieliśmy te długie, przeciągające się filmy z wesel, których po miesiącu już nikt nie chciał oglądać albo oglądało się na przyspieszonym trybie. Jednak jakoś los nas przyciągnął z Foto Mono - najpierw na Targach Ślubnych w Gdańsku mój wzrok spotkał się ze wzrokiem p. Kamili, następnie przypadkowo zobaczyłyśmy się na zakupach....i tak zakiełkowało mi w głowie że może warto jednak o tym filmie pomyśleć. I to była jedna z lepszych decyzji okołoślubnych!! Fakt...trzeba trochę poczekać na efekty - ale to co ujrzały nasze oczy jest po prostu boskie. Tego właśnie oczekiwaliśmy. Uwielbiamy nasz film z wesela - jest taki jaki powinien być - dynamiczny, radosny, wzruszający, pełen akcji i przede wszystkim zrealizowany na najwyższym poziomie. Cała współpraca od momentu podpisania umowy, poprzez filmowanie wesela do odbioru gotowego materiału była profesjonalna. Kończąc ten przydługi wpis 🙂 z całego serca polecamy Foto Mono - są to pasjonaci z otwartymi oczami i umysłami.

Dawid
21-11-2020

Dziękuje bardzo i pozdrawiam serdecznie :)

D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2020
Gdańsk
Data dodania: 09-11-2020

Od początku planowania ślubu - wybór był jeden Twójslubmarzen Foto Mono. Nikogo innego nie brałam pod uwagę. Niezwykli utalentowani ludzie, strasznie pochłonięci tym co robią. Osobiście jestem zachwycona wszystkim - od organizacji po efekty końcowe. Sesja ślubna.. Mega!!! ❤ Nawet o takiej nie marzyłam 🙂 Po 3 ujęciu stresu zero.... tylko świetna niezapomniana zabawa. Baaardzo dziękujemy!

Dawid
10-11-2020

Dziękuje bardzo i pozdrawiam serdecznie :)

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-06-2020
Gdańsk
Data dodania: 09-11-2020

Foto Mono - polecamy jak najbardziej!
Doskonale wiedzą jak uwiecznić ten dzień.
Wszystko dopięte na ostatni guzik,
Zdjęcia przepiękne, film genialny!!
Śmiało można brać nawet w ciemno ! 😊
Dziękujemy jeszcze raz!

Dawid
10-11-2020

Dziękuje bardzo i pozdrawiam serdecznie :)

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-06-2020
Włocławek
Data dodania: 08-11-2020

Gorąco polecam firmę Foto Mono, Pan Dawid tworzy coś więcej niż film ślubny jest to prawdziwa produkcja filmowa! Niezwykle profesjonalna i dodatkowo bardzo sympatyczna ekipa towarzyszyła nam w tym ważnym dniu, w którym wiadomo- nie wszystko jest idealnie, ale film i teledysk które stworzył Pan Dawid wyszły przepięknie, wzruszająco i dynamicznie. Z przyjemnością będziemy do nich wracać, dziękujemy i polecamy każdemu kto jeszcze się waha czy warto skusić się na coś więcej niż zdjęcia. Mówię teraz-warto! Żywy obraz oddaje więcej niż najpiękniejsze pozowane zdjęcia, wracają wszystkie emocja, które towarzyszą w tym ważnym dniu. Naprawdę polecam!

Dawid
09-11-2020

Dziękuje bardzo i pozdrawiam serdecznie :)

liczba odwiedzin: 2021

Popularne miasta w okolicy